Ameerika kliinikute keti The Harley Medical Group (THMG) andmetel tahab üha vähem naisi välja näha nagu Pamela Anderson: veel 10 aastat tagasi lasi 60% naistest oma rindu suurendada vähemalt 3 suurusnumbri võrra, praegu on sellist hulk kahanenud 25%le.

Umbes kaks kolmandikku ilukirurgi noa alla heitvatest naistest lasevad oma rindu suurendada 2 numbrit - võrdluseks 1994.a. oli selliseid operatsioone 40%, ühe numbri võrra suuremaid rindu tahab praegu 11% (1994.a.a - 2%).

Paljud kuulsad supermodellid, kes on vahepeal oma rindu kõvasti suurendada lasknud, tahavad praegu omale pisut väiksemad rinnad "vahetada".

Ja siiski, vaatamata turusuundumustele väiksemate rindade suunas, moodustavad rinnasuurendused kõigist iluoppidest THMG kliinikutes ikkagi tervelt kolmandiku. Populaarsusest järgmised on liposuktsioon (rasvaimu) ja rinoplastika (ninalõikus).

THMG statistika järgi on 64% nende klientidest öelnud, et iluoperatsioon on olnud üks kõige suurepärasematest asjadest, mida nad iial on teinud. Kõigist iluoppidel käinud naistest 85% on vanuses 25-35 aastat.