Anaalseksist unistavad peaaegu kõik mehed, samas kui enamik naisi oleksid õnnnelikud, kui ei peaks seda iial proovima. "Teistmoodi" seksist võib kuulda igasuguseid jutte: alustades sõnulkirjeldamatu naudingu kuni valu ja hirmu kogemiseni. Huvi asja vastu aga ei vaibu ...seetõttu pakume teile välja mõned käibelolevad müüdid anaalseksi kohta ja aitame teid tõe väljaselgitamisel.

Anaalseks meeldib ainult meestele Vale. Statistika põhjal praktiseerivad anaalseksi aeg-ajalt ligi pooled ameerika paarid, regulaarselt harrastab seda aga iga 5. Paar. Kas iseseisvad ameerika naised, kel pole kombeks meestele alluda, teeksid nii tihti seda, mis neile tegelikult vastumeelt on? Loomulikult mitte.

On olemas ka täesti teaduslik põhjendus sellele, miks see naistele meeldib. Esiteks on anaalseksi ajal kogu seksuaalne tegevus keskendunud päraku piirkonnale, kus asetseb äärmiselt suurel hulgal närvilõpmeid. Teiseks stimuleerib peenis anaalseksi ajal väga hästi G-punkti, mis suurendab naudingut veelgi. Ja kolmandaks, paljas mõte sellest, et teete midagi räpast ja peaaegu et lubamatut, peaks juba erutama.. Ja kui lisada siia veel võimalus samal ajal stimuleerida kliitorit.. Või jälgida kogu vaatemängu peeglist...

Anaalseksist ei jääda rasedaks Vale. Millegipärast arvatakse, et anaalseksi võib harrastada täiesti muretult - kui pole "päris" seks, siis rasedaks ka ei jää. Samas aga võib kohata niivõrd palju selle müüdi ohvreid, et arstid on selle kohta välja mõelnud isegi spetsiaalse väljendi: "sperma väljavoolu sündroom". Tõepoolest, pärakuava asub tupele niivõrd lähedal, et spermatosoid võib sihtmärgini jõuda ilma igasuguste takistusteta. Loomulikult on anaalseksist rasedaks jääda märksa raskem, kuid alati on parem karta (loe: kaitsta) kui kahetseda.

Anaalseks võib põhjustada pärasoole haigusi/vigastusi Õige. Põhimõtteliselt on see võimalik, kuid õigesti toimides ei tohiks midagi hullu juhtuda. Et te ei saaks rebestusi või midagi muud ebameeldivat, järgige neid nõuandeid:
* Ärge harrastage karmi anaalseksi. Hellitused, mis valmistavad sind ette nii psüühiliselt kui ka füüsiliselt, ja ka partneri ettevaatlikkus, aitavad saavutada maksimaalset naudingut ja vältida komplikatsioone.
* Kasuta spetsiaalseid libestusaineid (erinevalt tupest pole pärakus loomulikku niisutust). Eelista vee baasil lubrikante, sest õli võib kahjustada kondoomi.
* Kasuta ainult spetsiaalseid erootilisi mänguasju. Tavaline vibraator siin ei sobi - ta on liiga suur ja kõva.


Anaalseksi ajal võib mees vigastada oma peenist Õige. Kui imelik see ka poleks, kuid see on tõesti nii... Kuna pärakuava on niivõrd kitsas, siis võib liiga aktiivselt tegutsedes peenist päris valusalt vigastada. Nii et aeglased ja ettevaatlikud liigutused on anaalseksi ajal teie mõlema huvides.

On spetsiaalseid harjutusi, mis aitavad anaalseksist suuremat naudingut saada

Õige. Kuigi see pole päris harjutuste komplekss, vaid pigem on need mõned väikesed kavalused, mis aitavad ületada algajatel tekkivaid raskusi. Teadagi, et millegi uue ootus ja hirm selle ees tingivad sulgurlihaste kokkutõmbumist, mis võib omakorda saada suureks takistuseks eksperimentaatoritele. Et taolisi ebameeldivusi vältida, soovitavad ameerika psühholoogid alustada ettevalmistusi esimeseks anaalkogemuseks mitu päeva varem. Tooge oma seksuaalellu sisse anaalseid hellitusi, kuid ilma sisenemise katseteta. Lase oma partneril ennast masseerida, püüa kõigepealt harjuda hellitustega "tagant". Kui tunned, et oled valmis, pinguta kõhulihaseid - see aitab sulgurlihasel lõdvestuda ja kergendab sisenemist.

Anaalseks on ebahügieeniline Vale. See, mida sa ehk kardad, asub tegelikult sügaval pärasooles - nii et sinu partneril pole erilist ohtu ennast kokku määrida. Samas aga kirjutas Markii de Sade oma memuaarides, et puhas anaalseks on vaid pool naudingust ning ilma ennast kokku määrimata ei saa mees kätte kogu erootiliste tunnete gammat. See selleks, aga kui tahad ennast ja oma partnerit puhtusega kindlustada, siis tegelikult piisab vaid eelnevast WC-s käimisest ja tavalisest pesemisest.

