Olen noormees, 24aastane. Netis oleva kuulutuse kaudu tutvun enda käskijaga. Maili teel lepime tegevuskava kokku.

Olen tema ukse taga. Lasen uksekella, pööran uksele selja. Sulgen silmad. Kuulen seljataga ust avanemas ning tunnen, kuidas minu silmadele asetatakse pehme fliis-sall. Käsikaudu juhib minu käskija mind uksest sisse. Õrnalt riietab ta mind lahti. Kerge käesurvega annab ta mulle märku põlvitada ja ettepoole kummarduda, tunnen enda kõhu all pehmet voodipinda, põlved on põrandal pehme vaiba peal. Kuulen ketikõlinat ning järgmisel hetkel tunnen enda etteasetatud käte ümber käeraudu, needki pehme kattega. Katsun sõrmega käeraudu ning taipan, et need ei ole tavalised sexpoe mänguasjad ning mul ei ole mingit võimalust neid ise avada.

Minu käskija tegeleb nüüd minu jalgadega, ta seob kummagi jala külge põlvekohast mingi laia paela ning jälle kuulen ketikõlinat. Tunnen kuidas mind kolmest punktist korraga tõmmatakse, niimoodi et mu jalad avanevad nii laiali kui võimalik ja samas tõmmatakse mind käsipidi voodi peatsi poole, kuni mul on peaaegu tunne, et käed hakkavad liigesest välja tulema, oiatan vaikselt. Nagu seda oodates, asetab käskija minu suhu kummipalli, mille kinnitab minu kukla tagant rihmaga. Nüüd on mult ära võetud ka võimalus endast verbaalselt märku anda või abi kutsuda. Tunnen ennast kohutavalt abituna.

Siiski järgneb midagi meeldivamat, tunnen kuidas minu vastu voodit surutud türa keelega limpsitakse, vaikselt ülespoole kuni... keel puudutab minu urruauku ning sukeldub sellesse... kuid vaid korraks. Järgnevalt tunnen midagi jäiselt külma enda anusesse tungimas... mingi terasest anaaltapp? mõistatan... seejärel tunnen kuidas minu kõvastunud türa ümber tõmmatakse mingi pael...

Seejärel vaikus, minu käskija eemaldub, sulgeb ukse ning seejärel olen toas üksi. Valitseb täielik vaikus, kuulen vaid oma ootusärevuses tukslevat südant. Aeg möödub, kuid midagi ei juhtu. Tundub juba et on möödunud peaaegu tund, ikka veel vaikus. Asjast tüdinenuna otsustan ennast kuidagi vabastada, üritan rabeleda... ning siis see juhtub, tunnen shokeerivat tunnet kuidas tagumiku rõngaslihas kohutava jõuga kokku surub ning kuidas vahepeal lõtvuda jõudnud riist mõne sekundiga maksimumsuurusele paisub. Elektrivool... jõuan mõelda kui järjestikused tugevad spasmid minu kõige õrnemaid piirkondi läbivad, röövides igasuguse mõtlemisvõime ning haarates mind enda vägivaldsesse haardesse. See kestab vaid mõne hetke, kuid need hetked tunduvad igavikuna. Seejärel jälle vaikus. Pekslev süda ning kivikõva peenis, anuse ümber olevad lihased eelnenud pingutusest värisemas, kutsudes esile tahtmatuid spasme.

Olen hirmunud, midagi sellist ei oleks ma osanud oodata, juttu oli eelnevalt lihtsalt mingist väikesest mänguasjast, mis anuses mõnu pidi tekitama, kuid see.... vaikus... ootus... mis edasi saab? Aeg möödub, kas tõesti peangi ootama jääma, iga hetk kardan ja samas ootan, et ergastav elektrivool mõõda mu sugutijuurt anuse poole kihutaks.... Ja siis see juhtub, hoolimata teadmisest, mis tulemas, on see siiski ootamatu.. ning jõulisem kui enne, minu käskija on voolu tugevamaks keeranud, veelgi jõulisemalt paisub mu riist ning anus sulgub metalse kiusaja ümber. Mõned hetked ning jälle saabub vaikus... pekslev süda ning ootus.

