Mitmekordsest orgasmist meestel ja sellest, kuidas seda saada.

Kuigi paljudele meestele tundub ejakuleerimine mõistva partneriga tähtsam kui lotovõit ja suurem osa neist alati hea "kauba" peale sattudes siiralt rõõmustab, ei ole enamik neist siiski rohkemaks võimeline kui vaid üheks purskeks. Samas võivad mehed täiesti vabalt mitmekordseid orgasme saada, kuid on loogiline, et seda ei juhtu siis, kui mees tööle tõttab või oma mobiiltelefoni näpib.

Seileks, et pärast esimest orgasmi kohe teist saada, tuleb hetke tabada ja operatiivselt tegutseda, Mehed teavad väga hästi, et nende uhkuse pea on umbes 10 sekundit pärast seemnepurset ülitundlik ja neil juhtudel, kus nende liiget pärast purset edasi töödeldakse, võib sekundite jooksul vabalt toimuda teinegi purse - kuid see on juba kõike muud kui mõnus.

Mitmekordset orgasmi saada pole meestel kerge, kui mees on lõpetanud ja partner ta suguti pead edasi ärritab, võib sellest piisata, et mees toa segi pööraks ja oma partnerile tapmisähvarduse esitaks. Ja sellegipoolest maksab seda proovida.

Üks asi on päeva jooksul mitu korda ejakuleerida, hoopis midagi muud teha seda kiiresti mitu korda järjest (kuigi see ei tähenda, et üks teisest parem oleks). Mees ei ole õieti elanud, kui ta ei ole korraga seksinud nii palju, et paljalt mõte sellest ajab tal südame pahaks. Seda, päeva, mil see juhtub, mäletab mees elu lõpuni kui päeva, mil ta lõpetas x korda, Alla neljast korrast ei ole muide mõtet üldse rääkida.

Naistele on muidugi kompensatsiooniks selle eest, et nad püsti pissida ei saa, antud võime mitmekordset orgasmi saada, kuid mõelda, et mehed seda üldse ei suuda, on vale. Kui sa õpid oma mehele pakkuma mitmekordset orgasmi, siis võib juhtuda, et ta polegi sind juba hommikul ära unustanud. Kui sa selle võtte ära õpid, teenid mehelt ohtralt plusspunkte ja võid temaga oma kodu kauemgi kui vaid ühe öö soojendada.

Masturbeerides vaevalt et mees mitmekordset orgasmi saab. Selleks on ikkagi vaja partnerit ja partneri ülesanne on sundida meest jätkama, isegi kui see hirmsasti järele jätta tahab, Mehe võimalus on leida partner, kes on temast palju suurem. Nii on jõuvahekordi väga lihtne paika saada. Teine võimaus on lasta end anduda. On vaga oluline, ei mees seda ise tahaks. Kui mees laseb end kinni siduda, nii et ta partner võib temaga teha mida iganes, võib ta sellega lunastada pileti õndsusse.

Partneri ülesanne on teha pärast mehe orgasmi seda, mida ta tegi ennegi. Suhuvõtmine või vahekorras olemine ei anna kaugeltki nii häid tulemusi kui käsitöö. Kätega on võimalik olla õrnem ja ka kontrollida peenist paremini. Libestuskreem pole samuti keelatud - kes ütles, et teed taevasse õlitada ei tohiks? Ja sa võid veel kindel olla, et mees sinu käes vinguma ja päästmist anuma hakkab. Ära kuula teda, vaid tee oma tööd edasi - enamik poisse jõuab lõpuks ikkagi pärale!

Teine võimalus mitmekordset orgasmi saada on muidugi see, kus partnerid kepivad, kuni mõlemad sellest kurnatuina maha kukuvad. Miks mitte tõmmata välja uksekell, lülitada välja telefon ja kas või vaikival kokkuleppel oimetuseni seksida?

Tundub veel, et asi õnnestub paremini, kui käepärast on meeli uimastavaid vahendeid, olgu selleks kas või pudel Chardonnay veini. Peale selle tuleks vältida konkurentsi voodis. Kui mehel on partner, kes peab arvet selle üle, mis poosis ja millal viimati seksiti, kui palju kedagi hellitati jne, siis võib olla kindel, et õndsaks sellise seksiga ei saa. Samuti pole oluline, et partnerid ühel ajal orgasmi saaksid, kuigi kena see muidugi oleks. Tegelikult pole üldse oluline, et sa meest armastades ise tippu jõuaksid. Samas on teineteist oma orgasmiga stimuleerida lihtsalt viisakas.

Võib juhtuda, et mees ei suudagi üle ühe korra lõpetada, või õigemini pole ta sellega harjunud, kuid ei ole mõtet kõiki ühe vitsaga lüüa. Ka see, kui mehel ei seisa, ei pruugi veel tähendada, et sa ei suudaks talle mõnu teha. Paku talle ühe käega drinki ja teisega midagi veel paremat ja vaata, kas ta siis ikka veel lahkuda soovib, Ja kui ta soovibki, siis võiksid enda käest küsida, kas sa pole mitte ise mõni odav kaup, millelt erilisi tulemusi ei oodatagi?