Kord järjekordsel peolkäigul, kui olin juba tükk aega tantsinud mitmete tüdrukutega, nägin teda. Istus üksinda lauakese ääres, klaas vett ees ja nukker ilme näol. Ei paistnud tal olevat kedagi, kes teda tantsule kutsuks. Ja miks peakski, ehkki täpsemalt silmitsedes oli ta üsna nägusa moega, ei olnud ta eriti ilusti meigitud ja riidedki seljas olid kuidagi lohmakad ja sobimatud.

Kuid midagi tema pilgus oli, nii saigi ta tantsule kutsutud. Kuid ega ta eriti tantsidagi osanud. Oli näha, et ta pingutas, kuid ikkagi. Hakkasin talle õpetusi jagama. Õnnestus leida rahulikum nurgake, kus sai talle samme ette näidata ja nii õnnestus talle naeruvinugi ette manada. Saime jutule ja sain teada, et ta on äsja Tehnikaülikooli õppima tulnud ja elab ühiselamus. Nii jutu jätkudes pakkusin ka ennast teda koju saatma, millega ta ka soostus. Küsisin, kas võiks veel kohtuda ja ta soostuski. Kohtusime paar korda kohvikus ja kinos.

Ja siis ühel laupäeval kui olin just suurema summa raha saanud, mõtlesin natuke seda tema peale kulutada. Kutsusin ta välja, niisama ringi kondama. Käisime Roc-al-Mare vabaõhumuuseumis jalutamas ja siis tagasitulekul sattusime kaubanduskeskusesse. Käisime seal ringi ja jõudsime pood, kus müüdi naistele kergemat riietust - sukki, miniseelikuid, suure dekolteega õhukesi kleite jms. "Ma kingiks sulle ühe kleidi", pakkusin talle. Ta kohmetus, kuid vististi ei tahtnud ka ära öelda. Valisin siis ühe tumedama, lühikese ja õhulise kleidi välja. Palusin seda tal ka proovida. Väikse puiklemise järel (ei sobi jms) ta seda tegigi. Müüjanna oli ka samas juures ja hakkas kohe ülivõrdes kiitma kui ilus mu sõbranna nüüd välja näeb. Väheke punastades oligi mu sõbranna nüüd selle kleidiga nõus. Et aga komplekt poolikuks ei jääks, ostsin talle ka tumedad sukad ja tikk-kontsaga kingad. Ja loomulikult lasin tal need ka selga panna - jätta. Ja nüüd juuksurisse, käskisin. Ta alistus koheselt mu käsule ja otsisimegi ilusalongi üles. Seal oli ka üks minu tuttav tüdruk. Ta pani mu sõbranna toolile istuma ja küsis tavapärased, kuidas lõigata jms.

Siis sai ta mahti ka mu silmapilgutusele vastata ja nurga taga sosistasin palve, et sätiks tüdrukut õige natuke litsakamaks. "Nu kas sul selliseid veel vähe", oli tema kommentaar, kuid lubas siiski. Kolme tunni pärast sain siis oma totsi kätte. Ei tundnud teist äragi. Juuksed olid vabamad ja kahusemad, nägu meigitud meelaks ja kiimasemaks. Kutsusin ta nüüd õhtuks teatrisse. Ta oli õhinaga nõus. Siis lisasin palve mitte kanda pükse vaid kleiti, mille ma äsja talle kinkinud olin. Ta oli ka sellega nõus, kuid tundus, et mitte nii õhinaga. Muidugi, oli ta ju harjunud kandma kotitaolise tumedaid riideid. Kuid see kleit oli vaid tume, aga muidu täielik vastand tema riietele. Liibuv, õhuline ja lõppes ka kusagil reite keskel.

Tulin talle õhtul järgi ja ta oligi riietunud vastavalt minu soovile. Ei, ta oli end isegi ületanud, ta oli lisanud juustesse lehvpaela ja nägi niiviisi väga ilus välja. Seda ma talle ka kohe ütlesin, mispeale ta natuke ka punastas. Läksime autosse ja sõitsime linna poole. Küsisin, et kas ta ikka loobus pükstest nagu lubas. Muidugi, oli vastus kohe tulemas, "sa ju näed". Panin talle käe reie peale ja libistasin ülespoole, kleidi alla. Ta nagu pinguldus, kuid laskis sellel toimuda. "Need on ju püksid", küsisin kui käsi oli tema aluspüksteni jõudnud. Ta muutus punaseks kui ladvaõun ja pomises vaikselt, et ikkagi aluspüksid. Ma ei jätnud, "püksid on püksid ja sa lubasid tulla ilma nendeta, nii et võta kohe ära".

