Ükskõik kui mõnusana tundub partneri puudutus ning kui väga naised seda ihaldavad, armsamaga voodis olles tulevad mängu ka mitmed patusevõitu erootilised fantaasiad. Suur osa naistest käivitab sobival hetkel peas kui filmilindi, mis tema armusuhte veelgi põnevamaks või erutavamaks muudab.

Ülaltoodud väide põhineb sakslaste poolt hiljuti läbiviidud küsitlusel, mis püüdis välja selgitada, millised fantaasiad naiste peas tiirlevad. Tulemused ei pruugi aga meestele sugugi meeltmööda olla, aga eks otsustage ise.

Tervelt 36 protsenti küsitletutest mõtleb seksi ajal teise mehe peale. Võõra mehe peale mõtlejatest 42 protsenti naisi unistab lembehetkedest mõne tuntud meesterahvaga ning ohoo! - 27 protsenti fantaseerib seksist mitme mehega.

Juhuslikes fantaasiates pole iseenesest midagi halba. Pealegi ei murra mitte kõik naised oma mõtetes partnerile truudust. Ka peamised fantaseerijad ei tee seda väga sageli ning nende fantaasiad on oma loomult üsna "süütud", aidates neil ennast paremini üles kütta.

Küsitletutest 13 protsenti pidi küll tunnistama, et nad mõtlevad teistele iga kord ja alati, kui nad oma mehega voodis on. Sellisel juhul tasuks pisut järele mõelda, kuidas oma armuelu natuke värskendada oleks võimalik.

Üks küsimustest, mis naistele vastamiseks anti, käis ka armuvahekorra sageduse kohta. 28 protsenti naistest võib end suhteliselt õnnelikuks pidada, sest üks kuni kaks korda nädalas jõuavad nad seksini küll, iga viies ka sagedamini. Umbes pooltel naistest on aga voodielu väga kasin, iga teine naine nendib, et "pisut rohkem ei teeks paha". Iga kolmas naine seksib isegi vähem kui kord kuus või praktiliselt üldse mitte. Milles asi?