Meil kõigil on oma "voodihirmud", millest võib olla äärmiselt raske üle saada. Nad takistavad nautimast mitte ainult seksi, vaid suhteid üleüldse, sest tekitavad meis segavaid muremõtteid. Need hirmud on tihtipeale tingitud meie koduse kasvatuse konservatiivsusest, kuid nende läbimõtlemine ja tühistamine vähemalt mõtlemise tasandil võib paljuski aidata.

1. Kardan rääkida oma soovidest

Igal naisel on oma kogemused ja fantaasiad, kuid rääkida nendest julgevad vähesed. "Mida ta siis veel minust mõtleb?" , "Ta peaks mind mingiks odavaks libuks" jne jne – sellised mõtted kipuvad vägisi pähe selle asemel, et unustada kõik eelarvamused ja rääkida otse oma soovidest. Tegelikult on aga iga mees vaid ääretult õnnelik, kui näeb, et tema partner on avatud ja teab, mida tahab ning et just tema on see, kes saab pakkuda oma naisele unustamatut naudingut ja täita kõik tema salasoovid.

2. Ma ei saa orgasmi
3. Need, kes ei peaks meist teadma, saavad teada

Varem või hiljem saab igasugune suhe avalikuks – tahad sa seda või mitte. Muidugi on hea, kui paaril pole midagi varhjata ja nad saavad avalikult tunnistada: "Jah, me seksime ja oleme teineteisega väga rahul." Kuid mõnes olukorras võib avatus saada suurte ebameeldivuste tekitajaks. Niisiis, kui oled saanud tagarääkijate pilkeobjektiks, vasta neile naljaga. Samas aga tasub sügavalt järele mõelda, kas suhe on seda väärt – võibolla on klatšijate negatiivne hoiak õigustatud?

4. Ma ei suuda teda rahuldada

Kui sulle tundub, et mees, kellega sa plaanid veeta kirglikku ööd, on väga kogenud ja ootab sinultki fantaasiarikkaid eksperimente, siis ei tähenda see üldsegi mitte vajadust Kamasuutra õpiku pähetuupimise järele. Piisab ka kuumast temperamendist ja oskusest olla avatud oma partneri ettepanekutele. Muidugi poleks paha muretseda ka intrigeeriv pesukomplekt – seegi võib asjale palju vürtsi lisada.

5. Kardan öelda "ei"

Me kõik oleme mingil eluetapil kartnud, et kui ütleme "ei", olgu siis äraütlemise objektiks seks üldse või vaid mõni pikantsem detail - teatud poos, anaalseks vms – kaotame oma partneri jäädavalt. Samas aga pole ühegi mehe jaoks kuigi ihaldusväärne naine, kes vaid "annab alla" ega julge oma enda soove välja öelda, rääkimata siis konkreetselt ebameeldivate asjade kannatamisest. Mehe jaoks on nauditav eelkõige selline suhe, kus ta näeb, et kõik, mida ta teeb, pakub ka naisele täielikku rahuldust. Seega pole mõtet "nõustuda" seksiga siis, kui oled tõeliselt väsinud ja üldse pole isu. Pole mõtet riskida valu ja ebameeldivate tagajärgedega, kui sa tõesti ei taha anaalseksi. Pole mõtet riskida haiguste ja rasedaksjäämisega, kui sa lihtsalt kardad öelda "ei" kaitsmata vahekorrale. Kõiki neid olukordi annab vägagi meeldivalt lahendada – ütle "ei" nii, et see kõlaks lubadusena. Näiteks paku anaalseksi asemel midagi muud, mida te pole varem proovinud. Põhjenda kondoomi kasutamise vajalikkust sellega, et oled siis palju vabam oma fantaasiates, kuna ei pea vahekorra ajal millegi pärast muretsema – mida iganes, peaasi, et sinu "ei" lisaks asjale vaid vürtsi juurde.

6. Ta on minuga ainult seksi pärast

Kui naine läheb mehega voodisse, siis eeldab ta (välja arvatud alkoholist mõjutatud olukordades), et sellest peaks edaspidi välja arenema püsisuhe. Iga naine tahab, et teda hinnataks eelkõige inimesena, alles siis aga seksobjektina. Seega hirm, et meest juhivad mitte tunded, vaid pelgalt hormoonid, ning et hommikuks on ta haihtunud otsekui ilus unenägu, võivad maha jahutada ka kõige temperamentsema õrnema soo esindaja.

Samas – milleks liigselt muretseda? Kui juhtunud on see, mida sa kartsid ja sinu unistuste mees jäi vaid üheöösuhteks, siis ära süüdista ennast, vaid mõtle positiivselt – kordki elus oled sa saanud ennast tunda tõelise võrgutajana. Selle teadmisega - et suudad võluda ainuüksi pilguga – võidki suunduda oma tõelise armastuse otsinguile. Küll sa jõuad veel temale näidata, kui huvitav inimene sa tegelikult oled.

7. Ta näeb mind paljalt!

Ära karda – kui mees on sind riietega nähes "välja valinud", siis ilmselt kujutab ta juba suhteliselt täpselt ette, milline sa ilma riieteta oled. Mehed oskavad äärmiselt hästi silmadega lahti riietada – nii sinu rindade suurus ja kuju kui ka pepu prinkus on tema ettekujutuses juba peaaegu reaalse vormi võtnud. Ükski mees ei taha voodisse sattudes pettuda, seega näevad nad kõvasti vaeva, et sinu figuuri täpselt ette kujutada. Lugu on kurvem muidugi siis, kui kannad eriti palju suurendavat push-up rinnahoidjat või peput väiksemaks tegevaid sukkpükse – loomulikkus on siin kõige tähtsam. Kuid siiski, kui oled mehe jaoks juba atraktiivseks osutunud, siis vaevalt, et ta mõne väikese iluvea pärast sind enam näha ei taha. Pea meeles, et meestele meeldivad enesekindlad naised – kui oled oma figuuri suhtes skeptiline ega tunne ennast seksikalt, siis vaevalt, et mehedki sinusse teistmoodi suhtuvad.