Jäär (21. märts - 20. aprill)

Märtsi lõpust 12. aprillini, kui Merkuur Jäära märgis on, peaksid selle tähemärgi esindajad (nagu kõik teisedki!) püüdma oma teravat keelt hammaste taga hoida, et armusuhteid õige raja peal hoida ? sel ajal oled eriti konfliktialdis ning seega poleks kuigi tark meelega nina teiste asjadesse toppida. Kuid mida selline enda vaoshoidmine Jäärale tähendab? See annab sulle võimaluse veidi enda sisse vaadata, et endale tunnistada oma südame salasoove. Kui 5. ja 6. aprilli paiku peaks sul masendus tekkima, siis mõtle hoolikalt järele, mis sind melanhooliasse viib. Küsi endalt, kas ei vali sa endiselt masendust emotsionaalse läheduse ees? Lähedus võib küll hirmutav olla, kuid enda sidumist ei saa lõpmatuseni edasi lükata. Mais võib tunduda, et viimasel ajal sulle silma heitnud inimene ei tee sinust enam välja. Kuid ära muretse - võib-olla on ta lihtsalt liiga häbelik? Anna talle aega: esimestel mainädalatel on temalt oodata telefonikõnet või mõnd muud üllatust. 12. mai paiku teed olulise emotsionaalse avastuse ning mõistad, mis on see, mida oled nii kaua otsinud või mis on sind seni tegutsemisest tagasi hoidnud. 23. mai toob suure emotsioonidetulva ? võta see vastu!

Sõnn (21. aprill - 21. mai)

Aprilli algul avastad oma armuelus täiesti uue suuna. Miski, mis sind seni vaevanud on, saab järsku üllatavalt selgeks ning tunned, et seisad kahe jalaga maa peal. Mõistad, et pead käituma kui täiskasvanu ning sul pole pääsu ka täiskasvanulikest mängudest, kuhu kuuluvad sõprus, raha, seksuaalsus ja armukolmnurgad ning kus kindlatest reeglitest võib vaid unistada.

11. aprilli paiku saab kombinatsioon sinu kõigutamatust lojaalsusest ja võrgutavast seksapiilist lõpuks kaua oodatud tunnustuse ning aprilli keskel tunned, kuidas sa koos oma armsamaga seitsmendasse taevasse kihutad. 22. aprillil saad kinnitust, et alanud reis on ettevõtmist väärt. Mai algul võib su ihaldusobjekt aga kummalisi asju ette võtta, mis sind hämmingusse viivad. Sa ei suuda ära imestada, miks su lemmik järsku punkari-soengut kannab või kokkab. Tõmba sügavalt hinge ja ära paanitse - tihti on ka kõige kummalisematel asjadel loogiline seletus. 12. mai paiku istud oma partneriga tõsiselt maha, et asjad sirgeks rääkida. Tulemuseks on palju emotsioone, mis ei pruugi aga sugugi negatiivsed olla.

Kaksikud (22. mai - 21. juuni)

Aprilli algul imestad, kuidas su partner või silmarõõm sinu elu nii palju kontrollida suudab. Samas leiad rahuldust selles, et peale füüsiliste rõõmude suudad selle inimesega jagada ka oma sügavamaid tundeid ja filosoofilisi mõttevälgatusi. Sellisele uuele tasandile jõudmine on suur kingitus Kaksikute intelligentsele poolusele ning sa mõistad, kui seksikas võib olla vaimne armastus.

12. ja 13. aprilli paiku valmistu romantilisteks seiklusteks, sest käimasolevas suhtes tunned end äärmiselt vabalt ja spontaanselt, nii et flirdi terviseks!

Pärast metsikut volbriööd 1. mai paiku tunned, et sul on vanadest vigadest villand, mida sa suhetes siiani teinud oled - püüad neid analüüsida ning lubad endale, et samu apse sa enam korrata ei taha. Pärast mõningaid arusaamatusi 3. mai paiku ning sõbralikke nõuandeid 6. paiku naudid koos sulle tuge pakkunud inimesega mai keskel paar äärmist lähedust pakkuvat päeva, millest jääb sügav mälestus. Mai lõpust alates võtad suhetes jälle ohjad enda kätte ega lase end kellelgi teisel juhtida. Kui suutsid aprillis oma tundeid piisavalt tõestada, järgneb sinu juhtimisele hea meelega ka sinu kevadine armastus.

