Igasugu kuulujutud ja erootilise sisuga filmid on soodus pinnas erinevate stereotüüpide tekkeks: mida justkui peab tegema ja mida üldsegi ei tohi teha. Allpool püütakse pooleldi mängeldes kummutada nii naiste kui ka meeste seas levinud stereotüüpe heast seksist.

Stereotüüp: Parim seks on alati stiihiline.

Tõde: Seksiga on lugu samuti kui majandusega — isegi kõige vabam turumajandus nõuab elementaarset planeerimist. Detailselt läbimõeldud kohtumine kätkeb endas palju suuremaid mõnusid kui kiire ja spontaanne seks. Tähtsat osa mängib ju ka eelnauding. Kui tegutseda täpse plaani kohaselt, läheb palju vähem aega hoo võtmiseks. See on eriti tähtis naistele, kes vajavad lähenemisaega ega käivitu nii kiirelt kui sportautod.

* * *

Stereotüüp: Jõudnud orgasmi tippu, peab tegema metsikut häält.

Tõde: Vaikus ei eruta vähem kui igat sorti ohked. Keskenduge oma isiklikele aistingutele, vaadake teineteisele silma, hingake sisse teid ümbritsevaid lõhnu. Just see, ja üldsegi mitte valjud hüüded, soodustab lähedust. Väljendades end vaimustusehüüetega, eemalduvad paljud naised peamisest. Vaikuses on kergem lõdvestuda ning saada täilikult osa imelistest tunnetest.

* * *

Stereotüüp: Seksida tuleb kõikjal.

Tõde: Seksimine dušikabiinis või heinakuhjas ei suuda teie suhteid just eriti pikka aega värskena hoida. Naistel on kergem jõuda orgasmini voodis. Näiteks „tagant”- asendis on rahulduse saamise tõenäosus palju suurem, kui toetate end mõnusalt patjade kuhilale, aga ei ole neljakäpakil kahhelkividega põrandal.

* * *

Stereotüüp: Hea seks peab endas ka minetti sisaldama.

Tõde: Enamus naisi pole kindlad oma oraalseksi laitmatus tehnikas, seetõttu keskenduvad nad pigem tulemusele, milleks on partneri orgasm. Ja ilmaasjata. Selle asemel, et kasutada oma suud alternatiivavausena, valmistage partnerile teistmoodi rõõmu. Kehal on suur hulk erogeenseid tsoone. Ärge unustage, et teie huuled on eelkõige mõeldud suudlusteks.

* * *

Stereotüüp: Täisväärtuslik seks ei tohi olla kiirustav.

Tõde: Välkkiire seks aeg-ajalt äratab ellu tunded, mis valdasid teid neil esimestel päevadel, mil te ei suutnud hetkekski teineteisest lahkuda ning tegelesite sellega nii laua peal kui all. Kuid pidupäevad asendusid argipäevadega, te töötate mõlemad palju ning seksi jaoks ei jää kuigi palju aega. Kiire seks on lõbus, erutav ning annab tunnistust vastastikusest usaldusest. Ei tasu seda võtta kui märki tunnete kadumisest.