...üks hiina preservatiivivabrik reklaamis oma tooteid punase ringi kujutisega valgel foonil. Jaapanlased leidsid, et on teotatud nende riigilippu ja andsid firma kohtusse.

...kõige suurem lobamokk maailmas on inglane Steve Woodmore. Talle kuulub kiirkõne absoluutne maailmarekord – 637 sõna minutis (pildil).

...näitleja Leonardo DiCapriole ei meeldi tema käed, mis olevat liiga väikesed, paksude sõrmede ja murdunud küüntega. Pikkade peente sõrmedega hoolitsetud käed, mida näidati filmis "Titanic", kuulusid dublandile!

...Venemaal on meestest keskmine eluiga kõige pikem neil, kes pruugivad mõõdukalt alkoholi. Napsitamisega liialdajad elavad mõõdukatest viis aastat vähem. Täiskarsklaste eluiga on mõõdukate omast aga 3,5 aasta võrra lühem.

...kuuekümne kahel maailma rahval on kombeks, et naistel tuleb sünnitada vertikaalasendis (püsti, kükitades, põlvili vms.).

...kõige kauem ekraanil olnud film oli "Emmanuelle". Pariisi kinos "Paramount City" näidati filmi 26. juunist 1974 kuni 26. veebruarini 1985.

...kõige originaalsem leiutis, mis 2003. aastal patenteeriti, on nn. voorusejakk. Kui naine tahab teda käevangu võtnud mehest vabaneda, saab viimane 80 000 voldise elektrilöögi. Jaki isolatsioonikiht kaitseb naist elektrilöögi eest.

...Kuni 20. sajandi keskpaigani oli Inglismaal kombeks kinkida noorpaarile pulmadeks valehambad.

...naine tarvitab oma elu jooksul ära u. 2,5 kilo huulevärvi.

...umbes 60% kogu maailmas toodetavatest ravimitest on peaaegu täiesti kasutud.

...iga neljas itaalia mees nutab staadionil või teleri ees, kui tema lemmikmeeskond kaotab.

...suurim teadaolev arv lapsi, keda naine kunagi ilmale toonud, on 69. Selle tänini purustamata rekordi püstitas vene talupoja Fjodor Vassiljevi abikaasa, kes elas aastatel 1707–1782 Moskva kubermangu Šuiski kreisis.

...Venemaa kohtuministeeriumi andmetel viibib riigi 145-miljonilisest elanikkonnast erinevates kinnipidamiskohtades 873 000 inimest ehk iga 166. kodanik. Naisi on vanglates 49 800. Naistevanglate juures tegutsevas üheteistkümnes varjupaigas viibib 520 last.

...Saudi Araabia kuningal Ibn-Saudil (1880-1953) oli ühtekokku 20 000 armukest. Alates üheteistkümnendast eluaastast oli valitsejal keskmiselt kolm seksuaalvahekorda päevas!

...Venemaal on naisi ligi neljandik rohkem kui mehi. Viimase rahvaloenduse käigus avastati viis piirkonda (Tšukotka, Korjaki, Evenki, Jamaili-Neenetsi ja Kamtšatka oblast), kus mehi oli tunduvalt rohkem kui naisi.

...üks USA patendibüroo andis hiljuti välja patendi taskutega kingadele. Mees, kes selle patendi sai, selgitas, et sellised kingad on vajalikud nudistidele.