Vähk (22. juuni - 23. juuli)

Kuna Vähki mõjutab kuni juulini mitte just eriti harmooniline planeet Saturn, on Vähid kevade armutuultes eriti tundlikud - sinu sentimentaalne loomus ei lepi sellega, et sind iseendastmõistetavalt võetakse ning sulle piisavalt tähelepanu ei pöörata. Kuna sinu (potentsiaalne) partner on veidi hõivatud ja kauge, keerad ka ise mõtted romantilistelt lainetelt mujale ja sukeldud töösse, õpingutesse või satud trennimaratonilainele.

Seetõttu võivad paljud su sõbrad-tuttavad imestada, miks sinu tegemistest ja uutest huvitavatest kohtumistest viimasel ajal eriti kuulda pole olnud. Kuid pole põhjust muretseda - sa üritad lihtsalt endistest kõhklustest üle saada. Mai algul tunned igatsust, et su armsam sinuga piisavalt palju aega koos ei veeda - kui sina tema järele õhkad, teeb tema kevadpuhastust, kui sina talle armastusluulet loed, niheleb tema kannatamatult diivanil. 19. mai paiku jõuad olulisele otsusele, mis su armuelu jälle rööbastasse lükkab.

Viimasel mainädalal ootab sind ees tõeline musimaraton (võimalik, et täiesti uue partneriga) ning sa tunned, et oled teinud õige otsuse.

Lõvi (24. juuli - 23. august)

Arva ära, mis esimesel aprillinädalal sinuga plaanis on? Ei, see ei ole romantiline roosamanna, vaid suur portsjon suhteprobleeme, mida ei ole mõtet salatikastme alla peita ning millesse tuleb sul varem või hiljem hambad sisse lüüa. Nii et parem tegele selle armupuntraga siis, kui portsjon veel kuum on. Märts võis sinu teele tuua nii mõnegi romantilise seikluse, kuid nüüd pead hoolega järele mõtlema, millisena sa oma suhte tulevikku näed ning vastu võtma olulisi otsuseid.

10. ja 11. aprillil on südameasjad vägagi mõtteis - kuula siis seda, mida süda su mõistusele öelda püüab ja ära lase oma suurel egol tunnetehäält varjutada. Kui oled suhete sasipuntra lahtu harutanud, valmistu romantiliseks magustoiduks 23. aprillil - oled selle igati ära teeninud.

8. maiks oled ehk õppinud, kuidas oma ego vajadusi ja suhteid tasakaalustada. Siis selgub, kas tahad, et su kaaslane oleks pelgalt üks lõbus mängukaaslane või tore, armas, täiskasvanulik inimene, kes on sinu tõeline hingesugulane - valik on sinu!

Neitsi (24. august - 23. september)

5. ja 6. aprilli paiku peaks romantilisest nädalavahetusest tagasi maa peale tulnud Neitsi oma kriitikameelt veidi taltsutama, sest kui suhetest rääkida, pole ju midagi imestada, et inimesed aeg-ajalt irratsionaalselt käituvad. Kuigi sulle võib tunduda, et kogu maailm tahab sulle käkki keerata, ürita asja rahulikult vaadata ega ära anna alla kiusatusele oma partneri või silmarõõmu suu seebiga puhtaks pesta. Tõmba veidi tagasi - võib-olla tuleb see mõlemale kasuks, et teine veidi aega häguses vees supleb. 11. aprillil saad kutse õhtusöögile. Võta see kindlasti vastu, sest sel päeval võib sulle mõni üllatus varuks olla.

3. mai paiku tunned, et pead vastu võtma keeruka otsuse ning siis tuleb praktiline meel sulle täpselt õigel ajal appi. Ole ettevaatlik, et sa 9. mail mingeid kahemõttelisi lauseid lendu ei lase, sest teistel on sinu sõnu sel ajal niigi raske mõista ning on väga suur oht, et sind võidakse valesti tõlgendada. Seepärast ära karda asju selgitada ja - igaks juhuks veel kord selgitada. 17. maist alates oled aga juba sõbralikumas meeleolus ning valmis kõigeks, mis kevadromantikal sulle pakkuda on - sind ootab ees tõeliselt huvitav nädal täis üllatavaid armuseiklusi.

