Üsna lihtne on aru saada, kas meeldid mõnele konkreetsele inimesele (sinu väljavalitule ent segastel asjaoludel veel mitte sinu partnerile) või ei. Paljud mängivad kassi-hiire mängu, ootavad ja loodavad, üritavad mingeid märke lugeda ja muud taolist. Tegelikult on kehakeel väga lihtne - võta ja loe teist nagu avatud raamatut.

Tunneta inimest
Kui sa tahad inimeselt vastuseid saada, siis jälgi teda ennekõike eemalt. Kas ta on suletud ja häbelik tüüp või selline avatud ja rõõmsameelne sell, kes ütleb kõik välja, mis iganes pähe tuleb!? See selgitatud, saad juba edasi minna. Kinniste inimestega on muidugi rohkem tegemist, aga samas võib-olla ka mitte: kinnine inimene võib armudes hoopiski avaneda ning kogu oma loomuse sulle avada, aga võib ka mitte.

Jälgi järgmisi asju:
kui sa räägid inimesega, kellega tahaksid sõprusest kaugemale jõuda, siis hakkad automaatselt pehmema ja nurruvama häälega rääkima, meeste puhul on nurrumine pisut vale sõna, aga mõte on üks: hääl muutub kuidagi sensuaalsemaks. Samuti otsib inimene rääkides rohkem silmsidet, et kinnitust saada, kas tunne on vastastikune. Kuula võrdlusmaterjali saamiseks oma huviobjekti häält teistega suheldes ning sinuga suheldes. Kui oled sama ametliku tooniga kostitatud, siis tea - veel niipea ei kooru siit midagi. Proovi veel!

Naeratus:
On naeratust ja Naeratust suure algustähega. Niisama naeratame iga päev, sõpradele, tuttavatele, isegi võõrastele mingisuguses olukorras. Kunagi ei ole selles naeratuses midagi sellist, mis kummalisi tundeid või kahtlusi tekitaks. Kui kohtud kellegi erilisega, siis naeratad kuidagi eriti soojalt, avalalt, jätkuvalt ja seksikalt. Kui vähegi osata seda jälgida ja vahet teha, ei tohiks olla raske aru saada, et naeratusel ja Naeratusel on vahe. Kui sa siiski ei saa sellest aru, siis proovi kõigepealt iseend jälgida: kuidas sa naeratad emale ja kuidas sa naeratad oma armumisobjektile - ühel puhul silmad räägivad millestki veel, mida su ema küll teada ei tahaks.

Poosid ja keha:
Kui kohtud inimesega, kellesse oled armunud, siis keha nagu kaotaks harjumuspärase olemise - ühtäkki muutuvd käed üleliigseks, jalad hakkavad tatsuma ja muidu imelik on olla. Tütarlapsed võtavad alateadlikult selliseid poose, milles nad arvavad oma paremad jooned esile tulevat. Armunud inimene otsib alateadlikult füüsilist kontakti - teeb pai, proovib kätt puudutada jne. Samas ei mõju see tühipalja labase kabistamisena.

Tehke vahet! Kui te siis ikka aru ei saa, mida teine tunneb ja kas tutvus kujuneb enamaks, küsige otse. Väldite palju ajuragistamist ning tühja ootamist.