USA seksuoloogid kummutavad aastate jooksul teostatud sotsioloogiliste uurimuste põhjal seitse väärarvamust, mida naistele külge poogitakse.

1. Mida pikem peenis, seda suuremat rahuldust see naisele pakub.
80% naistest vaidleb sellele vastu, et pikk suguti mingi imerelv oleks. Intiimvahekorras mehega tõelise naudingu saamiseks on peenis vaid üks paljudest atribuutidest. Peenise mõõtudest ei olene üldse midagi, kui mehel puudub fantaasia, hingestatus ja mehelikkus selle sõna kõige paremas tähenduses.

2. Naised vajavat enne seksimist pikka eelmängu.
81% naistest saab orgasmi ilma igasuguse eelmänguta! Kuigi naistele meeldivad hellad puudutused, embused ja kirglikud suudlused, võib seksuaalse erutuse tagada ka nende enda kujutlusvõime. Näiteks piisab sellest, kui mees naisele pikantseid erootilisi meelitusi kõrva sosistab või ilma mingi sissejuhatuseta naise pühamut puudutab. Pealegi pole olemas naist, kes seksides kõige ebatavalisemas olukorras või paigas jõulist orgasmi ei saaks.

3. Naised väitvat, et orgasm olevat kõige täiuslikum siis, kui see mehe omaga täpselt kokku langeb.
72% naistest väidab, et nad võivad sellest rahumeeli loobuda. Enamikul puhkudel on see ka üsna võimatu, sest erutunud naine ei suuda arveametniku pedantsusega jälgida, kui kaugel mees oma kulminatsioonist on. Ja kui seda püütakse teha, on tulemus lausa vastupidine: naise erutus on pärsitud ning ta jääb orgasmist igal juhul ilma.

4. Naised pidavat aksioomiks seda, et armastav mees on seksiks valmis ükskõik kus ja millal.
Täiesti vale — 92% väga õnnelikus partnerluses elavatest naistest on ajuti kokku puutunud mehe täieliku võimetusega, kuigi neil viimaste armastust kahtluse alla panna pähegi ei tule. Mõistlik naine teab aabitsatõde, et igapäevased olmemured, tööstress või lihtsalt füüsiline väsimus võivad iga täiesti terve mehe ajuti impotentseks teha. Armastav naine ei näe oma partneris kõikvõimsat seksatleeti, kes tema kapriisidele naeratavalt ja alalise valmisolekuga vastab.

5. Meestele olevat seks võrratult tähtsam kui naistele.
Statistika näitab, et armastuse, tervise ja turvalise perekonna järel seisab naistel seks neljandal kohal. Meestel — kuuendal! Neile on hoopis tähtsamad elu tugisambad, eelkõige karjäär, rahamure ja turvalised suhted ustavate sõprade ning mõttekaaslastega. Arvamus, et naised vajaduse korral seksist üldse lahti võivad öelda, on nonsenss. Nad oskavad oma intiimseid soove lihtsalt paremini talitseda kui mehed.

6. Naised arvavat, et ainult mehed tegelevad eneserahuldamisega, naised pidavat seda siivutuks ja tarbetuks.
84% naistest tunnistab avameelselt, et on vähemalt korra eneserahuldamisega toime tulnud. Kaks kolmandikku on sellest lausa vaimustatud ja tegelevad masturbatsiooniga regulaarselt, sõltumata sellest, kas ja millised suhted neil meestega on. Masturbeerimine on maailma kõigis paigus saanud naistele seksuaalse rahulduse uueks, täiendavaks vormiks, mis seksuaalsuse erksa hoiab ja mehega hoopis paremad erootilised suhted tagab.

7. Esimene öö olevat iga naise elus kõige olulisem sündmus.
Ainult 13% naistest suudab kolm aastat hiljem meenutada oma esimese öö üksikasju. Ülejäänutele, ka juhul, kui see heas mõttes vapustavaid elamusi pakkus, on esimene öö midagi ähmast, ebaolulist ja piinlikkugi.