Kindlasti hakkab nii mõnigi lugeja kohe vastu vaidlema, et alljärgnev on vale jutt, kuid tegelikult on see tõsiteaduslik fakt. Teadlastel kulus 26 aastat, enne kui “Alter ego” taolised tooted üldse turule jõudis. Uus aine võimaldab kiiresti tõmmata tähelepanu ja praktiliselt võrgutada iga teile meelepärase vastassoost isiku. Sa võid proovida ja veendud selles ise! Kasutades iga päev antud vahendit, muutud sa enda üllatuseks seksuaalselt kütkestavaks. Sa saad olulise eelise konkurendi ees, muutud enesekindlaks.

Milles on selle avastuse saladus?

Alter ego koostisse kuuluvad inimese feromoonid - lõhnaained, mis mõjuvad vastassugupoolele ja kutsuvad temas esile alateadliku seksuaalse erutuse.

Pikka aega arvati, et feromoonid esinevad ainult loomadel, kusjuures inimene on need evolutsiooni käigus kaotanud. Feromoonide abil hoiatavad putukad, kalad ja väikeloomad üksteist hädaohu eest, tähistavad territooriumi, tunnevad ära või köidavad seksuaalpartnereid. Feromoonide jõud eriti eredalt ilmneb koerte käitumises. On ju igaüks tähele pannud, et emane koer meelitab jooksuajal isaseid koeri lähedalt ja kaugelt karjakaupa kokku. 1960. aastate alguses alustas grupp teadlasi eesotsas dr. W. Cutleriga selle salapärase nähtuse tundmaõppimist. See avastus kutsus esile tõelise sensatsiooni. 1986. aastal pärast arvukaid uuringuid ta avastas ja tõestas feromoonide olemasolu inimesel. Ilmnes, et feromoonid erituvad meestel ja naistel koos higiga kaenlaalustes. Laboratooriumis uuriti inimese higi.

Sellest eemaldati bakterid, järele jäid lõhnatud feromoonid. Inimese feromoonide eraldamise protsess osutus väga kalliks ja aeganõudvaks. Siis, uurides veel nende molekulaarset ehitust, õnnestus teadlastel luua kunstlik feromoon, millel oli sama mõju, mis looduslikul.

Tulemus ületas kõik ootused - sünteetiline feromoon osutus 15 korda tugevamatoimelisemaks kui looduslik feromoon. Tööstus reageeris sellele teaduslikule avastusele kiiresti ja peagi ilmusid müügile erinevad kaubaartiklid, mis sisaldasid sünteetilisi feromoone (dushigeelid, seebid, lõhnaõlid ja deodorandid). Erakordselt suur nõudlus Läänes kinnitab nende efektiivsust. Inglismaal, Saksamaal, Jaapanis ja USA-s kasvab selliste preparaatide tarbimine aastast-aastasse. Nende toimes ei kahtle enam keegi.

Esitleme teile üht enimlevinud toodet, milline sisaldab kolme tuntud seksuaalferomooni - Alter ego. See on väga kontsentreeritud lahus sünteesitud feromoonidest (7.5ml). See baseerub õlipõhimikul, mis pikendab feromoonide toimet kuni kaheksaks tunniks. Igapäevasel tarvitamisel jätkub pudelikesest kolmeks kuuks. Selles on feromoonidele lisatud mahedad lõhnaained.

Kõige paremini avaldub kontsentraadi toime intiimvahekorra ajal. Piisab paarist tilgast kätel, kaelal, rinnal ja tulemused ei lase end oodata. Ole valmis intensiivseks naudinguks!

Sina ja su partner kogete õige pea vastupandamatut kirge

Tänu sellele vahendile võid saada uusi tugevaid elamusi ja maksimaalset rahuldust. Sul õnnestub luua rohkem seksuaalseid kontakte. Naisi tõmbab lausa vastupandamatult sinu poole.