Naine olla on tegelikult päris tore, kuid mõnikord tundub küll, et kui valida oleks, siis elaks mõnda aega mehena. Meeste elu tunudb ajuti lihtsam ja arusaadavam kui naistel, neil nagu polegi nii palju asju, mille üle muretseda ja oma närve kulutada. Allpool vaid üks käputäis põhjusi, miks mees on parem olla kui naine.

Vanadus on voorus

Meestel on lubatud südamerahus vananeda. Hallid juuksed ja mõned kortsud siin-seal teevad mehe palju atraktiivsemaks.

Köögi kuningas

Kui naine köögis toimetab ja süüa teeb, on see iseenesestmõistetav. Kui mees keedab ja küpsetab, siis teda imetletakse ja kiidetakse.

On mida selga panna

Erinevalt naisest on mehel alati piisavalt riideid kapist võtta.

Trullakus pole häbiasi

Mees võib olla pisut vormist väljas või suisa paks, kuid pahaks talle seda ei panda. Pisut pekki ei sega teda palja ülakehaga aias või rannas patseerimast.

Salapärane üksik hunt

Üksik mees mõjub ahvatlevana, eraku-imago lisab salapära ja äratab huvi. Üksikul naisel on kindlasti midagi viga - ju ta ikka kole või rumal on, et ta endale kaaslast leidnud ei ole.

Blond mees ei ole blondiin

Kas olete kuulnud nalju blondide meeste kohta? Vist mitte, aga need vaesed blondid naised…

Siuh - poodi, säuh - tagasi

Meestel kulub poeskäigu peale palju vähem aega. Üsna loomulik, sest enamasti ostavad nad üksnes seda, mida neil endal parajasti vaja on või mille järele neil isu tekib. Naised aga ostavad kõik vajaliku kodule, mehele, lastele, koerale-kassile, ämmale…

Vaikus on püha

Mehed võivad põhjuseta vait olla ja rahumeeli oma mõtteid mõelda. Kui naine vait on, siis on ta kindlasti pahane, solvunud või mõtleb teiste meeste peale.

Kerge vaevaga loorberitele

Meestel on naistele lihtsam muljet avaldada. Piisab kui aidata paar kruvi seina keerata või prügi välja viia vmt - naisepoolne tänu on garanteeritud. Kui naine ise selle kõik ära teeks, siis tõenäoliselt suur osa meestest isegi ei märkaks, et midagi muutunud on.

WC-saba - mis see on?

Mehed ei seisa peaaegu kunagi tualettruumi ukse taga järjekorras. Nende „asjaajamine” kulgeb palju kiiremini, samal ajal kui naised jalad ristis ootama peavad.