Foorumid
SEKS
- Küsi nõu
- Suhted
- Varia
- Voodimured
- Voodirõõmud
Foorumi esileht

SEKS > Suhted
 

naised vs tunded
Autor: mina
Aeg: 12:48 19.12.2005

Huvitav oleks teada, kas on ka olemas sort naisi, kellel puuduvad tunded nii nagu mõningatel meestel, kes tulevad , võtavad, teevad ja lähevad.Kindlasti on!! Kuid miks on enamjaolt nii, et naistel tekib ka üheöö suhtest selline ärev ja lahe, kuid kohati isegi närviline aeg. Selline aeg, kus sa tahad teda näha, temaga rääkida ja koguaeg olla koos.Mida tunnevad mehed, kui nad on olnud üheöö suhtes naisega? Kas neil on üldjuhul savi, või ikkagi nad mõtlevad selle peale hiljem?
RE: naised vs tunded
Autor: blondi
Aeg: 12:54 19.12.2005

no mina olen küll nüüd ehtne näide sellest et naistel on ka võimalik tunnete puudumine.ei teki mul ei üheöösuhtest ega ka pikemast suhtest tundeid kellegi vastu.vaid harjumus.w siis kaastunne et inimesele haiget pidin tegema.juba väga-väga ammu pole enam isegi mitte armunud olnud....olen väljas vaid sexi peale...
RE: naised vs tunded
Autor: ise
Aeg: 13:13 19.12.2005

kui naine parasjagu püsisuhet ei otsi, aga sexi tahab, siis võib ta käituda täpselt samamoodi nagu siinkirjeldatud mehed. Lihtsalt võtad seda mis vaja ja astud minema. Samas ei pruugi see naine ka pikaajalises püsisuhtes kõrvalhüppeid harrastada.
 

vasta teemale
nimi:
e-mail:
teema:vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi