Alkohol ja autorool on peaasjalikult "meeste asi", nagu märgib Saksamaa liiklusamet. 1995. aastal oli vähem kui 10% (1512 220-st 13 404) kõikidest purjus kihutajatest naised.

* Mehed teevad autodega raskemaid avarüsid kui naised. 1994. aastal oli iga tuhande meesjuhi põhjustatud avarii tagajärjeks 30 hukkunut ja 395 raskesti vigastatut, naistel vastavalt 13 ja 295.

* Kutse- või muul palgatööl rügavad naised nädalas keskmiselt neli tundi rohkem kui mehed, saavad aga läbilõikes 69% meeste palgast.

* Koduse majapidamise, laste eest hoolitsemise jne. peale kulutavad naised viis tundi päevas, mis on peaaegu poole rohkem ajast, mille mehed samale tegevusele kulutavad.

* Iga neljas naine on alatist elukohta vahetanud, sellepärast et mehele mujal paremat töökohta pakuti. Meestest on seda nõustunud tegema vaid iga üheksas.

* Mehed on suuremad laristajad kui naised - lõunastades väljaspool kodu annavad nad toidu peale 30% rohkem raha välja kui naised, alkoholile - 50%.

* Meestest vanuses 30-35 norskab 20%, samas vanuses naistest ainult 5%.

* Umbes kümme korda naistest rohkem on mehi, kes ei erista värve päris täpselt, sealjuures on neil kõige rohkem raskusi punaste, roheliste ja kollaste toonidega. Erialased uurimused on näidanud, et selle põhjuseks on vastava nägemispigmendi puudumine silmas, mis on pärilik.

* Naised räägivad palju rohkem kui mehed, oskavad end seejuures tunduvalt paremini väljendada, on vaimukamad ja paindlikumadvestlejad. Sellest hoolimata pole nende hulgas ühtegi väljapaistvat filosooii!

* Tütarlastel on koolitunnistustel märgatavalt paremad hinded kui poistel. Nad on võimelised mõtlema ja keskenduma kolm aastat noorematena kui poisid. Pärast kooli on aga naistel mõistus otsas, nende pähe mahub veel vaid abielu ja lapsed. Mehed aga arenevad edasi ja neist saavad teadlased, leiutajad, heliloojad jne.

* Treenimata mehel on umbes kaks korda nii palju jõudu kui temaga võrdset kasvu ja kaalu treenimata naisel. Sealjuures on viimase vastupidamisvõime mehe omast kaks korda "kangem".

* Meeste organism sisaldab rasvkudet poole vähem kui naiste oma, kui on tegemist normaalse toitumusega tervete inimestega. Mehe kehas on 15% rasva, naise omas peaaegu 30%.

* Naiste nahk on 0,15 millimeetrit õhem kui meeste oma. Aga naistel on tunduvalt vähem higi- ja rasunäärmeid, sellepärast kuivab ja kortsub nende nahk vananedes tunduvalt kiiremini.

* Mehed kannatavad rohkem alkoholi kui naised, sest nad on suuremad ja tugevamad, aga peaasjalikult sellepärast, et mehe mao limaskest on tunduvalt paksem kui naise oma.

* Vaatamata kõikidele oma "nõrkustele" elavad naised arenenud tööstusriikides umbes 79,3 aastat vanaks, mehed 72,77.

* Ühte asja teevad naised ja mehed koos üha meelsamini - veedavad rohkem aega voodis. Magades, seksides, lugedes, telerit vaadates... Kümne aasta jooksul koguni kolm aastat. Kokkuvõte on selline: kes 30-aastaselt abiellub ja vahepeal lahku ei lähe, on oma 90. sünnipäevaks koos partneriga 18 aastat voodis veetnud!