Kindlasti oled oma partneri selga või kaela või isegi pead masseerinud, see kõik on väga mõnus ja nauditav. Eriti hea on massaaz just siis, kui seda teeb sulle lähedane inimene. Sind ei häiri, kui ta käed liiguvad veidi kaugemale kui tavalises massaazis normaalne oleks. Sa pigem naudid seda. Siis ongi aeg liikuda järgmise etapini ja katsetada erootilist massaazi!

Enne kui alustate, pead silmas pidama mõnda asja:

* Ilmselt ei soovi sa, et keegi teile peale satuks, seega lukusta uks isegi kui olete ainult kahekesi kodus.

* Järgmiseks pead looma sobiva meeleolu. Arvesta sellega, et head massaazi ei saa teha kiiresti, ole valmis oma partneri peal veidi aega kulutama. Meeleolu sättimiseks peaks ruum olema üsna hämar, võibolla paar küünalt siin-seal, tuba ja su käed ei tohiks olla liiga külmad – võid massaaziõli veidi mikrolaineahjus soojendada (mitte liiga kuumaks!). Pane mängima mingi rahustav muusika, kuid pead olema kindel, et see ka su partnerile meeldib.

* Partner, kellele hakkad massaazi tegema, peab olema täiesti lõõgastunud ja ta kehas ei tohiks olla pingeid. Näiteks aitab soe dušš või vann.

Pead ka ise olema lõdvestunud ja valmis seda massaazi tegema, kui kardad midagi või muretsed, on seda su kehakeelest kohe aru saada.

Alusta aeglaselt, ole tähelepanelik jälgides parteri reaktsioone ja vastukaja ning kohanda vastavalt sellele oma tehnikat. Kui seda meeles pead, on peaaegu et võimatu teha halba massaazi. Samas ära ka eelda, et kohe esimene kord profiks saad, nagu me kõik teame – harjutamine teeb meistriks.

Vala veidi massaaziõli oma kätele ja hõõru see soojaks. Alustada võiks lõhnatute õlidega, aroomiõlid kõlavad hästi (ja enamasti ka lõhnavad hästi), kuid nende aroom võib olla liiga tugev. Võite väikeste näidistega muidugi katsetada ja kui meeldib, ostkegi terve pudel.

Massaazi kogu mõte on selles, et teisel inimesel hakkab hea kui sina teda puudutad, seega püüa hoida pidevat kontakti puudutades teda oma kätega. Püüa olla järjekindel ja suurenda intiimsuse taset mida edasi massaaz areneb. Kui oled alles algaja, proovid midagi sellist esimest korda või oled uue partneriga, on suhtlemine üsna oluline. Ei pea küsima iga liigutuse kohta, kas see on hea, aga hea oleks näiteks jälgida partneri hingamist – see on hea näitaja, kuidas su liigutused mõjuvad. Alguses peaksid liigutused hoidma rütmilised, ühtlased ja sümmeetrilised, nii saab ka su partner paremini aru, mis toimub ja suudab kergemini lõdvestuda. Mida ajas edasi, seda keerulisemaid „võtteid“ omandad.

Alustada võiks selja, tagumiku ja jalgade masseerimisest. Partner peaks lamama kõhuli. Kasuta pigem rohkem kui liiga vähe õli. Kui oled seljaga valmis, keera partner ümber ja asu masseerima ta rinda, kõhtu, jalgu. Eriti erutav on kui silitad ta reite sisekülgi, libistad käe üle ta genitaalide ja õrritad teda veidi niiviisi. Olenevalt sellest, kuidas te enne kokku leppisite, liigu edasi massaazi erootiliseima pooleni ehk masseeri tema intiimseid kehaosi. Selleks on olemas palju tehnikaid, kuid siiski sõltub kõik individuaalselt partneri eelistustest ja soovidest – taaskord siinkohal on oluline kommunikatsioon.

Ka see, kuidas massaazi lõpetate, sõltub teie kahe enda soovidest. Valikud on mitmeid: kui partner on saavutanud selle, mis oli teie massaazi eesmärgiks (lõõgastumine, seksuaalne rahulolu vm), võid ta katta sooja tekiga, ise talle kaissu pugeda või võite massaazilt hoopis sujuvalt vahekorrale üle minna.

Selline massaaz ei ole mitte ainult hea, vaid aitab sul oma partneri keha paremini tundma õppida. Samuti saad parema ettekujutuse sellest, mis talle meeldib, mis teda erutab ja rahuldab. See peaks olema nii kasulik kui ka meeldiv kogemus teie mõlema jaoks!

Et massaazi huvitavamaks muuta, võib kasutada erinevaid tehnikaid või mänguasju. Need oleks siiski soovitav esimesel korral kasutamata jätta ja vilumuse kasvades tegevusse kaasata. Alguses võid partnerit keelega pisut limpsida või teda erutavatest kohtadest kergelt näksida – mis iganes see just on, mis sinu partnerile mõjub.