Suvekuumus ja valged ööd on parim aeg flirtimiseks ja armuvallutusteks. Tähed ütlevad, millal just sinu armunooled suvel kõige hoogsamalt lendavad.

JÄÄR (21. märts - 20. aprill)

Juuni algus on Jääral flirti ja armastust tulvil, kuid kuu lõpu poole kukud roosa õnnepilve pealt alla. Kui kuu jaanipäevaks energilisest ja alati tegutsemisindu täis Kaksikutest tundelisse Vähki liigub, pead ka flirtides veidi rohkem mõtlema, sest nüüd võtavad inimesed asju rohkem südamesse ja solvuvad kergemini. Nii et kui tahad suvealguse armumisest rohkemat kui lihtsalt paari kohtumist, vali suve lühematel öödel hoolega sõnu, mida sa oma armsamale ütled. Juuni viimasel nädalal võta kuulda oma välismaa tuttavat, kes sulle suurepärast armualast nõu võib anda.

3. ja 4. juuli paiku ole valmis romantiliste e-kirjade vahetamiseks või armuavaldusteks telefoni teel, sest keegi on otsustanud sulle oma tunnetest sel moel teada anda. 19. juulil, kui ilmad ja asfalt juba kuumad on, leiad, et ka sinul on aeg ära õppida mõni uus ja kuum armunipp. Uus teadmine tuleb igati kasuks, sest see võib lahendada isegi 23. juuli paiku tekkima kippuvad armutülid.

SÕNN (21. aprill - 20. mai)

Juuni alguses tunned, et oled eksinud nagu siil udus. Kuna keegi saadab sulle pidevalt segaseid signaale, valitseb su armuelus kuu algul paras segadus.

Et asja flirtimisega mitte keerulisemaks ajada, otsustad kuu teisel nädalal rahulikult maha istuda ja sinu ellu segadust külvanud inimesega asju veidi arutada - ausus ja otsekohesus on praegu sinu parimad relvad.

18. või 19. juunil võib sind aga sulle endalegi üllatusena tabada armukadedushoog. Proovi endast mitte välja minna, siis on lootust, et 23. juuniks saabub su armastusesektorisse tõeline rahu- ja õnneaeg, mis kestab vähemalt nädala.

Juuli keskel tahad oma partneri või silmarõõmuga järjest rohkem aega koos veeta, nii et võiksite mõelda ühisele hobile - minge koos ujuma või hakake metsajooksu tegema.

29. kuupäeva paiku aga ootab sind kohting, mis on nii kuum, et paneks ka kõige paadunuma flirtija punastama.

VÄHK (22. juuni - 22. juuli)

See suvi tähendab Vähile unistuste täitumist - pea igal juuninädalal on planeetidel sulle varuks midagi erilist! Mine üllatustega julgelt kaasa ja ära karda oma silmarõõmuga tiiba ripsutada. Et keegi annab sulle kapaga positiivset energiat, oled ääretult võrgutav, ning juuni keskel võib nii mõnigi võhivõõras sinusse kas või tänaval ära armuda! Armastust ja kuuma flirti jagub ka kuu lõppu - jaanikuu viimased kümme päeva peaksid sul igatahes väga erilised tulema, sest jõuad oma suhtes uuele tasemele, mis on täis intiimsust, õrnust ja mõistmist.

Kuna juunis saab Vähk tugeva positiivse laengu, paistab sinu sära kaugele ning sind pannakse igas seltskonnas tähele. Võidad uusi sõpru ja sinu seltsielu muutub üsna kirevaks. 15. ja 17. juuli paiku oled jälle romantilisemas tujus - nüüd võiksite armsamaga kahekesi olla ja näiteks järve äärde telkima minna, et õhtul koos tähistaevast vaadata ja teineteise käevangus unistada. 23. kuupäeval pead langetama tähtsa otsuse, ja kõige paremini aitab sind selles sinu sisetunne.

LÕVI (23. juuli - 23. august)

Juunis on sinu märksõnaks tasakaalu leidmine. Sina oled ikka tavaline Lõvi - energiline, elav ja silmapaistev -, aga inimesed ootavad sinult mõistmist ja kaastunnet, nii et südamete võitmiseks pead nüüd oma hellema poolega sinasõprust sobitama. Armsad inimesed võivad tahta su õla najal nutta, eriti kuu teisel poolel. Seepärast oleks ka sinu parim võrgutusvõte see, kui enesekontrolli lõdvemaks lased ja oma kallimale südame avad - see toob kaasa suure läheduse ja tugevad tunded.

