Muidugi on sul olemas see täiusliku tooniga huulepulk ja see seksikas must kleit. Kuid kas see on kõik, mida sa vajad? Vaevalt küll...

1. Suurepärane pilt sinust endast
Meil kõigil on see foto olemas: see sama, kus su naeratus, juuksed ja keha moodustavad kokku just õige kauni ja seksika komplekti. Olenemata, kas see on tehtud suvisel matkal metsas või kokteiliõhtul, riputa see pilt silmade kõrgusele külmkapi uksele, et su meessõber näeks seda kui läheb õlut otsima (vaata punkti nr.5). Mis ta ütleb, on: "Kas see oled tõesti sina?", mida ta mõtleb on: "Kurat võtaks, sa oled kuumem kui ma taipasin!" Hoia igaks juhuks ka digitaalne variant oma arvutis varuks. Ja ära viska teda mittekunagi ära, kui oled 80-ndates, meenutab see foto sulle silmapilkselt milline kompu sa kunagi olid!

2. Ilusad kontskingad
Tunnista seda – kontsakingad panevad sind end seksikamana tundma. Hea on see, et tänapäeval ei pea enam kandma teravaotsalisi 10-sentimeetriste kontsadega kingi. Valik on üsna lai ja ka tilluke konts (kandmisel palju mugavam!) lisab su enesetundele ja -kindlusele juba palju.(Plus, mida pikem oled, seda paremat ülevaadet omad ruumis viibivatest meestest;)).

3. Smilersi CD
Tihtipeale vaatavad su külalised ühe esimese asjana su muusikakollektsiooni, eriti kui see sul elutoas nähtaval kohal asub. Väga hea, kui ta on mitmekülgne. Aga kui kõik, mis ta näeb koosneb vaid Inesest, Bridget Jonesi Päeviku soundtrackist ja armastuslaulude kogumikest, võib mees paanikasse sattuda. Seega, tasakaalustamiseks libista teiste plaatide vahele näiteks Smilersi uusim kogumik ning sul pole aimugi kui kergendatult mees end tunda võib. See näitab, et sul on avatud meel ja sa ei võta asju kergelt südamesse – muusika iga mehe kõrvadele.

4. Hea tutvumislause ... ja viis kuidas neid eemale peletada
Kuna me ei ela enam keskajal, ei saa alati lootma jääda meeste algatusele, seega valmista end ette ühe lihtsa, mitte-mageda jäämurdjaga, mida öelda sellele kenale kutile, kes üle ruumi sinu poole liigub. "Hei, on sul lõbus?" on näiteks üks variantidest. Ja juhtudel, kui sinuga alustab juttu mees, kellest sa pole põrmugi huvitatud, oleks parem öelda midagi muud kui "Mmmm, ei..." Näiteks: "Vabandust, kuid ma arvan, et mu mees ei arvaks sellest kuigi hästi." Muidugi on see vale, aga see ei purusta tema ego ja ei pane teda sinust halvemini arvama.

5. Külmkapis veidi õlut
Et valmis olla igasugusteks olukordadeks, varu oma külmikusse veidi mõnd populaarset õllemarki. Veelgi parem, kui ka sulle endale meeldib õlut juua!

6. Tualeti lugemist
Milline mees ei rõõmustaks, leides oma silmarõõmu tualetist midagi huvitavat lugeda? Seega, selle asemel et oma vanad ajakirjad-ajalehed minema visata, osta üks ilus korv ja pane nad wcsse. Ei maksa spordiajakirjadega üle pingutada, kui sind ennast sport üldse ei huvita. Võid sinna osta ka mõne targa raamatu, mis muidu võibolla ei satuski mehe silmeulatusse.

7. Visiitkart
Peale 18-aastaseks saamist ei ole enam kuigi kohane oma nime ja numbrit salvrätile kritseldada. Pealegi, kaart jääb mehel suurema tõenäosusega alles kui mõni närune salvrätt või paberilipakas.

8. Kõrvatropid
Pole midagi paremat kui mees, kes sind kaissu võtab, et hommikuni mõnusalt põõnata. Juhul kui ta muidugi ei norska! Siis ei saa sa üldse rahu. Sellisel juhul aitab öökapi sahtlis paar kõrvatroppe.

9. Üks hea meessoost sõber (hetero)
Alati on kasulik, kui sul on geisõber, aga kui on vaja konkreetset nõu, kas helistada või mitte just ühele teatud kutile, on kasulikum küsida kelleltki, kes on ise selle mehe olukorras olnud või vähemalt oskab seda hästi ette kujutada.

10. Kondoom
Igaüks peaks seda juba teadma, et kui tahad harrastada spontaanset lõbutsemist, pead ise selleks valmis olema. Ei saa alati loota, et temal midagi tagataskus on või et valveapteek koduteele jääb.