1. Täispumbatavad rinnad. Moekunstnik Jacqueline Bronson leiutas täispuhutavad bikünid. Rinnahoidja korvikestes on täispuhutavad plastikust kambrikesed. Sõrnega minipumbale vajutades võib saavutada kiiresti soovitud vormi. Üks Los Anselese firma pakub tisse konservikarpides. Pehme mass kleebitakse otse rindade alla. Paljud ameerika modellid kannavad moedemonstratsioonidel selliseid tissitoestajaid.

2. Maailmarekord - 84 naela Chesty Morgan ("Saatanlikud rinnad") on rahvusvahelises filmiäris ikka veel suurimate möötmetega naine: 184-81-91. Kõik on ehtne, kumbki tiss kaalub 42 naela. Morgani näpunäide: "Selleks et rindu vormis hoida, tuleb iga päev lasta mõnel mehel end rindade vahele keppida!"

3. Tissiorgasm. 72% naistest väidab, et nad võivad ainuüksi rindade puudtamisest orgasmi saada, kui mees libistab sõrmedega üle rindade, masseerib neid õrnalt, suudleb või imeb nibusid. Rinnaorgasm funktsioneerib, sest nibude ümbruses on palju nn. seksinärve. Rinna suurus ei ole sealjuures oluline.

4. Intiimehted rindadel. Intiimehted on moes. Iga üheksas naine vanuses 17-20 aastat kannab rinna või häbememokkade küljes intiimehet. Enamikku mehi erutavad ehted naiste rindade küljes. Eehte peaks paigaldama spetsialist, kes suudaks tagada täieliku steriilsuse. Nahasse tuleb auk teha, mis on küll pisut valus. Kellel on pärast kõrva augustamist tekkinud nahaärritus, peaks intiimehetest loobuma või kasutama selliseid, mille puhul pole augustamist vaja. Muide, intiimehted ei ole mingi uuema aja leiutis. Juba keskajal lasksid naised oma rinnanibud läbi torgata, et kinnitada nende kulge kuldrõngaid või kette.

5. Rinnahoidja alates 200 grammist. Kui üks rind kaalub rohkem kui 200 grammi, on rinnahoidja kandmine soovitav, sest rind võib käimisel alatasa vappudes lõtvuda. Rinnahoidja kaitseb rinda ja aitab selle vormi ja kuju sälitada. Ka rasedad ja imetavad naised peaksid rinnahoidjat kandma, sest piim muudab rinnad raskemaks.

6. Pliiatsimeetod. On üsna lihtne kindlaks teha, kas rinnad vajavad rinnahoidjat vöi ei. Pane pliiats rinna alla, kui see ei jää sinna pidama, siis rinnahoidjat pole vaja. Kui aga rind vajub pliiatsile peale ja hoiab seda kinni, on vaja rinda rinnahoidjaga toestada.

7. Aastas tuhandeid rinnasuurendamise operatsioone. 69% naistest ei ole oma rindadega rahu1, enamik asjatult, sest looduse looming on täiuslik. Sellest hoolimata laseb ainuüksi Saksamaal igal aasta1 30 000 naist oma rindu kirurgiliselt kas korrigeerida või suurendada. Üks selline operatsioon maksab 9000-13 000 eurot. Haigekassa maksab operatsiooni kinni, kui naine suudab eksperte veenda, et ta kannatab rindade pärast hingeliselt.

8. Rindade eest hoolitsemine pakub lõbu. Kes tahab oma rindu ilusatena hoida, peaks neid iga päev õrnalt harjakesega masseerima. Seda võib teha ka mees, sellisel juhul pakub massaaz ka suurt naudingut. Mees võtab harjakese ja liigutab seda pehmelt rinnanibude suunas. Hästi mõjub ka vaheldumisi külm ja soe duss. Kasutada võib ka spetsiaalset kreemi (küsi apteegist).

