Sa oled noor 24-aastane fotograaf ja mina 36-aastane daam. Tahan, et sa mu kalli abikaasa sünnipäeva otstarbeks minust mõned pildid teeksid. Alguses istun kohmetult diivanile, panen suitsu suhu ja vaatan sulle otsa. Sa tuled, sätid veidi mu pluusi, silud mu säärt ja kohendad juhuslikult seelikut ning asud siis oma tööd tegema.


Istun kohmetult su kaamera ees range ilme näol, jalad kramplikult koos ja suitsetan. Teed mõned proovipildid ja krimpsutad oma jumalikku nägu. Seejärel tood sa pudeli veini ja ulatad mulle klaasikese, et ma lõõgastuks. Ega sina tea, et ma ühest klaasist aru kaotan. Juba varajasest noorusest saati ei talu ma kangemaid alkohole kui shampus.

Ma joon ahnete sõõmudega pokaali tühjaks ja muutun kohe vabamaks. Lesin seksikalt diivanil ning sa astud kaamera käes lähemale ja avad mu rangel pluusil mõned nööbid. Värisen su kätte all - ikkagi kena noor mees. Sa hakkad mu säärt silitama kergitades seelkut aina kõrgemale. Joon veel veini ja flirdin sinuga, lastes säärel üha rohkem paljastuda. Vahepeal teed sa juurde aina uusi ja uusi omapäraseid fotosid.

Peale mõneminutilist hoogsat tööd astud mu juurde ja võtad mul pluusi üldse ära. Alguses ma tõrgun, kuid sa väidad, et mu abikaasale see meeldiks ja et ta oleks oma sünnipäevakingist vaimustuses. Veenad mind, et poolpaljas naise pilt on vapustav kink. Viimaks ma noogutan nõustuvalt ja lesin rinnahoidja väel diivanil ja tõstan veini klaasi huultele. Ahnete sõõmudega tõmban kange märjukese endale ootamatult kurku ja loksutan ülejäänud pokaalis oleva veini oma rangelõikelisele hallile seelikule. Karjatan!

Tormad mind abistama. Kakerdan purjus peaga vannitoa poole. Võtan seeliku hüperhelikiirusel seljast ära ja kummardun vanni kohale seda leige veega küürima. See oli mu mehe lemmik seelik! Neetud! Nüüd olen vaid püksikute ja rinnahoidja väel. Pesen kiiresti ja hoolikult seeliku puhtaks ning riputan kuivama. Pööran end ümber ja leian end su käte vahelt. Ütled, et mul on ilus keha ja kas ma ei tahaks pesus poseerida. Su huuled puutuvad hellalt korra mu suud ja su mehelik käsi riivab juhtumisi mu kõhtu. Ahmin õhku ja olen ettepanekuga nõus.

Lähme koos tagasi ateljeesse, viskun voodile sellili ja demonstreerin oma peent valget pesu. Klõpsutad valmis ühe pildiseeria teise järel. Peagi aga jääb sellest väheks ja sa tuled ning aitad mul aluspüksid jalast ja paljastad mu kena jalgevahe. Ütled, et nii on veelgi seksikam ja ma usun sind. Naeran vallatult kui kooliplika, kui sa mu reied laiali sätid ja sõrmedega avatud naiselikkusest üle tõmbad, et see märja jume saaks piltide jaoks. Võtan ka rinnahoidja ära ja silitan oma paljaid rindu. Poseerin küll jalad laiali ja kord jalad ülevale tõstetud ja kord sedasi, et kaameras on vaid mu kaks kena kannikat. Olen kelmikas, seksikas, ahvatlev, ihaldusväärne, võrgutav. Lonksan ahnete sõõmudega otse pudelist veini ja seejärel kutsun sind enda juurde. Tõmban su naerdes voodisse ja me suudleme. Su käsi liigub mu märja künkakeseni ja sa hellitad mind, mina aga askeldan su pükste kallal ja küsin, kas sa tahaksid minuga seksida. Vastad jaatavalt.

