Malle (19): "Pärast tülitsemist on eriti äge seksida!"

"Prõmmdi! Uks lendab pauguga kinni. "Käi välja!" hüüan veel Markole järele ja viskan südametäiega taldriku vastu ust. Jälle tüli majas. Ja mispärast siis õieti? Ahjaa, teleka vaatamise pärast... Ohkan ja korjan killud põrandalt kokku. Ma ei tea, ma lihtsalt ei kannata seda, et kõik peab käima tema tahtmist mööda. Tegelikult polegi asi nii väga mingis tobedas telesaates, aga minuga võiks ikka ka arvestada.

Aga vaevalt kümne minuti pärast koputab keegi vaikselt uksele. No nii, ma saan kohe aru, et ta on jälle tagasi. Nagu pahandust teinud jõmpsikas. No pole midagi, ma olen talle juba ammu andeks andnud. Tema teab seda samuti. Langeme sõnatult teineteisele kaela. Marko käed silitavad mu selga. Ta surub oma keele mulle sügavale suhu ja kabistab mind pluusi alt. Tunnen kerget mõnuvärinat ja surun ennast veelgi rohkem tema vastu. Saan aru, et ta on juba parasjagu erutatud - see on paljutõotav...

Järgmisel hetkel heitsime juba põrandavaibale. Üks-kaks-kolm ja olimegi rüdest lahti. Heitsin selili ja Marko keel hakkas mind jälle hellitama. Nautisin väga selle käiku üle rindade, ümber naba... Ja siis muudkui edasi. Juba sätibki ta oma pea mu jalgade vahele. See on meeletult äge! Ei saagi seda kuigi kaua nautida, sest õige varsti saangi orgasmi...

Aga ega meile sellest siis veel ei piisa. Nüüd on minu kord. Pealegi on Marko ju niigi kannatlikult vastu pidanud. Siis ma näitan, millist rõõmu ma temale võin pakkuda. Suuga ja muuga... Unustamatu nauding. Pärast tülitsemist on eriti äge seksida! Tuhat korda parem kui mingi telesaade!"

"Malle tähelepanekus ei ole midagi üllatavat. nii tülitsedes kui seksides löövad kired lõkkele. Kes kiiresti ägestub ja tülli läheb, see erutub ka seksuaalselt kiiresti ning on valmis ülekeevat energiat voodis maandama."

Seda kinnitavad ka Ain (26) ja Ene (25) Tallinnast. Ain räägib: "Mina plahvatan üsna kergesti, kui mul ikka vähegi midagi üle viskab. Ja pärast siis hakkan põdema. Kuidas ma siis ikka lepitust otsin? Kõige kindlam tee on ikka tubli seks. Pärast seda on meie vahel jälle kõik okei." Monika (24) Tartust arvab aga nii: "Eks meil Tiiduga tuli ikka vahe1 nagistamist ette. Aga ega me kaua ei tigetsenud. Üks meist tegi alati esimese sammu ja otsis lepitust. Ja kus siis mujal, kui ikka voodis. Kuid nendest põhjustest, miks meil tüli tekkis, me rohkem ei rääkinud. Aga tülid kordusid jälle ja jälle. Tiit süüdistas mind, et ma kordan aina ühtesid ja samu vigu. See oli tõeliselt tappev. Ja mingist hetkest oligi meie suhe tuksis. Lõpuks ma mõistsin, et ainult seksiga ei saa siiski kõigist probleemidest jagu!"

Tõepoolest, kõigepealt tuleb endale aru anda tülitsemise põhjustest. Ning alles pärast asjade sirgeksrääkimist tasub voodisse minna.

Sellega on päri ka Piia (22) ja Karl (22). "Sellegipoolest," leiab Piia, "on päris vahva kõigepealt teha üks korralik kepp. Karli hellitused panevad minu jaoks asjad paika. Kui ma talle siis silma vaatan, talle täielikult andun ja kui ta mind võtab, siis on jälle kõik korras. Aga rääkida võime ju ka pärast seda."