9. Mida mehed soovivad. Autoritaarsetele meestele meeldivad suured rinnad. Mehed, kes eelistavad väikseid rindu, on vastupidavad ja usaldatavad. Tundlikutele ja sensuaalsetele meestele meeldivad teravate tippudega tissid. Meeste jaoks on unelmate naise rinnaümbermöõt 94 cm. Kindel on siiski vaid see, et iga rinnapartii vastab kellegi maitsele.

10. Rinnad reedavad voodieelistusi. Rindade põhjal võib mees järeldada, mida on naiselt voodis oodata. Lamedate rindadega naine tahab palju järele proovida ja ootab partnerilt vastupidavust. Õunakujulised rinnad annavad tunnistust isekusest ja kirest. Täidlased ümmargused rinnad ei tähenda, et nende omanik oleks ilmtingimata sekspomm. Pigem on selliste rindadega naine tagasihoidlik, kellele meeldib pikk eelmäng ja kes hoolib hellitustest. Ananassikujuliste rindadega naine on valmis mehele pakkuma kõike, mida too ihaldab. Kuid sellisel juhul peab ka mehel olema korralik "varustus", vastasel korral leiab naine, et partner ei ole võrdväärne. Väikeste rindadega naine naudib pettingut ja suuseksi.

11. Rinnanibud ja kirglikkus. Rinnanibud näitavad, kui intensiivselt naine seksi naudib. Rinnanibud on ümbritsetud väikeste musklitega. Kui naine on erutunud, tõmbuvad musklid kokku ja rinnanibu võlvub umbes 0,5-1 cm võrra kõrgemale. Lisaks sellele valgub rinnanibudesse rohkem verd, need muutuvad pringiks ja kõvastuvad. Vahetult enne orgasmi muutub verevool rinnanibude ümbruses asuvates arterites nii intensiivseks, et arterid kumavad sinakalt läbi naha.

12. Rinnad näitavad, kas naine on orgasmi jõudmas. On olemas ainult üks kindel märk selle kohta, kas naine saab orgasmi või mitte: rinna temperatuur. Kui naine saab orgasmi, muutuvad ad rinnad soojemaks. Mees võib seda muudatust isegi käega tunda. Orgasmi ajal pumpab süda rindadesse kaks korda rohkem verd kui puhkekeolekus. Seda tõestasid mõned aastad tagasi USA teadlased.

13. Modelli nibud. Aktifotodel on sageli näha, et modelli rinnanibud on kõvastunud. See ei tähenda seda. et modell on pildistamise ajal seksuaalselt erutatud ja oleks parema meelega nõus kohe fotograafiga seksima. Asi on selles, et kõvastunud nibudega rinnad mõjuvad suurematena ja atraktiivsematena. Selleks jahutatakse rinnanibusid enne pildistamist jäätükkidega ja need ajavad ennast kikki, sest musklid tõmbuvad kokku.

14. Rindade kindlustamine. Kuna nii mõnegi filmistaari jaoks on rinnad suurim kapital, lasevad nad oma tissid suurte summade eest kindlustada. Jack Nicholsoni eksarmuke Dolly Parton saab 240 miljonit EEK-i, kui tema 110-sentimeetrise ümbermõõduga rinnapartiiga peaks midagi juhtuma. Rindade kindlustamisel ei lähtuta muidugi massist, seda tõestab ka tippmodell Suzanne Mizzi, kelle rinnaümbermõõt on ainult 85 cm. Sellegipoolest kindlustas ta ennast 6,4 miljoni Saksa marga eest.

15. Rinnad muutuvad üha suuremaks. Rindade keskmine ümbermõõt on muutunud üha suuremaks. Viimase 20 aasta jooksul tervelt nelja sentimeetri võrra. Teadlased oletavad, et selle põhjuseks on asjaolu, et naised teevad üha vähem füüsilist tööd. Pealegi mõjuvat seks rindadele hästi. Rinnad, mida sageli silitatakse ja masseeritakse, on pringimad. Olgu muuseas öeldud, et Marilyn Monroe rinnaümbermõõt oli "kõigest" 94 cm.