Vaadates murdeealisena filme, kus naine sõbranna mehe üle lõi, mõtles Krista (24), et temaga ei saa sellist asja iialgi juhtuda. Oli täiesti mõeldamatu, et ta teeks midagi mehega, kes on abielus või kellel on juba kallim. "See põhjustab kõikidele asjaosalistele liiga palju valu," selgitab Krista. "Pealegi ei tohiks naised sellist asja üksteisele teha. See oli minu raudne veendumus."

Kuid siis juhtus see ometi. Krista armus oma parima sõbranna mehesse. Asi läks nii tõsiseks, et ta unustas oma raudsed põhimõtted ja sõprusest sai halastamatu rivaliteet. "Ma võitlesin vahendeid valimata mehe eest, keda me mõlemad armastasime," tunnistab Krista.

Ta mäletab veel hästi, kuidas kõik algas. "Ma nägin Kati meest esimest korda nende pulmas, sest nad olid tutvunud üsna tormiliselt ja otsustanud kiiresti abielluda. See tabas mind nagu välgulöök. Ta nägi nii erutav välja ja hakkas kohe minuga flirtima. Ma olin segaduses ja püüdsin tema teelt eest ära hoida. Kuid ta kutsus mu täieliku loomulikkusega tantsima ja surus mu tihedalt enda vastu. Kati nägi kõike pealt, kuid see ei paistnud meest põrmugi häirivat. Pärast istusime kõrvuti ja mees paitas laua all mu jalga. "Ma peaksin islami usku astuma," sosistas ta mulle kõrva. "siis võiksin võtta kaks naist - Kati ja sinu."

Ma tean, et oleksin pidanud ta eemale tõrjuma. Kati pärast. Rääkimata sellest, et tema käitumine oli lihtsalt häbematu. Kaks naist võtta - kuidas ta julgeb niisuguse asja peale mõelda! Aga ma olin juba lootusetult armunud. Sellepärast olin pikemalt mõtlemata nõus, kui ta mu mõni päev hiljem välja kutsus. Me käisime õhtust söömas ja jõime üsna palju shampust. Õhtu lõppes minu juures.

Me sööstsime teineteise kallale nagu kaks nälginud metslooma, kiskusime teineteist paljaks ja seksisime kirglikult vaippõrandal, sest magamistuba tundus olevat hirmus kaugel. See oli minu elu parim seks.

Hiljemalt sellel õhtul teadsin ma, et tahan seda meest. Edasisest ei ole palju rääkida. Teadsin hästi, et parim vahend teda endale saada - ma mõtlen, päris endale - oli seks. Seepärast nägin kõvasti vaeva, et pakkuda talle igal kokkusaamisel midagi uut, veel erutavamat kui seni. Kord mängisin tõrksat, kord kehastusin kuulekaks teenijannaks. Ta oli võlutud, eriti sellepärast, et Kati on seksiasjades üsna vaoshoitud. Pärast ühte eriti kirglikku ööd ütlesin mehele, et ta peab valima, kas Kati või mina, muidu on meie seksiõhtud läbi.

Nädal aega laskis mees mul praadida. See oli mu elu hirmsaim aeg. Ma istusin enam-vähem vahetpidamata telefoni juures. Siis teatas ta justkui muuseas, et jääb Katile truuks. See oli kohutav. Ma nutsin lohutamatult. Ma ei suutnud enam ilma temata elada.

Viimaks läksin tema juurde, palusin andeks ja anusin, et ta ka edaspidi minu juures käiks. nNii elasime edasi, kuni Kati ühel ilusal päeval kõigest teada sai. Ta ütles, et poleks iialgi minust midagi sellist uskunud. Mul kõlab ikka veel kõrvus tema viimane lause: "Kuidas sa võisid mulle niimoodi teha?"

Mehe pärast võisteldes võivad naised muutuda hüäänideks. Kalev (30) võib sellest pikalt jutustada. Neli aastat tagasi tutvus ta spordisaalis Irja ja Railiga (mõlemad 23). "Nad olid lahutamatu paar, nagu siiami kaksikud," jutustab Kalev, "Me käisime aeg-ajalt koos väljas-kinos, tantsimas ja nii edasi, alati kolmekesi. Mõnda aega oli kõik täiesti süütu. Mulle meeldisid nad mõlemad, kuid siis armusin Railisse. Ta oli välimuselt rohkem minu tüüp. Sellepärast hakkasin temaga flirtima. See ei meeldinud Irjale mitte üks põrm - ta hakkas mulle tegema täiesti ühemõttelisi vihjeid. Kui me ükskord suudlesime, oli ta uhkusest lõhki minemas. Raili oli mõistagi pahane ja hakkas mind kirglikult katsuma. nii see asi edasi läks. Kord kutsus Irja mu külla ja võttis mu vastu peaaegu alasti. Teine päev seisis jälle Raili mu ukse taga ja võrgutas mu. Korra seksisime minu ettepanekul ka kolmekesi, aga sellest tuli täielik katastroof Muidugi tundsin ennast meelitatuna, et kaks naist mind niimoodi ihaldavad - milline mees ei tunneks! Aga viimaks sai mul nende lakkamatust võitlemisest kõrini ja ma jätsin nad maha." Nüüd on Kalevil uus sõbratar, kes näeb samuti suurepärane välja ja on voodis väga kirglik.