Jaaniõhtu 23. juunil soosib neid, kes riskivad. Enesekindla ja julge Lõvina sul pealehakkamisest puudu ei tule - nüüd tuleb sul vaid oma sisetunnet usaldada.

Juuli algul ei tule aga romantilistest õhtusöökidest kahele suurt midagi välja, sest sinu seltsielukalender lausa pakatab ettevõtmisest. 8. ja 9. juuli on just sinu päevad: sa särad, ja sinu sisemine vunk soodustab spontaansete armusuhete teket. 17., 18 ja 19. juuli võid endale kalendrisse märkida kui tõelise armastuseaja.

NEITSI (23. august - 23. september)

Juuni alguses on su pea pulki täis: analüüsid iga vestlust ja endale saadetud pilku üksipulgi ja püüad asju mugavalt mustaks ja valgeks jagada. Selle asemel et ennast igasuguste kalkulatsioonidega vaevata, kuula parem oma südant ja anna tunnetele voli. Juuni keskpaiku pead koos armsamaga rinda pistma logistiliste arusaamatustega, sest kokkulepitud ajad ja kohad võivad lootusetult sassi minna. Samas osutub kommunikatsiooniprobleemide lahendamine heaks võimaluseks partnerit tundma õppida. Kuigi 20. juuni paiku tunned, et nüüd on õige aeg kõik oma flirtimisnipid täie võimsusega käiku lasta, ära kiirusta. Kerge ja vallatu suhe 23. juunil tõestab, et ootamine oli õige otsus. Juulis on Neitsil eriti kuumad armastusepäevad 10. ja 11. kuupäev. Pärast seda jääb keegi peokaaslane huviga sinu telefonikõnet ootama. Ära tal siis liiga kaua oodata lase, muidu võid oma suvearmastusest ilma jääda! 23. juuli paiku saad üllatuse osaliseks - sinuga võtab ühendust üks vana kallim, kelle ammu unustanud oled.

KAALUD (23. september - 23. oktoober)

Juba enne jaanipäeva hakkavad Kaalud oma vallutusoskusi usinalt üles soojendama. 17. juuniga algav nädalavahetus toob palju nalja, naeru ja tähenduslikke silmavaatamisi, ning tunned end kui tõeline võrgutamismeister.

Kuu lõpu poole aga ootab su partner sinult ka veidi rohkemat kui laitmatuid romantilisi manöövreid ja läbimõeldud veiniõhtuid kahele vabas looduses. Jaaniõhtul tuleks seega panustada pigem oma tunnete avamisele ja aususele kui mõnele järjekordsele superromantilisele spontaansele ideele. Näita oma õiget palet ja tõelisi tundeid - just see mõjub kõige paremini.

Juuli teisel nädalal võib juhtuda, et keegi intrigeeriv inimene minevikust tahab romaani sinuga üles soojendada. 27. juuli paiku ootab sind aga üks tõsine suhete-teemaline jutuajamine, mis su päris ära kurnab. 29. kuupäeval on oodata uut jutuajamist, ja selle vestluse juurde kuuluvad juba ka suudlused.

SKORPION (24. oktoober - 22. november)

Juuni algul aimub Skorpioni suhetes jahedaid noote ning partnerilt meelituste ja kallistuste ootamine võibki ootuseks jääda.

11. ja 21. juuni astroloogilin muutus viitab õnneks siiski asjade seisu paranemisele ning vahekorrad teistega soojenevad. Juuni viimased kümme päeva ongi parim aeg uute armusuhete loomiseks või vanade värskendamiseks. 4. juuli paiku tunned, et sind kisub seikluste ja ahvatluste poole. Kuna 5. ja 6. augustil toetavad tähed igati sinu plaanide õnnestumist, siis peaksid näiteks ühele niisugusele «ahvatlusele» helistama ja temaga koos mõne seikluse ette võtma. 23. ja 24. juuli on suvepäevad, mil isegi sinusugune ülinõudlik romantik tunneb, et paremaks enam minna ei saa. Juuli viimastel päevadel hakkad kaaluma võimalust, et sel suvel sinu ellu ilmunud «ahvatlus», keda alguses lihtsalt lõbusaks elunautijaks pidasid, võib sinna jääda päris kauaks.

