"Soe vesi voolab mu ülesköetud kehale ja tekitab meeldivat kihelust. Või on need hoopis Jaani käed, mis mind nii mõnusalt erutavad? Mu sõber silitab mind nõudlikult, masseerib rindu ja hõõrub sõrmega nibusid. Seejärel surub ta põlve mu reite vahele ja haarab mul tugevasti ümbert kinni. Ma avan ennast meeleldi ja kui ta ennast minusse tõukab, siis ma lausa karjun ihast. See on täiesti meeletu! Midagi niisugust, nagu see dusi all hullamine, pole ma veel kogenud. Ma pean ennast tagasi hoidma, et selle ägeda kürtempo tagajärjel mitte otsekohe plahvatada. Jaan aga jätkab hoogsaid edasi-tagasi liigutusi ja mind läbistavad võimsad naudingusööstud. Ma väänlen ja vapun kogu kehaga enneolematus ekstaasis, haaran Jaanil ümbert kinni ja surun alakeha tema vastu. Mul on nii meeletult hea ja aina paremaks läheb. Orgasm elektriseerib mind pealaest varbaotsani..."

Kati (20) meenutab seda niiüdki heameelega. "See oli täielik joovastus, millel ei paistnud olevat otsa ega äärt," räägib ta silmade särades. "Ma poleks uskunud, et midagi sellist on üldse võimalik tunda - orgasmid muudkui tulid üksteise järel... Sestpeale teeme me seda tihtipeale seistes. Ja dusi all seksida on ikka kõige parem."

"Kiire kähkukas kusagil nurga taga ei paku mulle üldiselt midagi," ütleb 29-aastane meditsüniõde Anne. "Aga siiski, ühe korra olen ma seda proovinud ja ma pean tunnistama, et see oli võimas...

Läksime Andresega sõpradele külla. Nad olid just ehitanud endale uue sauna ja kutsusid meid nüüd sauna avamise peole. Pärast esimest leili hingasime veidi värsket õhku ja läksime siis leiliruumi tagasi. Seal andis Andres mu tagumiku pihta kerge laksu ja ütles: "Tead, kui ma su peput vaatan, läheb mul ihu nii jampsi täis, et ma teeksin heameelega siinsamas ühe väikse tonksu!" Vaatasin ta väikemeest ja nägin, et tal on tõesti tõsi taga! Olin üllatunud, aga ka juba pisut erutunud, kui ma tegutsemisvalmis riista pihku haarasin...

Andres naeratas himuralt ja võttis mul ümbert kinni. Ta surus oma näo mu rindade vahele ja muljus tuharaid. Ja minagi ei suutnud käsi paigal hoida. Andrese erutus lihtsalt kandus ka minule üle. Oo, see oli nii hea! Andrese õrnutsemised viisid mind juba orgasmi äärele ja ma tõmbusin hetkeks eemale. Andres keeras mind ümber ja surus ennast ligi. Tundsin tagumiku vastas selgesti ta vända tukslemist. Kummardusin veidi ning Andres võttis mind tagantpoolt. Kiljatasin naudingust, kui ta mul täiesti sees oli. Ma ei hoolinud sellest, et sõbrad võisid seda kuulda. Ma ei hoidnud ennast tagasi, vaid oigasin täiel häälel. Ka Andres mõmises valjusti ning juba mõne hetke pärast lõpetasime koos. Higistasime veel rohkemgi kui saunalaval..."

"Kui ta tantsimise ajal minu vastu lübus, panin tähele, et tal ei ole rinnahoidjat seljas. Tundsin selgesti tema kikkis nibusid enda vastas. See lõi mul muidugi vere kihama. Ja kui me pärast minu poole läksime, nägin tema järel trepist üles minnes, et vähe sellest - tal ei olnud ka aluspükse jalas..."

23-aastase Tõnu näost on nüüüdki näha, et see lõi ta tõepoolest pahviks. "Kusjuures ma olin Anuga käinud juba mitu kuud. nii et ma teadsin täpselt, kuidas ta alasti välja näeb. Aga see vaatepilt mõjus mulle nii, et ma lihtsalt ei saanud teisiti, kui pidin ta otsekohe ette võtma. Lükkasin käe seeliku alla ja lükkasin nii kõrgele kui sain...

Anu kihistas tasakesi, rabeles siis haardest lahti ja jooksis kahte astet korraga võttes trepist üles. Hingeldades jõudsime korteriukseni. Ukse taga võisime tunnetele viimaks vaba voli anda. Anu ajas mulle kohe käe püksi. Veel enne, kui ma jõudsin tal kleidi seljast võtta, oli ta mu riista valla päästnud. Jalad laiali, surus ta end minu vastu. Sain aru, et ta on juba täitsa märg. Vajutasin huuled himukalt rindadele ja imesin nende uhkeid teravikke. Siis panin käed talle ümber, tahtsin teda sülle võtta ja voodisse viia. Aga Anu ajas jalad laiali ja põimis need minu ümber. Oli see vast üllatus! Ma olin tõesti nii erutunud, et lõpetasin juba mõne tõuke järel."

Seks püstiasendis pakub head võimalust partneri üllatamiseks ja kähkuka tegemiseks. Igakord pole ju mahti voodisse minna. Vana india pärimuse kohaselt harrastasid seda asendit ka jumalad. Templites leiduvad pildid ja kujud annavad tunnistust sellest, et püstiasend virgutas juba muistsel ajal inimeste fantaasiat.