Kõik kordub, veel kolm korda tunnen üha tugevnevat voolu enda õrnu piirkondi lõhestamas vahelduvalt ootusega, ootust isegi raskem taluda kui voolu. Ning siis ei järgnegi elektrivoolule ootust, kuulen kuidas uks käib ning seejärel oma käskija samme vaibal... Minu käskija eemaldab metallist kiusaja minu anusest, jättes tolle avatuks, tunnen kuidas lihased anuse ümber võbelevad, isegi mõtlematta tekkinud tühimikku täita, kuni mu käskija asetab sellesse tüki jääd... mu lihased tõrguvad.. üritavad piinavast võõrkehast vabaneda kuid see ei õnnestu, jää on juba jõudnud anusesse. Hetke pärast lihased rahunevad, anus sulgub ning elektrivoolust tekkinud värinad lakkavad. Vahepeal on mu piinaja eemaldanud ka paela või siis juhtme minu türa ümbert. Ootan alistunult, võimetuna midagi tegema, mis edasi...

Kaua ei tule oodata, tunnen väikesemõõdulist dildot sisenemas enda anusesse, kohtamatta eelnevalt terastapiga harjunud lihastelt mingit vastupanu. Minu käskija taipab, et sellega pole midagi teha, ning juba tunnen midaagi suuremat enda urruaugus, midagi palju suuremat kui oli see mannetu metalltapp... ettevaatlikult, edasi-tagasi liiigutades ja vahepeal ohtralt libestit lisades annavad lihased sissetungijale järele, kuni ongi suurem takistus ületatud ningi jäme asi liigub minu sees, tekitades tunde nagu suruks miski minu riista seestpoolt väljapoole.

Kuulen oma käskija suust kogu veedetud aja esimesi sõnu: "kuus sentimeetrit diameetrit, pole paha algaja kohta!" Võpatan neid sõnu kuuldes, esiteks ei oodanud ma et mu käskija midagi ütleks, kuid põhiliselt siiski numbri peale - olin küll varem vibraatoritega mänginud, kuid nendest kõige jämedam oli vaid 4cm, nüüd järsku 6cm enda sees tunda...

"Proovime siis õige seitsme sentimeetri jämedust..." lausub mu käskija ning tunnen eelmist dildot enda seest lahkumas. Olen juba kergelt hirmul... üritan midagi jahedat pepu vastus tundes tagumikku kõrvale põigelda, kuid sellepeale minu käskija vaid tõuseb korraks ja pingutab mingi hoidvaid kette, tirides mu jalad veelgi rohkem avatuks. Jälle tunnen anuse suudmel sissetungija jahedat kogu. Seekord kestab sissetung kauem, tundub et jõnksutamine, surumine, libesti lisamine, piin... ei lõpegi... kuni lõpuks on ka see piinaja mu sees.... kuid seekord on midagi teisiti, mu piinaja ei lepi sellega, et ta suutis minu anuseavast läbi tungida, seekord tahab ta edasi. Aina sügavamale ja sügavamale tungib dildo minu sisse, huvitav palju, 30cm? Või arvestade kohutavaid mõõtmeid ja aega mis sissesurumiseks läks, 40cm? tunnen nagu tuksuks mu süda otse vastu dildot, kui mu piinaja lõpetab.

Seejärel seob ta nööri dildo tagant läbi ja kinnitab selle nööriga üle mu õla, et mu lihased sissetungijat välja suruda ei saaks. Seejärel mu käskija lahkub toast, sulgeb ukse ja saabub vaikus. Jälle tundub et on möödunud tunde, tunnen vahepeal lausa unist väsimust.

Mu käskija naaseb, seob nööri mu õla ümbert lahti, võtab ettevaatlikult dildo välja, jättes asemele õhuga täidetud tühimiku. Seejärel avab ta jalgu kinnihoidvad paelad, järgnevad käerauad. leban vaikides edasi, kuni mu käskija õrn surve käseb mul tõusta. Kilekotisahinat, õrn käesurve talutab mind, kuulen ukse avamist, külm koridorilõhn kargab mulle ninna ning kuulen käskija sõnu: "Järgmisel kolmapäeval kell kümme!", seejärel sulgub uks. Seisan üksinda koridoris, alasti, käes kilekott riietega, mis ennem nii hellalt mul seljast võeti, see tundub kui kauge minevik, panen end vaikselt riidesse, ma ei pelga enam seda, et keegi mind seal näha võiks, see tundub eelneva taustal nii tähtsusetu. Tean, et kuigi ma ei olnud sellist piina, anaalset vägistamist ja alandust oodanud, tulen ma järgmisel nädalal siiki tagasi, et tunda uuesti tunnet mida tekitab ootamatu elektrilöök või liigsuur dildo, nimetage seda kuis tahate.