Üleni punasena, kuid vastuvaidlemiseta ta võttiski need ära. Poleks uskunudki, et see nii lihtsalt läks. Panin need oma ukse küljesahtlisse ja juba olimegi kohale jõudmas. Parkisin draamateatri juures parklasse ja läksimegi teatrisse. Andsime riietehoius riided ära. Seal peegli ees ennast sättides haaras ta mul järsku käsivarrest ja sosistas, "lähme ära". Vaatasin, ja tõesti, kingitud kleit oli õhuline. Selgelt oli näha rinnahoidja piirjooned, kuid otsides allpool ei mingeid piirjooni kui mitte arvestada vähe tumedamat kohta jalge vahel. Veensin ta siiski jääma, et kes see ikka nii tähele paneb. Üleni punetades tuli ta minuga koos üles.

Jalutasime, ja siiski seirasid mu kaaslast ja eriti tema lehvivat kleidisaba pidevalt meeste pilgud. Tema õnneks algaski varsti etendus. Etenduse ajal ei juhtunud suuremat midagi. Lubasin endale vabaduse libistada oma käsi tema kleidiserva alla jalge vahele. Ta pani küll oma käe alguses kui keelavalt minu käe peale, siiski lubas ta mul silitada oma kiisut. Surusin ka näpu tema häbemevahesse. See oli täiesti märg. Oli näha, et kõigest hoolimata või just tänu sellele oli ta erutuse tipus. Sosistasin talle kõrva, et ta vaheajal ka rinnahoidja ära võtaks. Jällegi muutus tema punetav nägu tumepunaseks, kuid oli näha tema alistuvat nõustumist.

Vaheaja alguses suundusime kohe tualeti suunas. Kuidas tal see õnnestus seal teiste naiste seas, ei tea. Tagasi tulles aga puudusid rinnahoidja piirjooned ja selle asemel tumendas kaks laiku. Ja loomulikult nibud, need olid kõvad ja nagu torkasid kleidi riidest välja. Peale vaadates ei saanud jääda kahtlusevarjukestki, et kleidi all on ta ihualasti. Ent veel, ta oli selle lühikese ajaga jõudnud oma suud ja silmi meelamaks maalida ja põskedele puna panna. Kui enne teiste meeste pilgud seirasid teda, siis nüüd nad lausa õgisid teda oma pilkudega. Võtsin talt käe alt kinni ja läksime jalutama. Ka jalutusviis oli muutunud. Endise tuima tasase liikumise asemel oli tunda kuidas ta puusad liikusid ahvatlevalt ringikujuliselt ja üles-alla.

"Kas nüüd olen piisavalt litsakas sinu jaoks?", küsis ta minu kõrva sosistades. "Peaaegu", vastasin ja libistasin oma käe ta pepule. Hetkeks ta nagu ehmatas, kuid siis mängis kaasa. Puusad jätkasid kõndimise taktis liikumist. Libistasin siis oma käe ta kleidisaba alla. Kõik tagapool olijad võisid korraks näha tema paljast peput. Tundsin, et olukord hakkab tuliseks muutuma. Ja jällegi päästis etenduse algus vaheaja lõppedes. Etenduse ajal panin juba julgelt oma käe tema jalge vahele ja surusin sõrme tema vittu. Tema aga asetas oma käe minu kõvastunud riista peale.

Etenduse lõppedes suundusime kiiresti riidehoidu ja kohe ka autosse. Ja kohe tõmbas ta mu riista püksist välja, "tahan kohe", sõnas ta. Sõitsin kiiresti ja leidsin otse Vabaduse platsi kõrval pimeda parkla, kuhu parkisingi. "Tule", ütles ta tõmbas kleidiääre üles ja ajas jalad laiali. Tema muutus hirmutas mind, kuid ei lasknud tal kutset korrata. Lükkasin kangist ta istme seljatoe maha, astusin ümber ja surusin oma viimse piirini suurenenud väikemehe tema mahlakasse vittu. Ta vitt oli väga tihke, kuid libe ja surusin oma munni hõlpsasti lõpuni sisse.