Jumalikku tunnet võivad nüüdki kogeda need paarid, kes seda asendit proovivad. "Olen juba poole aasta jooksul Robiga töö juures kokku puutunud," jutustab Merle (22), kes töötab mööblisalongis müüjana. "Seni aga olid need kokkupuuted pürdunud ainult põgusa vestlusega lõunavaheajal. Põhjus oli ilmselt selles, et tal on oma pruut. Robi seisis enamasti kassas, mina suhtlesin klientidega. Aga mul oli ikka pidevalt selline tunne, et ta viskab mulle pidevalt silma.

Ja kui ta siis ükspäev rääkis, et pruut on ta maha jätnud, otsustasin ma tingimata juhust kasutada. Võtsin hommikul tööle minnes kaasa paki kondoome. Kella nelja ajal pärast lõunat paistis, et ühtegi kundet enam ei tule. Läksin Robi juurde ja kutsusin ta lattu. Ütlesin, et seal on üks väga ilus magamistoa komplekt, mida ta peaks tingimata nägema.

Mõtlesin endamisi, et üks kahest: kas ta võtab vedu või ma teen enda margi kapitaalselt täis. Laos panin ukse kinni, tõusin kikivarvule ja suudlesin teda, hästi kuumalt ja kirglikult. Mind valdas suur õnnetunne, kui ma tundsin, et mu suudlused ei jäta Robit sugugi külmaks. "Ma ootasin seda juba ammu," sosistas ta mulle kõrva sisse.

Nüüd ei hoidnud mind enam miski tagasi. Tegin ta püksiluku lahti ja tõmbasin kondoomi peale. siis võtsin aluspüksid jalast. Toetasin ennast kätega põrandale, Robi haaras selja taga seistes mu reitest ning tõstis mu vaagna enda vastu. Sellises käruasendis ta mind võttiski ja see oli lausa jumalik!

Hiljem müügisaalis naeratasime teineteisele vandeseltslaslikult. Oli selge, et see ei jää meie vümaseks kähkukaks. Ja nüüd oleme juba kolm kuud koos. Tihtipeale tõmbume veidikeseks laoruumi ja kordame ikka ja jälle seda käruasendit. Kuna ma olen Robist palju väiksem, siis on see meie jaoks ideaalne asend - Robi saab niimoodi väga mugavalt kõrgust reguleerida. Peale selle töötleb ta selles asendis eriti hästi minu G-punkti."

"Minu kallikesel on minu jaoks alati mingi üllatus varuks," muheleb Mihkel (26). "Ükskord pidin äärepealt tööle hiljaks jääma. Rüüpasin kiiruga kohvi ja panin end kähku riidesse. Mul polnud isegi aega Kristat suudelda. Viskasin natuke vett näole, haarasin võtmed ja tahtsin välja tormata.

Aga ma ei olnud Krista trikkidega arvestanud! Ta seisis koridoris ja mossitas: "Kas sa arvad, et tõmbad niisama lihtsalt uttu ja kogu moos? Ei-ei, nii ei saa. Enne minekut pead sa natuke ka minuga olema!" Ta surus end minu vastu ja kallistas. "Tule, teeme siinsamas! Paar minutit ees või taga. Sa oledki muidu liiga korralik."

Sellest kujunes esmaklassiline kähkukas, kiire ja korralik. Krista tõusis kikivarvule, mina haarasin tal tagumiku ümbert kinni ja andsin tuld. "Noh, näed niiüd! Olgu see sulle õpetuseks, et niisama varga kombel minema ei hiilita!" naeris ta. Naised töö juures muidugi muigasid, kui ma lõpuks tööle jõudsin: "Noh, mis juhtus, kas Krista ei lasknud sind voodist tulema? Sa oled muidu ju alati nii täpne." Jah, kui nad ainult teadnuks! Nüüd igatahes tõusen ma hommikuti natuke varem - hommikune kähkukas hakkas mulle tõesti meeldima."

"Viimane pidu sõbranna juures oli tõepoolest meeldejääv," kõneleb Jana (22). "Olin just oma kavaleriga kõvasti tülitsenud ja sellepärast ei tahtnud ta minuga kaasa tulla. Aga kuna Britta on meie mõlema hea sõbranna, kes meid tingimata koos enda juurde kutsus, siis ei jäänud Kevinil muud üle kui minuga tulla.

Kohale oli tulnud umbes 20 inimest. Kevin ja mina istusime terve õhtu teineteisest eemal ning me ei vahetanud peaaegu sõnagi. Küllap Britta sai aru, et me tülis oleme. Kesköö paiku jagunes seltskond väiksemateks gruppideks. Mõned paarikesed miilustasid, mõned külalised võtsid kohad sisse köögis, kus asus joogivaru. Äkki võttis keegi mul kõvasti käest kinni. See oli Kevin! "Tead, mulle aitab!" ütles ta. siis vedas ta mind otsustavalt vannituppa ja keeras ukse lukku. Ta võttis mind sealsamas seistes, algul tagant ja siis eest. Mitte keegi külalistest ei aimanud, millega me vahepeal tegelesime. Ainult Britta naeratas äraseletatult, kui nägi meid teineteise vastu liibunult istumas..."