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Kevade alguses ei meeldi vist kellelegi vanu armastusi ja lörri läinud suhteid analüüsida, kuid just seda pead sa tegema, enne kui uutesse armuseiklustesse tormad. Seepärast oleks targem aprilli esimese nädala kohtingud veidi edasi lükata, aeg veidikeseks maha võtta ja kodus endasse süüvida.

7. aprilli paiku otsustad, et sinu suhtesektoris on aeg küps tõsiseks remondiks. Kuu keskel oled valmis oma pakatavat energiat kellegi uue ja huvitava inimesega jagama.

Alates 22. aprillist arenevad asjad juba raketikiirusel ning mais ootab sind ees palju õnnelikke päevi ja kuumi öid. Koos leitud kaaslasega avastad end peagi kehamaalingute kursustelt, langevarjuhüpetelt või metsapiknikult - temaga koos veedetud aeg on lihtsalt suurepärane. Sa oled rõõmsa kevadseikluse igati ära teeninud. Mais küsid aga endalt, kas see ongi kõigest lihtne seiklus või hoopis midagi enamat? Sellesse peaksid selgust tooma 19. ja 20. mai, kus armutermomeeter maksimumkraadideni jõuab ning mille kõrval teie juba koos veedetud aeg lapsemänguna tundub. 26. paiku tunned, et emotsioonid käivad üle pea ning võid segadusse sattuda. Selguse ja lohutuse leidmiseks poe nüüd oma kallima kaissu.

Skorpion (24. oktoober ? 22. november)

Sinu armuelus hakkab aprillis juhtuma igasuguseid huvitavaid asju - fantaasia kohtub reaalsusega, reaalsus fantaasiaga ning kõige selle vahepeale jääb paras ports kuumi tundeid. Selle aasta kevad toob Skorpioni ellu veidi vähem juttu ja rohkem tegutsemist. Õhus on armastust ning sa tunned, et kevadel peabki elu ainult armastusest koosnema, seepärast käitud tihti nagu armuvalus teismeline ning täiskasvanulikest käitumismaneeridest võib sinu puhul vaid unistada.

Sa poleks kunagi uskunud, et unistused võivad nii fantastilisel moel teoks saada - naudi siis seda. 5. mai paiku avastad endas mingi üllatava flirtimispisiku, mis su kallimale õnneks väga peale läheb. 8. mail tuled hetkeks pilvede pealt alla ja võtad jala romantika- pedaalilt, et natuke järele mõelda, kuhu selline fantastikasse kalduv suhe viia võiks.

Mida sa ka otsustad - ole oma mõtete väljaütlemisel aus. Arvata-vasti saad sa sihikindla Skorpionina seda, mida tahad. Kui oled paarissuhtes, on 23. mai just see aeg, kui võiksid suhet millegi uuega värskendada - see muudaks sinu ja su partneri vahelise sideme veelgi tugevamaks.

Ambur (23. november - 21. detsember)

3. aprilli paiku ilmub sinu ellu üks võõras, kellega sul juttu kauemaks jätkub. Pole vahet, kas räägite ilmast, maksudest, poliitikast või popmuusikast - temaga lobisemine paneb su kõhus sipelgad ringi jooksma. Näib, et sellest ootamatust kohtumisest võib 8. aprilli paiku midagi tõsisemat kujuneda ning see paneb su pea ringi käima. Pluto mõjutused muudavad sind sentimentaalseks ja sulle tundub, et kõik armastuslaulud - isegi need, mis sulle kunagi meeldinud pole -, on kirjutatud just sinust ja sinule. Kuna sai ei suuda enam muust mõeldagi kui oma silmarõõmust, siis on mõni magamata öö aprilli keskel garanteeritud.

Mai algul paistab sinu sisemine sära nii kaugele, et võid väga lihtsalt isegi võõraid südameid vallutada: 4. mai paiku võibki juhtuda see, et keegi sinu miljonidollari- naeratuse lummusesse langeb ning sulle oma südame kaotab.

