15-AASTANE: on uudishimulik. Seks on tema jaoks veel alles mäng, mille mõju ta tahaks proovida. Teda paelub erootika ja ta unistab muinasjutuprintsist, kes pühendaks teda armastuskunsti saladustesse. Ta unistab kirglikust seksist, kuid ei julge veel noormehele anduda.

Küll aga ei ütle ta ära õrnadest suudlustest ja silitamistest, kui see kõik leiab aset romantilises situatsioonis. Kiire seks auto tagaistmel või salaja vanemate korteris pole tema jaoks. Oma esimest vahekorda tahaks ta kogeda pingevabas miljöös. Talle meeldib, kui talle komplimente tehakse, ta vajab tunnet, et ta on siin maailmas ainulaadne ja kordumatu.

25-AASTANE: on juba üht-teist kogenud, ka on ta juba lühemat või pikemat aega kurameerinud ja ta tunneb oma keha üsna hästi. Ta tahab kogeda senitundmatut ja põnevat, ta vajab lõbu ja naudingut. Kui keegi mees õpetab talle midagi uut, teeb ta kõike vaimustusega kaasa. Kuid kiire seks ilma igasuguste tunneteta on tema jaoks kohutav elamus. Ta otsib meest, kellega võiks perekonda luua. Seks on talle tähtis, kuid mitte kõige tähtsam.

35-AASTANE: teab, mida ta tahab ega ole oma soovide realiseerimisel nii kammitsetud kui temast nooremad sookaaslased. Ta teeb kõike kaasa mitte ainult uudishimu pärast — sellises vanuses naine teab täpselt, mida ta tahab. Seks on tema jaoks väga tähtis, kuid ta ei ole nõus seksima iga ettejuhtuva mehega. Partneri valikul on ta väga ettevaatlik, sest tal on juba kogemusi ja ta teab üsna hästi, mida ühelt või teiselt mehelt on oodata. Sageli haarab ta ka ise initsiatiivi ega raiska pikalt aega "sissejuhatavale vestlusele". Oma partneri soove täidab ta vastavalt oma meeleolule. Kui tal endal seksimiseks tuju pole, siis ta seda ka ütleb. Ta paneb suurt rõhku täiuslikule armuelule, kuid ei hakka selle nimel iga hinna eest pingutama. Pigem magab ta üksinda, kui mehega, kes ei suuda teda õnnelikuks teha.

45-AASTANE: tahab palju seksida. Vaoshoitus on tema jaoks võõrsõna. Ta armastab mehi ja seksi ning teeb kõike rõõmuga kaasa. Ta tunnetab täpselt oma keha ja ta ei tunne mingit hirmu seniproovimata pooside ees. Kui keegi mees on võimeline naisele midagi senikogematut pakkuma, siis pole mehel mingit põhjust kõhklustele aega raisata. Kui naine on abielus või tal on kindel partner, siis ei hooli ta enam suurt järelmängust ja sageli võtab ta armumängu ajal ohjad enda kätte. Ta tunneb end turvaliselt, sest lõpuks ometi on tal mees, keda ta usaldab, kes teab tema vajadusi ja oskab neid ka rahuldada.