Mis juhtub, kui kõige kuumemal ja kirglikumal hetkel telefon heliseb? Kas lased telefonil suurimas rahus edasi lärmata või otsustad ikkagi vastata - mine tea, kes helistab.

Reklaamiagentuur BBDO viis läbi ülemaailmse küsitluse, et välja selgitada rohkem kui 3000 mobiilikasutaja harjumusi. Tuli välja, et telefoni helisedes lööb muuhulgas välja saksa korralikkus ja täpsus, sest tervelt 22 protsenti sakslastest haarab heliseva telefoni järele ka kirehoos. Sama kehtib tegelikult ka hispaanlaste kohta, ka nendest 22 protsenti vastab telefonile isegi seksi ajal. Itaallased seevastu unustavad telefoni kus seda ja teist, sest nendest vaid seitse protsenti viitsib seksimise ajal käe telefoni poole küünitada.

Ilma mobiilita ei kujuta oma elu praktiliselt mitte keegi enam ette. Kõikidest küsitletutest 78 protsenti hoiab mobiiltelefoni praktiliselt kogu aeg käepärast, jättes selle ka ööseks sisse, keskmiselt ollakse kättesaadavad 16 tundi ööpäevas.

Mis asju siis mobiili teel põhiliselt aetakse? Põhjused on vägagi igapäevased: näiteks 93 protsenti venelastest ja 90 protsenti sakslastest helistab lihtsalt selleks, et teada saada, kus teine inimene parasjagu viibib. Telefoni kasutab flirtimiseks üle poole vastanutest. Telefoni välimusele ja margile pööravad erilist tähelepanu hiinlased, kellest 78 protsendi arvates näitab telefon inimese kohta sama palju kui tema auto. Paljudel jaapani naistel on kasutusel hoopiski kaks telefoni - üks päevaseks ajaks ning teine õhtul väljaminekuks.