Kevad on armastuse aeg - kogu elusloodust tõmbab ühte heitma, mõistus ja reaalsusetaju tõrjutakse tahaplaanile, otsustavad kired ja instinkt. Psühholoogid osutavad, et iga liidu kvaliteet ja püsimine sõltuvad ka sellest, mis kuus see sõlmitakse. Siin ei mängi mingit rolli ühegi koolkonna konkreetse astroloogilise aasta algus, number jne. - need tõed on igikestvad. Ja soovitavad silmas pidada järgmist:

Jaanuaris sõlmitud liit tõotab kujuneda rahulikuks, selles ei ole ette näha erilisi vapustusi ega laastavaid karisid. Siiski võib eelkõige intümsuhete argisus ja mõlema partneri mõningane füüsiline rahuldamatus lõpuks esile kutsuda tõsiseid pingeid.

Veebruaris paariläinute suhetesse tõotab tulevik tuua nii meeletut ühtekuuluvusetunnet kui sagedast truudusetust. Tõeliseks katsumuseks kujuneb noorpaarile esimene pulmadele järgnenud astronoomiline kuu. Kui see ilma suuremate vapustusteta üle elatakse, on loota, et suudetakse luua tugev, n.-ö. tähtajatu tulevikuga perekond.

Märtsis abiellunutele tõotavad tähed küllalt huvitavat saatust. Kokkuvõttes ja kujundlikult meenutab kogu nende tulevik sebranahka: üksmeelsed ja kirglikud perioodid vahelduvad reeglipäraselt vastastikuse võõrandumise ja tülidega.

Aprillis altari ette astunuid ootab armastus, armastus ja veel kord armastus ja see tundmus suudab ületada kõik karid! Aga rohkem kui teistel tuleks neil silmas pidada ühte: mida nooremad nad on, seda hädavajalikum on elada vanematest ja sugulastest sõltumatult ning lahus! Kes nn. paradiisi onnis paleedele ja limusiinidele ohvriks toovad, ohverdavad ka oma armastuse, täpsemalt öeldes saatuse.

Mais abiellunute kohta arvab rahvatarkus (ilmselt Kaksikute tähtkujust 1ähtudes), et see tähendab igavest rähklemist, kindlusetust ja eneseotsimist. Aga vale puha-see on õnnelik ja küllalt kindel liit! Tähelepanu, need, kes abielluvad lehekuul, saavutavad materiaalse kindlustatuse kiiremini kui teised, kusjuures partnerite elukutsetest, stardikapitalist jne. olenemata!

Juunis, suve südames paariläinud võiksid meeles pidada peamist: kõik tuleb kasuks mõistlikul määral! Mistahes ülepingutamine siia- või sinnapoole toob ohtlikke, raskesti tasakaalustatavaid pingeid.

Juulis sõlmitud lüdud meenutavad suuresti eelmise kuu omi. Mõlemale partnerile on esmatähtis määratleda ja kooskõlastada oma eelistused ja traditsioonid: mis on kummalegi tähtsaim - kas perekond või karjäär, kas ühiselt saavutatud materiaalne kindlustatus või isiklik vabadus, kas vaimsus või massikultuur, jne.

Augustis peetud pulmade märgusõnaks saab risk, edasine kooselu tähendab mõlemale vastupidavuse proovi. Vähemalt järgneval kümnel aastal igavust tunda ei tule!

Septembris sõlmivad liidu kõige mõistlikumad inimesed! Kuigi mihklikuu oma näiliselt trööstituis avaldustes pigem närtsimist kui idanemist peaks ennustama, näitab ametlik statistika, et just need, kes siis altari ees armastust hauani tõotavad, ka kõige kestvama ja pilvituma õnne saavutavad. On ainult üks väikene "aga": päris onnis ja paljajalu on paradiisirada raske leida!

Oktoobris tuleks eelkõige mõelda: kas tema või temake on ikka see õige, ja alles süs otsustav samm teha. Viinakuus kipuvad sageli paari minema täiesti sobimatud partnerid.

Novembris punutud pesa vapustavad nü kuumad kired kui rajused tormid: raevukad tülid ja lahku- minekud võivad vahelduda andunud leppimiste ja uute algustega. Prevaleerima jääb happy end, kuigi selle äraootamine vahest üsna pikale venib. Sel kuul võiksid paari minna ainult need, kel on terasest närvid ja kes on valmis üldtunnustatud moraalile ning seadusele tõsiseid väljakutseid esitama.

Detsembris paariläinuid ootab lõppematu idüll: ei kogu maailma ülevus ega väiklus pane neid teineteise tunnetes kahtlema. Isegi katsumusi võtavad nad õnnistusena, aga... sedasorti muutumatult "magusat elu" kadestavad vähesed.