Maailma vanima elukutse esindajad tegutsevad kõigil kontinentidel, kui ehk Antarktika välja arvata. Nutikad seksiäri tegelased mõtlevad välja üha uusi trikke, et kliente ligi meelitada.

“Armupark” Kaplinnas

Nädalalõpp hiljuti avatud “Love-Park’is” (Armupark) maksab 80 000 EEKI. Kuigi hind on soolane, võib klient selle raha eest seksida nii paljude tüdrukutega, kui tal vaid tahtmist ja võhma jätkub. Keppida võib ka kunstliku kose all, hiiglaslikus marmorist mullvannis, türgi aurusaunas või üliluksuslikus sviidis.

Sambaseks Rio de Janeiros

Otse Copacabana läheduses asuvas lõbumajas “Sol” saab nautida originaalset seksivarianti – sambaseksi! Hämaras valguses tantsivad ihualasti kliendid ja prostituudid (täpsemalt öeldes kepivad püstijalu) sambarütmis kuni orgasmini. Tuju tõstetakse klientidel sellega, et veel enne tantsu algust teevad lopsakate vormidega lõbunaised neile suuseksi.

Cool in Pool Kopenhaagenis

Võluvad blondeeritud taanlannad täidavad meeste soove “Tivoli” ümbruses asuvates arvukates seksiklubides. Erutava striptiisiga ajavad nad kõvaks nii kohalikel kui ka turistidel. Lõbumajas “Frihed” demonstreerivad kompleksivabad merineitsid oma võrgutamiskunsti suures basseinis. Maja spetsialiteet: ohjeldamatu grupiseks kuumas saunas.

“French Love” Pariisis

Pole põhjust kahelda, et armastuse pealinnas pakutakse erootika valdkonnas kõike, mida inimene ihaldada oskab. Montmartre’ ümbruses asuvates lõbumajades pakuvad vastutulelikud prantslannad ja eksootilised kaunitarid klientidele kõikvõimalikke intiimteenuseid. Lõbumajas “French Love” võivad lesbilised mehed vaadata, kuidas tüdrukud üksteisele suuseksi teevad. Separees võib lasta endale suuseksi teha. Kui kõigest sellest väheks jääb, võib lõbunaisega vesivoodis mürada!

“Yab-Yum” Amsterdamis

Mõistega yab-yum tähistatakse Kaug-Ida peenimat armukunsti. Amsterdamis tegutseb klubi “Yab-Yum”, mis pakub teenuseid eriti nõudlikele klientidele. Teenistusvalmid lõbunaised võtavad šampanjaga vastu mäned?ere, kui nood tööst väsinuna enne kojuminekut lõõgastuda tahavad. “Yab-Yumis” ei puudu tõesti midagi. Erutavate rollimängude jaoks on olemas isegi marmorseintega kaetud arstikabinet spetsiaalse kusheti ja kõikvõimalike meditsiiniliste instrumentidega. Asjatundlikud “arstid” ja “medõed” on ööpäevaringselt valmis “abi” osutama. Palmidega ümbritsetud mullvannis võib aga lõbunaistega kasvõi veesõda pidada.

“Maharad?a” Kölnis

Kölnis Hornstrasse 23 asub 11-korruseline sinivalge “Pascha”, mis on kahtlemata Saksamaa kõige ebatavalisem bordell. Tegelikult koosneb see kahest teineteisest sõltumatust lõbumajast – “Paschast” ja ülemisel korrusel asuvast “Maharad?ast”. “Pascha” varietees pakutakse iga kuu vahelduvaid meelahutusshowsid. “Maharad?a” tõmbenumbriks on india stiilis tuba, kus maksujõulised kliendid võivad proovida idamaist seksi. Atraktiivsed “armastuse teenijannad” on alati valmis oma oskusi näitama.

Suuseks karaoke ajal

It’aewon on Lõuna-Korea pealinna Seouli lõbustuskvartal. Siinsetes klubides laulavad allalastud pükstega ärimehed pärast tööpäeva lõppu karaoket. Sellal kui klient üritab uusimat hitti jäljendada, teeb mandlisilmne kaunitar “solistile” suuseksi.