8. mail on oodata kummalist telefonikõnet või kinno kutset. Mida see kutsuja sulle ka öelda ei tahaks - arvatavasti on see igav ega suuda võistelda selle inimese võludega, kelle tegemistel sa juba ammu silma peal oled hoidnud. 23. mai paiku tekib sinu vaatevälja keegi, kes sinult armualast nõu pärib, sest sinu suhtefilosoofia on talle alati sügava mulje jätnud. Jagad talle oma teadmisi lahkesti.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)

Kaljukitse armuorbiidile saabub romantikaks soodus aeg 10. aprillil. Kuna enesekehtestamise planeet Marss jõuab aprillis Kaljukitse, oled otsustavust täis, et nüüd vajalikud sammud astuda. Suudad armuasju tavaliselt vabamalt võtta ja rohkem lõbutseda ning asjadega spontaanselt kaasa minna, mis on armastuse jaoks muidugi eriti soosivad faktorid.

Ära siis lase kõrvalistel või töistel asjadel end teistele radadele viia, et see sinu suhteid ohustada võiks. Oled üldiselt romantilises meeleolus, kuid vastus küsimusele, kas teie kuu alguses alanud seiklus sama lõbusalt jätkub, on sinu välja mõelda. Kui lased mõttel «mul ei ole armastuseks aega» teie vahele tulla, on suhtel kriips peal.

7. mail suhtled mõne pereliikme või sugulasega, kelle arvamused sulle tähtsad on ning kes sulle head nõu annab. Romantilises mõttes lubavad 7. ja 8. mai palju - siis vaatad sügavale oma tunnetesse ja mõistad, et kuigi riskides võid palju kaotada, siis tegelikult võid ka sama palju võita.

Veevalaja (21. jaanuar - 19. veebruar)

Millegipärast tunneb Veevalaja selle kevade algul, et romantika on kõige viimane asi, mille peale ta mõelda tahab. Sind köidavad hetkel hoopis teised asjad - töö, kool, arvepidamine ja pereasjade ajamine. Kuid aprilli romantiliselt kaardilt päris maha kanda sa ka ei saa - 12. aprilli paiku ole valmis eriti ootamatuks armusööstuks, mis võib su mõtted armulainetele viia. Ole ettevaatlik, sest see ootamatu kirepuhang ei pruugi sugugi kaua kesta, kuid võib sinu suhtumist suhetesse põhjalikult muuta. Seepärast jõuad kuu keskel emotsionaalsesse faasi, mis ei pruugi sugugi ainult nalja ja naeru tuua.

Kuni 1. maini oled pisut kurvameelne ja unistad kellestki erilisest, kellega sa ideaalis kogu suve aiagrilli taga veeta tahaksid. Unistamises pole iseenesest midagi halba, kuid ära unusta, et sinu ümber on reaalne maailm ja elu tahab elamist. Õnneks suudab keegi 3. mai paiku sulle niimoodi mõjuda, et oma unenäost üles ärkad.

18. mail saad isegi aru, et on aeg kahe jalaga maa peale tulla - võtad asja korralikult ette ning analüüsid oma algavad või kestvad suhted põhjalikult läbi.

21. mai paiku võib mõne ebameeldiva inimese kommentaar sind endast välja viia, kuid heade sõprade nõuanded aitavad sind august välja.

Kalad (20. veebruar - 20. märts)

Kevad tähendab sulle alati uuestisündi ning ka seekord tunned, et sinu armunipid tahavad uuendamist. Samuti tunned, et tahad oma oskusi parandada. Ära siis aprilli keskel võimalusi maha maga, kui 14. paiku üks uus ja huvitav inimene silmapiirile satub. Tagasihoidliku inimesena sa küll tavaliselt mingeid armukadedusdraamasid ei korralda, kuid Jupiteri Kaladesse jõudes märkad endalegi ootamatult, et viimasel ajal miskipärast närviliselt enda ümber ringi vaatad ja reetmisemärke otsid.

Mais parandad oma armastuse-karmat tunduvalt sellega, et annad mõnele sõbrale armualast nõu, mis tema suhted rööpasse viib. 3. mai paiku on armukadeduseuss sinu seest kaugele kadunud ning sinu sentimentaalne külg mõjub su partnerile lausa maagiliselt. Oled loovas tujus ning suunad oma energia näiteks söögitegemisele, et oma kallimale pidulikku ja romantilist õhtusööki pakkuda. 26. ja 27. mail pakatad romantilistest tunnetest ning ei suuda mõelda muust, kui et saaks oma kallimaga koos vaikselt kevadist linnulaulu kuulata või temaga lõkke ääres istuda.