Ta karjatas, kuid kohe hakkasid ka mõnuoiged tulema. Sain aru, et olin saanud süütu tüdruku oma õnge/munni otsa. Pumpasin kõvasti ja tundsin, et kohe hakkab tulema. Õnneks oli ka tema juba viimase piiri peal ja kui mu juga tema üska sisenes, sai ta orgasmi. Peale orgasmi lamasime veidi rammestunult.

Järsku sositas ta, "olen nüüd sinu oma, sa võid teha minuga kõike mida tahad". "Kõike?", küsisin. "Jah, mida iganes tahad", vastas ta. "Võta kleit seljast ja käi ümber auto", käskisin. Ta kuuletus ja hetke pärast lippas ihualasti ümber auto. "Kas oled rahul, mu käskija?", küsis ta sisse istudes meelalt naeratades. Jaatasin ja käskisin kleidi selga tagasi panna. "Ja nüüd lähme Hollywoodi", ütlesin seejärel. Sõitsin Vabaduse platsile tagasi ja sealt edasi läksime jala edasi.

Kas meelega või mitte, kuid ta liigutas nüüd oma puusi nii, et tuul sai hõlpsasti kleidisaba alla seda üles puhuma. Hollywoodis tantsis ta kui pöörane. Hööritades oma tagumikku, sai ta ikka ja jälle kleidiääre üle oma kauniduste kerkima. Hakkasin juba hirmu tundma, nii võib ju kergesti meeste vahel tema pärast lööming sündida. Aga tekkis hoopis vastupidine effekt. Hoopis teised tüdrukud vahtisid teda kadeduse ja vihaga. Kuid löömingu asemel võttis õnneks osa neist ka endal aluspüksid jalast ja nad hakkasid samamoodi tagumikku hööritama.

"Kust sa selle litsi said?", küsis järsku ilmunud sõber. Ütlesin talle tüdruku nime. Ta ei tahtnud mitte uskuda. "Ja veel enam, ta on minu kuulekas teener", vastasin selle peale. Läksin tüdruku juurde ja panin oma käe kleidisaba alla tema pepu peale, "tule kaasa" ja ta kuuletuski. Tutvustasin talle oma sõpra ja demonstreerimaks tüdruku kuulekust, käskisin sõbral tema vittu katsuda, "katsu kui märg ta on". Hetkeks käis kohkunud ilme mõlemail näo eest läbi ja siis sirutas mu sõber kõheldes, valmis iga hetk tagasi tõmbama, käe temakese jalgevahe suunas. Kuid tüdruk tegi ka midagi hoopis ootamatut. Selle asemel, et tõrjuda või vaikselt seista, tõstis ta hoopis oma kleidiääre üles. Sõber sai kui sellest julgust ja surus oma keskmise sõrme tüdruku vittu. Selle peale torutas mu tüdruk oma huuli ja pani omale nimetisõrme suhu. No ei, nüüd olen küll ta nümfomaaniks teinud, käis mul läbi pea, tuleb kaduda, enne kui hilja. "Me peame nüüd minema", ütlesin ja tõmbasin tüdruku kaasa. Sõber nagu oleks küll tahtnud kaasa tulla, kuid minu resoluutsus suutis selle idee juba eos lämmatada.

Sõitsime minu poole ja seal toimus siis tõeline seksimaraton kuni poolde pühapäeva välja. Magasime pühapäeva ööni ja siis tunnistas mu sõbranna, et enne peole tulekut oli ta nii öelda julgustuseks pool klaasitäit mingit maarohtude alkoholileotist alla neel anud. See oli küll ka seespidiseks tarvitamiseks ette nähtud, kuid seda vaid teelusikatäie kaupa. Ja oli näha, et peale külmetushaiguste vastase mõju oli sellel rohul ka hoopis teine, mõnusam effekt. Ja tundub, et see effekt on päris pikajaline. Litsakaks on ta nüüd jäänud seniajani ja iga ööpäev peame vähemalt kaks korda ka seksima. Õnneks koos abivahenditega suudan ma tema suurt seksijanu siiski rahuldada...