Foorumid
SEKS
- Küsi nõu
- Suhted
- Varia
- Voodimured
- Voodirõõmud
Foorumi esileht

>
 

mehed vastake
Autor: Krissu
Aeg: 13:14 19.12.2005

Tahaks teada, miks meestele meeldib, et naised suhu võtavad. Oskate te, mehed, põhjendada?
RE: mehed vastake
Autor: anne
Aeg: 13:18 19.12.2005

miks peab sellist asja küsima, mulle meeldib ise keelekat teha ja keelekat saada, kuid kindlasti on ka selliseid, kellele ei meeldi.
RE: mehed vastake
Autor: m.
Aeg: 13:22 19.12.2005

eestele ainult suhu võtmine ei meeldi aga kui naine suuga hellitab on see mega.Suuga erutamine ei ole,ots suhu ja edasi tagasi.Kui mees sellist akti nõuab ei saa see kindlasti naistele meeldida.Kõik mis paari vahel toimub on nende omavaheline kokkulepe et teineteisele antud hetkel maksimumi pakkuda.Ei saa aru,miks semmid mehega,kes sult seda-teist nõuab!Nooremalt on armastust vaja et naudingut saada,hiljem asendab selle omavaheline austus. Ärge naised ise ka koguaeg meestelt nõudke igapäev ainult maksimumi kui ise ei soovi või suuda tuhkagi vastu anda! ...mõtlemist Krissule.
RE: mehed vastake
Autor: Tartsu
Aeg: 13:28 19.12.2005

Mehele ei meeldi ainult suhu wötmine ,vaid meeldib see kuidas seda tehakse ja kui innuga ja isuga ja weel kui erootiliselt seda läbi viiakse .Sama on kah kui intensiivselt hellitatakse mehe riista käega jne.vmi!? Ja mees naudib peale seda ka,kuidas teie tulete üldse tema juurde ja kuis teie erootiliselt lahti riietatte end ja kui erootiliselt ja nahhaalselt teie oskatte ja vabalt tunnete end selles vallas ning see küttabki: "Neid mehi enam teid @!#$ ja seda rohkem on naad valmis teiega üha uuesti ..sellega tegelema ; mida te olete ise aktiivsemad ja ikkagi käitutte wäljakutsuwamalt/vabamalt/vähem vaoshoitumalt seal woodis!? seal autos jne.vmi!
RE: mehed vastake
Autor: nublu
Aeg: 04:49 23.02.2006

kuidagi erutav on ja ise ei pea vaeva nägema, lihtsalt mõnuled
mehed vastake
Autor: Rauno
Aeg: 21:28 28.02.2006

hmm.mm mina pakun et naised ei rahulda piisavalt ja suuseks on hoopis teine asi
RE: mehed vastake
Autor: kant
Aeg: 22:21 14.09.2006

oled sa kindel et kõik mehed tahavad et suhu võetakse...see ple nii... kui slle meeldib et keegi keelekat siis küsimus...miks naised tahavd et keelekat tehakse(et olex mõnu) vot sama lugu on ka meestel!!
RE: mehed vastake
Autor: mees
Aeg: 09:05 03.10.2007

et miks meeldib? samamoodi nagu naisele meeldib kui tema rindu suudeldakse jne, see erutab ju. Kui mees sulle meeldib tee talle vahel suukat, saad kindlasti lisapunkte :)
 

vasta teemale
nimi:
e-mail:
teema:vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi