Ma ei külasta tavaliselt geibaare. Esiteks olen ma arvamusel, et sedasorti joomakohtades käivad eelkõige geiprostituudid ja nende kunded. Mina ei kuulu aga ei ühtede ega teiste hulka. Tõsi, mind peetakse sageli geiprostituudiks, sest mulle tehakse tihti ühemõttelisi ettepanekuid või kutsutakse külla.

Kummaline, minu meelest on noored kutid palju veetlevamad kui mina, kuid ilmselt on geiprostituutide teenuseid kasutavatel meestel teistsugune maitse. Sellegipoolest ei ole ma geiprostituut ei nüüd ega ka tulevikus.

Kui ma siiski aeg-ajalt sellistesse baaridesse satun, siis vaikses lootuses mõnda meelepärast kutti kohata. Pealegi on noored kenad poisid palju huvitavamad kui naiselike maneeridega eputised, keda võib kohata arvukates geikohvikutes ja -baarides. Olen ka geiprostituute endaga kaasa võtnud, loomulikult ilma rahata, sest ma pole kunagi armurõõmude eest maksnud ega kavatse seda ka tulevikus teha.

Ühel päeval külastasin jälle N. baari (jätame selle urka nime anonüümseks). Publikut on sellisel kellaajal veel hõredalt. Ma istun, lürbin moepärast kohvi ja loen ajalehte. Pisut eemal istub veiniklaasi taga võrdlemisi kallist riidest ülikonnas keskealine härra. Ma märkan, et ta mind aeg-ajalt silmitseb. Selles pole midagi üllatavat, sest meestele olen ma ennegi silma hakanud. Mingil hetkel tõuseb ta püsti, tuleb minu laua juurde ja küsib, mida ma loen. Ta võtab istet ja hakkab nagu muuseas poliitikast rääkima. Võtan seda kui intelligentsemal tasemel ligitikkumist. Sellel onul on vähemalt kombed!

Me räägime ligi pool tundi islami ekstremistidest, Buschi rumalast ja lühinägelikust välispolütikast, endistest sotsriikidest, kes vaestele omase häbematusega tingides ja lunides Euroopa Lütu tükivad. Siis teeb ta mulle ettepaneku sellest urkast lahkuda ja kuhugi normaalsesse kohta sööma minna. Miks mitte, esiteks kuuleb selliselt inimeselt palju huvitavamaid asju kui ajalehest lugeda võib, pealegi on mul kõht juba ammugi tühi.

Ühte Berliini paremasse restorani sisenedes saab mulle selgeks, et mul on oma uue tuttavaga vedanud. Neljanda käigu ajal söandan siiski küsida, kes ta selline on ia mida ta minult tahab. Ta näib tundvat kergendust, et me lõpuks asja juurde jõudsime. Tema ise ei olevat kedagi ega midagi, aga ta esindab ühte väga tähtsat isikut, kellel on teatud seksuaalsed kalduvused ja kes ei saa neid oma kõrge positsiooni tõttu välja elada.

"Te tahate öelda, et see mees on pede?"

"Jah."

"Ma tean teda televisioonist ja ajakirjandusest. Mina temaga küll magada ei taha. Ta võib ju tasemel poliitik olla, kuid sekspartneriks ta ei kõlba - liiga paks."

"Sa ei peagi temaga magama. Sa pead talle diskreetselt poisse hankima. Mitte sellised labaseid raudteejaama või avaliku käimla pedesid, vaid märksa rafineeritumaid. Ta vajab intelligentset noort meest, kes selliseid poisse välja valiks ja neid testiks."

"Ma peaksin neid ise proovima?"

"Bernent on väga hõivatud inimene seksuaalsete pettumuste jaoks ei ole ta aega."

"Hästi, ma olen nõus. Ettepanek on huvitav."

"Ma arvan, et sinusugusele noorele mehele peaks selline töö lõbu pakkuma. Peale selle, kuidas ma sulle nüüd ütlengi. Bernentile meeldib vahel poistega teatud mänge mängida. Jumala eest, ei mingei perverssusi või vägivalda! Kuid sa peaksid neid mänge poistega eelnevalt harjutama. Loomulikult me toetame sinu tööd ja vaeva materiaalselt. Muide, sa võid oma tööga kohe algust teha. Ma usun, et sina kui kontaktisik kohtud ühel päeval Bernentiga. Ta saabub ülehomme Berliini. Talle meeldivad väga sportlikud noormehed. Tore, kui sa leiaksid paar lahedat kutti. Ma usun, et sul ei ole mingi probleem koos nendega ülehomme õhtul seda maja külastada." Ta ulatb mulle visiitkaardi ja annab kolmsada eurot.

Vaat see juba on midagi! Töö ja lõbu koos, mida sa hing veel tahta oskad. Otsekohe pärast lõunasööki lähen tagasi N. baari. Kuid seal istuvad vaid kaks ülearu kena noormeest. Heameelega oleksin nendega tutvust teinud, kuid mul oli ju ülesanne. Tiergartenis leidsin lõpuks seda, mida otsisin. Kaks kena tõmmut noormeest pikutasid murul ja vahtisid taevas sõudvaid rünkpilvi. Need olid treenitud kehaga ja tuliste silmadega kutid - tõelised maiuspalad! Kõigest pool tundi hiljem olid nad juba minu korteris. Nad olid himurad kui hurdad jooksuajal ja valmis aega raiskamata asja kallale asuma. Vaevalt olin jõudnud korteriukse meie järel sulgeda, kui vanem kutt võttis kohe oma kõva vända püksist välja.

"Lase käia," ütles ta mulle sõbralikult, "võta suhu!"

Ma laskusin põlvili ja avasin suu. Kutt lükkas oma kolvi mulle sügavale suhu ja hakkas kohe nii ägedaid sugutamisliigutusi tegema, et mul pidi hing kinni jääma. Ma klammerdusin kätega tema lihaseliste reite külge, et mitte ümber kukkuda. Siis võttis ta mu pea oma käte vahele, ajas jalad veel rohkem harki ja keppis mulle suhu, nii et mul hakkas pilt eest ära minema. Noorem kutt seisis meie kõrval ja lõi endale pihku. "Ma tahan ka," ütles ta.

"Kannata," vastas vanem keppija. "Hei, peremees, too libestuskreemi!"

Ta tõmbas oma munni mu suust välja. "Kus sul kreem on?"

"Vannitoas, kapis, vaskul üleval..." "Mine too kreemi," käsutas ta nooremat, ja kui see nõutuga tagasi tuli, ütles ta: "Tee tema tagumik kreemiga kokku."

"Fantastiline tagumik," kiitis teine kutt, "seda tahaksin ma keppida!" Kus sa sellega, ka seekord oli eesõigus vanemal. Ma pidin asendi sisse võtma ja kätega vastu seina toetama. Kutt tuli mu selja taha ja lükkas oma vända nagu lipsti mulle sisse. Ah, oli see vast kaif!

Ja juba nikkus ta nagu noor nugis, tundmata vähimatki huvi selle vastu, kas mul on hea või halb. Aeg-ajalt lõi noorem kutt mulle mõne laksu vastu tagumikku ja katsus oma kaaslase reite vahelt selle kerasid. See erutas keppijat veelgi rohkem. Üsna varsti paiskas ta mulle sisse vägeva laadungi. Mul oli tunne, et see poiss on vähemalt paar nädalat paastunud. Ta muudkui pritsis ja pritsis ega tahtnud lõpetada. Lõpuks rahunes ta maha, tõmbas oma riista välja ja läks vannituppa kümblema.

Nüüd oli noorema kuti kord. Tema tahtis mind teiscs asendis keppida. Ma pidin selili heitma ja oma jalad tema õlgadele panema. Noorem kutt ei olnud nii vilunud ega ka nii erutunud ning asus asja kallale palju rahulikumalt ja kui nii võib öelda, isegi palju õrnemalt. Ma silmitsesin tema noort värkset ihu ja silitasin käega üle tema rinna.

Ja juba oligi ta sees. Ta keppis kuidagi oskamatult, püüdes matkida seda, mida vanem kutt oli enne teda teinud. Vanem kutt seadis ennast minu kohale, sikutas riista uuesti püksist välja ja hakkas endale pihku lööma. Ta vänt oli taas täiesti kõva ja alt vaadates paistis see veelgi suuremana. Ka mina hakkasin endale pihku lööma ja pidin tunnistama, et mõnu oli lausa mitmekordne, seda enam, et ma ei pidanud kedagi ega midagi häbcnema ja võisin ennast täiesti vabalt tunda.

Kutt minu selja taga keppis mehiselt, kuid hellalt. mõtlesin, et temast võib veel hea keppija saada! Kuid ta kas ei suutnud või ei tahtnud lõpetada. Lõpuks tõmbas ta oma riista väljaja lõpetas käsitsi, ise mõnust valjusti mõmisedes.

Hetk hiljem löpetas ka tema kaaslane, pilk naelutatud sõbra ejakuleeruvale munnile. Nüüd lõpetasin ka mina, pritsides nagu suvisest purskkaevust. Kõik kolm olime kurnatud, oigasime vaid vaikselt cga öelnud midagi. Kuid lõpuks me siiski toibusime ja võtsime jutuotsa jälle üles, sest nüüd tuli rahaasjad selgeks teha.

Ma andsin neile sada eurot (õigupoolest liiga palju selle nalja eest, mis neil minuga oli) ja ütlesin, et kumbki saab kahe päeva pärast toimuval ürituscl veel sada eurot.

Leppisime kokku, et kohtume kell üheksa N. baaris.

Poisid osutusid sõnapidajaks ja olid minutipealt kohal. Võtsime takso ja sõitsime Grunewaldi. Minu kontaktisik juba ootas meid. Ta silmitses mölemat kutti teraselt, noogutas nõusolevalt ja andis mulle kakssada eurot.

"Jooksvate kulude katteks!"

"Ma arvasin, et see on kolmesaja euro hulka arvatud?"

"Härra Bernent ei ole kerjus!" Seda öeldes kadus ta mõlema poisiga villasse.

Järgmisel päeval helistas mu kontaktisik ja teatas, et härra Bernent olevat poistega väga rahule jäänud ja palus mind nähtud vaeva eest tänada. Noorem kutt olevat aga lausa superimeja, tõeline suuseksi meister. Samas palus ta teatada, et jääb veel kolmeks-neljaks päevaks Berliini ja tahaks seekord "õrna liha" - mõnda verinoort poissi, igal juhul rikkumata kraami.

Hm, seekord teadsin ma väga hästi, keda pakkuda. Mul oli üks tuttav pagariõpipoiss, kes küll geilitslust ei harrastanud, kuid olin kindel, et ta on juba kas või naljapärast nõus erandit tegema. Ma helistasin talle: "Daniel, sina? Mul on sulle väike äri. Kuigi sa ilmselt juba aimad, on see seekord siiski midagi erilist. Kui sul tahtmist ja viitsimist on, siis astu täna õhtul minu poolt läbi."

Ta tuli. Mul oli alati tunne, et ma meeldisin talle, ja kui aus olla, siis meeldis ka tcma mulle. Sellest hoolimata kohtusime suhteliselt harva. Daniel ei olnud muutunud, ta nägi sama isuäratav välja kui meie esimesel kohtumisel. Ta suudles mind örnalt suule. Tal olid imeilusad õrnad selgete piirjoontega huuled.

Daniel surus oma pea mu rinnale. Nii seisitne mõnda aega teineteise embuses ja ma sosistasin talle kõrva, milles see äri seisneb. Ta noogutas. Ma ütlcsin, kui palju ta selle eest saab ja lõdvestunult laskis ta oma pea taas mu rinnale.

"Kuid sa mõistad, ma pean sind eelnevalt testima."

"Sa ju tunned mind."

"Eksid, ma tunnen sind väga vähe, pealegi pole mc ligi pool aastat kohtunud. Kes teab, mida kõike sa oled juurde õppinud. Ma ei taha oma vahendaja ees loiliks jääda. Teiseks... kui päris aus olla, ma tahaksin sinuga nii väga mürada."

Loomulikult ei olnud Daniel suurt muutunud. Tal oli sama sale ja nõtke keha, kuid tema prink pepu oli veel pringimaks muutunud. Ka oli ta vahepeal õppinud tunduvalt paremini imema ja oma käsi kasutama. Ta võttis suhu nagu noor jumal. Mitte keegi teine ei osanud keppimise ajal oma tagumikku väntsutada nii nagu tema.

Ta istus mulle peale, minu munn tema tagumikus ja lõi sellist tantsu, et ma lihtsalt oigasin suurest mõnust. Ma lamasin ja mõnulesin, püüdes purset tagasi hoida, et seda fantastilist keppi kauem nautida. Ma lõin Danielile pihku kuni ta lõpetas ja tema kuum seeme mu pihku voolas. Siis keerasin ta külili ja keppisin teda veel umbes veerand tundi enne kui orgasmi sain.

"Kas eksam on tehtud?" küsis Daniel naeratades.

Ma noogutasin.

"Ma ei saa lõplikku hinnangut veel anda. Küll oleks tore. kui sa saaksid ööseks minu juurdc jääda. Või pead sa tööle minema?"

"Õnneks ei, kui aus olla, siis jääksin meeleldi sinu kaissu."

Teineteise embuses me uinusimegi. Härra Bernent jäi Danieliga ilmselt väga rahule, sest ta helistas mulle ise, öeldes, et ta tahtvat minuga isiklikult tuttavaks saada. Kuna ma erilist vaimustust üles ei näidanud, ütles ta, et on nõus mind kasvõi tuhande euroga toetama. Ma ei kõhelnud hetkegi, sest nagu öcldakse: raha ei haise.