Mu keha väriseb su kompavate sõrmede all. Olen nii elevil. Põimin oma alasti ihu sinu oma vastu, pistan käe su püksi ja üllatun su riista suurust tajudes. Naeratan maialt ning laskun huuli limpsates allapoole ja võtan su pükstest pääsenud mehelikkuse omale suhu. Lakun innukalt, imen, hellitan sind. Hõõrun oma rindu su kõvaduse vastu. Seejärel tulen su peale ja silitan su riista oma märja jalgevahega - sedasi, et hõõrun oma kuuma häbet su kõva meheau vastu, kuniks see kogematta tee mu tuppe leia ja ma üllatusest liikumatult seisma jään su peale. Sina aga rabad mu puusadest ja trügid sügavamale. Ma oigan. Mõnus on. Hakkan nõudlikult ennast liigutama su riista otsas. Ratsutan, vehin kelmikalt juustega, saadan sulle õhumusisid ja kompan uurivalt su laia lihaselist rinda. Hõõrun oma keha tuntavamalt su vastu ja hakkavad kostma laksatused. Hüplen su vaia otsas juba päris kärsitult. Nii neetult hea on. Suudlen sind. Janunen su puudutuste järele.

Viimaks veeretan end su pealt maha. Olen väsinud. Lesin voodis sellilli, aga sinu janu minu järele pole veel kustunud. Tõused püsti, seisad voodi ette ja tõmbad mu jalad endale lähemale, sedasi et mu kannikas jääb voodiäärele peatuma ja roosinupp maialt avali. Tõstad mu jalad enda õlgadele. Hea, et on tegemist kõrge voodiga. Tõukad end jõuliselt mulle sisse. Oigan ja tunnen sind sügaval endas. Kostuvad valjud lurtsatused. Mu rinnad hüplevad siia sinna ja ma saan meest nagu oleksin jälle 21-aastane neitsi. Ma pole kunagi varem oma meest petnud. Alati truu, stiilne ja galantne abikaasa. Alati oma mehele toeks. Hea abikaasa ja ema. Aga hetkel juhtuv on nii erutav. Milline meeliülendav nauding.

Peale mõneajalist ägedat seksi keerad sa mu ümber ja sätid mu neljakäpukile nagu koera ja hakkad mind anaalselt rahuldama. Olen kuulekas ja lasen endaga kõike teha. Mu oma mees peab anaalseksi milleksi jälgiks ja rõvedaks. Minuga ta seda kunagi ei harrastaks. Olen ekstaasi täis ja naudin uut kogemust. Utsitan sind sõnadega, mida iial oma abieluvoodis ei lausuks.

Ajan käe jalgevahele ja hakkan samal ajal, kui sa mind anaalselt võtad, ennast sõrmega rahuldama. Hööritan oma kannikaid õõtsuvalt sinuga samas rütmis ja silitan end. Hakkan oigama ja muutun üha märjemaks ja nõudlikumaks. Vahepeal sa paitad mu häbet oma riistapeaga, et see muutuks libedamaks ja topid siis oma vaia mulle tagumikku tagasi. Oigan valjult ja mingi kindla rütmita. Ootamatult annad mulle laksu. Kõva litakas kannikal, samal ajal kui mu enda sõrm sügaval ihus askeldab, viib mu orgasmini.

Jõnksatan ja väänlen ja tõmblen ja ägan. Sa teed veel mõne hoogsa lükke ja võtad siis riista välja ning tood selle mu suule lähemale. Lõpetad mu suhu. Võtan kõik kuulekalt vastu. Neelan su veidi mõkja sperma isukalt alla ning lakun keelega su mehelikkuse puhtaks. Siis hakkan keelga ümber su kepivarda mängima. Peagi käib keel vaid limpsavalt su riistapea ümber. Ootan veidi ja kordan toimingut pigistades su sauast välja viimsegi piisa.

Viimaks suudlen sind ja langen rammetult ja kurnatult voodile. Veidi hinge tagasi tõmmanud ja erutavast kogemusest tublisti kainemaks saanud, hakkan oma pesu otsima ja riidesse panema. Sina lebad vaikselt voodil ja jälgid uneleva pilguga mu tegemisi. Käin toon vannitoast oma poolniiske seeliku, nööbin pluusi kinni, kohendan soengut ja asun minekule. Enne kui enda järel ukse sulgen, küsin millal võin piltidele järele tulla. Vastad vaikselt ja väsinult, et homme.

Ja kui ma siis järgmisel päeval tulen pilte otsima on sul käed-jalad toimetusi täis. Pildistad just ühe rikka perekonna võsukest ja tema koera. Ulatad mulle paksu ümbriku piltidega ja patsutad mind lahkudes kelmikalt pepule sosistad kõrva, et olin su parim modell. Punastan ja lahkun, jättes sind pirtsaka lapse ja isepäise koera hoolde. Tean, et rohkem me enam ei kohtu... mitte kunagi...