AMBUR (23. november - 21. detsember)

Sel aastal pole Amburi armunooled kahjuks eriti märki tabanud ja tundub, et ka juunis õnn suuremat ei pöördu. Kuna oled viimasel ajal pidanud tegema tähtsaid ja raskeid otsuseid, mõjutavad pinged ka su armuelu ja loomulikke flirtimisoskusi. Selle asemel et ülepingutatud kalambuuridega alt minna, püüa olla võimalikult loomulik ja jaanipäeva paiku lihtsalt kaaslasega oma mõtteid ja tundeid jagada. Kui see õnnestub, tõotavad juuni viimased päevad tulla igati harmoonilised ja täis vastastikust hoolivust ning teineteisemõistmist, mis suhet tugevdavad.

Suured vallutused, romantilised üllatusreisid planeeri aga julgelt juulikuusse. Soodsad päevad armastuseks on 17., 18. ja 19. juuli, kui su romantikafantaasia sulle häid plaane ette söödab.

Ka juuli kolm viimast päeva vihjavad kuumale seiklusele.

KALJUKITS (22. detsember - 20. jaanuar)

Üldiselt laabub Kaljukitsel juunis igasugune lävimine, kuid romantiliste suhete tekkeks on see aeg keeruline. Kahju küll, aga jaanikuu pole lihtsalt sinu kuu.

Pea meeles, et mida kriitilisem ja nõudlikum sa teiste vastu oled, seda vähem ahvatlev sa tundud.

Püüa siis arvustamist piirata, ja kui jaanipäeva paiku seltskonnas sõna võtad, hoia keel mõne koha pealt hammaste taga, et suhteid kokkuvarisemisest säästa.

Teatud selginemine romantikarindel tuleb Kaljukitsel 26. või 27. juunil, sest ühelt loominguliselt ürituselt saadud impulss mõjub inspireerivalt ka sinu armuelule, mida oled nüüd valmis vürtsikamaks ja põnevamaks muutma.

Juuli keskpaigas kinnitab üks inimene su silmapiiril, et kõige huvitavamad asjad juhtuvad alati siis, kui sa seda kõige vähem ootad, ja just sel ajal võib tulla oluline teade, mis sinu senist elukorraldust muudab.

VEEVALAJA (21. jaanuar - 18. veebruar)

Juuni pakub Veevalajale armastuseks igati soodsaid olukordi. Kuu esimesel poolel töötab sinu kasuks see, kui rõhud võrgutades oma teravale mõistusele ja tarkusele - sinu mitmetahuline huumor, hea argumenteerimisoskus ja teadmised kummalistest eluvaldkondadest mõjuvad vastassugupoolele magnetina.

17. juuni paiku muutud aga kuidagi mõtlikuks ning tahad oma ellu õrnust ja hoolivust. Ära siis sunni end üha uusi vaimukusi välja mõtlema ja õhtul klubisse tormama, vaid võta aeg maha ja naudi kalli inimese seltskonda hoopis kodus teki all või lõkke ääres vorsti küpsetades. 24. ja 25. juuni paiku läheb armastuserindel jälle kuumaks ning jaanikuu viimastes päevades on juba tõelist särtsu. Juulis ootavad Veevalajat uued ja intrigeerivad tutvused. Eriti soodus aeg nende loomiseks on 13.-17. juulini: kui silmad ja kõrvad õigel ajal lahti hoiad ning uusi telefoninumbreid hangid, võib tulevikus aset leida suur muutus.

KALAD (19. veebruar - 20. märts)

Juuni esimesed nädalad mööduvad närviliselt. Kalad püüavad leida kompromissi enda tahtmiste ja selle vahel, mida teised neilt ootavad. Seepärast tunned end ka armastuses veidi ebakindlalt. Kui aga kogu aeg kahtled, kas oleks ikka pidanud tegema nii või teisiti, saavad ka teised sinu kõhklustest aimu ja su võrgutamiskatsed ei mõju kuigi veenvalt. Juuni teisel nädalal alustad suheterindel visa tööd, et päästa mis päästa annab. 21. juuniks on su pea sellest nii sassis, et enne jaanipäeva peaksid võtma iseenda jaoks pisut aega ja rahunema. Juuni parimad päevad ootavad Kalasid aga kuu lõpus - 26. ja 27. juunil suudad oma silmarõõmu üllatada millegi tõeliselt romantilisega.

2. juuli paiku vahetad kellegagi rõõmsaid tervitus- või hüvastijätusuudlusi, mille taga võib olla ka midagi rohkemat kui lihtsalt viisakus. Kuu keskel kipud kurvameelsusesse langema, sest näed, et unistused tuleb klappima panna tõelise eluga.