Seksikarneval Sidneys

Sidney rikaste linnaosas asuvas villas “Harwood Manor” leiavad aset Austraalia kõige kuumemad seksiööd. Igal laupäeval toimub temaatiline õhtu. Kord korraldatakse “roomlaste pidu”, kord “hiina öö”, “Fiesta espan~ol või ”Veneetsia karneval”. Stiilsetes ja seksikates kostüümides luksusprostituudid võtavad kliente vastu hoone kolmel korrusel. Seksida võib luksuslikes apartementides või ka teiste külastajate nähes keldris asuva basseini ääres või salongi diivanitel.

Luksuslik seks kõrbes

Kuveidi pealinnas asub lõbumaja “Shaba”, kus jõukad kõrbepojad vaatavad traditsioonilist nabatantsu ja veealust striptiisi. “Shaba” töötajaskond on internatsionaalne. Klient võib valida voodikaaslaseks blondi rootslanna, aafriklanna või õblukese hiinlanna, kes on valmis kõigi mugavustega sviidis täitma nõudliku kliendi pea iga soovi. Üks öö luksuslõbumajas “Shaba” maksab 40 000 EEKI.

Puulõbumaja savannis

80 kilomeetri kaugusel Nairobist on ühel kõrvalisel tolmusel teel elav liiklus. Kümned sõiduautod ja maasturid sõidavad varjulisele parkimisplatsile. Laineplekist hütis maksavad kliendid bordelli omanikule 24 EEKI ja võivad siis valida kaheksa puu otsas asuva “armupesa” vahel. Puu võra vahele laudadest ehitatud hütis pakub lõbunaine seksi ja värkset õhku! Viimast muidugi tasuta.

Autoseks Bangkokis

“Love-drive-ins” on uusim hit Bangkokis. Klient sõidaks nagu autokinno, kuid filmi asemel ootavad teda ees paljad näitsikud, keda võib vaadata ja katsuda. Palja ülakehaga lõbuanaised serveerivad jooke ja pakuvad seksi!

New York: S/M seks kuni valuläveni

Times Square’i ümbrus kubiseb nn. Bondage stuudiotest, kus sadomasohhistlike kalduvustega mehed saavad ennast korralikult välja elada. Stuudios “Love Bizarr” lasevad mehed ennast ülirangetel ja samas võluvatel dominatel nööridega kinni siduda. Täiendava lisatasu eest võib lasta ka suu kinni kleepida, silmad kinni siduda, näpitsaid rinnanibude külge kinnitada jne. Loomulikult kuulub stuudiote repertuaari ka traditsiooniline korralik keretäis, “massaa?” tikk-kontsadega ja teised õrnused.

Seksilift Tokyos

Soaplands – nii nimetatakse Tokyos ekstravagantseid hotelle, mille töökad prostituudid teenivad hiigelsummasid. Näiteks on prostituut Yoshikol (23) kuni 300 püsiklienti ja ta teenib kuni 480 000 EEKI kuus – kaks korda nii palju kui Jaapani peaminister! Yoshiko spetsialiteet: ta mässib oma pikad mustad juuksed kliendi peenise ümber ja lööb talle pihku kuni orgasmi saabumiseni. Tema teine leivanumber: Yoshiko astub seksiklubi klientide nähes ihualasti kullatud lifti, mis sõidutab ta basseini. Iseasi, mis selles vaatepildis nii väga erutavat on!

Hotell “Koerakuut” Dartmooris

“Westward Bound” Dartmooris Inglismaal näeb välja nagu mõni odav ilmetu hotell, kuid igas kaheinimese voodiga toas on veel midagi üllatavat – koerakuut masohhistlike meeste jaoks! Retseptsioonis paneb domina kliendi ketti ja viib tuppa. “Koeraelu” hotellis “Westward Bound” maksab 1600 EEKI tund.