Anaalseksiga on suguhaigustesse nakatumine võimatu Vale. Vastupidi! Esiteks, tänu kuivemale keskkonnale võrreldes tupega, võib anaalseksi ajal väga kergesti saada mikrovigastusi. Sa ei pruugi ise mitte midagi tunda ega isegi kahtlustada nende olemasolu, kuid isegi mikrohaavanditest piisab selleks, et saada endale mõni haigus külge. Läbi selliste haavandite võivad viirused (sh hiv) ka verre sattuda..

Lisaks sellele võib su partner anaalseksist saada kolibakteri ehk soolekepikese - see on bakter, mis elab pidevalt soolestikus ja aitab toitu seedida. Sattunud aga kuseteedesse, põhjustab kolibakter põletikku. Seetõttu peavad anaalseksi ajal kondoomi kasutama kõik, sõltumata suguhaiguste ohu puudumisest.

Anaalseksi jaoks on vaja spetsiaalseid kondoome Õige. Arvatakse, et anaalseksi jaoks mõeldud kondoomid on tehtud paksemast lateksist - kuid see pole nii. Nad on vaid tavalistest elastsemad ja suurema libestusega, lisaks ka vastupidavamad. Kindlasti ei vähenda nad aga võrreldes tavaliste kondoomidega tundlikkust.

Anaalseks hakkab meeldima igale naisele, tarvitseb vaid vabaneda eelarvamustest Vale. Väga paljud naised ei saa anaalseksist absoluutselt mingit naudingut, mõndadele on see aga hoopiski vastunäidustatud. Kui sul on või on olnud selliseid ebameeldivusi nagu hemorroid, haavandid või polüübid pärasooles, on sinu jaoks parem anaalsetest katsetustest loobuda.

Seksuoloogid on leidnud ka ühe huvitava seaduspärasuse - anaalseks meeldivat reeglina täidlastele naistele. Kuid siin on muidugi ka erandeid. Nii et isegi kui sa oled peenike nagu Carmen Kass, ei tohiks see saada ületamatuks takistuseks. Lihtsalt peate partneriga mõlemad olema eriti ettevaatlikud.

Ei saa üle ega ümber ka sinu partneri peenise suurusest. Kui see on tõesti ERITI suur, siis on see asja juures suureks miinuseks. Sul võib siis lihtsalt olla väga valus. Kui see on aga vastupidi, väike, siis osutub teie anaalkogemus ilmselt edukamaks. Nii et anaalseks on just see olukord, kus suure riistaga mees võib tõesti kadestada neid, keda loodus pole nii heldelt varustanud.

Mida pikem eelmäng, seda valutum suguakt Õige Kui su partner tahab, et sa saaksid juba esimesel korral maksimaalse naudingu, peab ta ette kujutama, et võtab sult süütuse. Eelmäng peab kahtlemata olema tavapärasest palju pikem. Las alustab tavalistest hellitustest: erutab su kliitorit, siltab selga, reisi, lähenedes järk-järgult pärakupiirkonnale. Alustuseks piisab pärakuava kergest masseerimisest ja ringjatest liigutustest selle ümber, kaasaarvatud keelega...kui asi jõuab sissetungimiseni, tehke seda kõigepealt ühe , mõne aja pärast ka kahe sõrmega. Pööra partneri tähelepanu seinale, mis eraldab pärasoolt tupest - nii saad sa erilise naudingu ka g-punkti stimuleerimisest.

Valu anaalseksi ajal on nagu süütuse kaotamisel: kui natuke kannatad, läheb see üle Vale. Kui tunned peenise sisenemisel valu, siis pole mõtet oma kannatust proovile panna. Lõpetage suguakt ja pühendage veel veidi aega eelmängule. Kui aga otsustad valule vaatamata jätkata, lõpeb see ilmselt vaid veel suurema valuga. Hea, kui mitte anaallõhega.

Anaalseks on võimalik vaid misjonäriasendis - vastasel juhul on oht ennast traumeerida

Vale. Tegelikult on hoopis vastupidi - kogemuse puudumisel on anaalseks misjonäriasendis ebamugav nii sulle kui ka partnerile. Kuigi üldselt sobivad ka "selle" seksi puhul kõik need poosid, mida tavaliselt kasutad. Kuid arvestama peab sellega, et sinu lemmikasendite anaalvariant ei pruugi sulle samavõrra meeldida. Alustada on kõige parem asenditest, mis võimaldavad kontrollida sissetungimise sügavust, nagu näiteks "lusikaasend". Oma lemmikud leiad aga kindlasti eksperimenteerimise teel.