Tähelepanu, valmis olla... rinnad! Olgu nad suured või väikesed, rinnad meeldivad kõigile meestele enam-vähem ühepalju. Nende silmis on rinnad vaieldamatult üks naise seksikamaid kehaosi. Miks siis mitte kasutada seda teadmist voodis?
* Suured, selgelt eristuvad rinnanibud on meeste jaoks kahtlemata rindade seksikaimaks osaks. Kui tahad seksi ajal veelgi suurendada oma nibude loomuliku paisumise ja tumenemise efekti, siis võid selleks appi võtta tavalise huulepliiatsi/-laineri.
* Samal ajal kui tema imeb su rinnanibu, võta tema näpp suhu. Näita, kuidas sa tahad, et ta sind imeks, vihjates samas ka sellele, mis võib tedagi oodata..
* Eksperimenteeri ise, et teada saada, mis sind erutab. Silita ja masseeri oma rindu erinevalt, et leida enda jaoks kõige tundlikumad kohad ning kõige erutavamad liigutused.
* Jäta nibud viimaseks! Meestel on kombeks asuda otse nibude kallale, kuigi märksa erutavam võib olla, kui sinna jõutakse alles mõne aja pärast. Kui oled sama meelt, ütle see ka välja.
* Palu tal katta hambad huultega, kui tunned, et ta läheb näksimisega liiale. Samas võib väike lühiajaline valu näksimisest olla vägagi erutav.. Võid appi võtta ka siidsalli – pane see tema hammaste vahele ja lase tal läbi selle su nibusid näksida.
* Palu tal erutada su rindu peenisega. See võib küll tunduda imelik, kuid on samas vägagi erutav. Paljudele meestele meeldib ka rindadele ejakuleerida – ehk hakkab see sullegi meeldima!
* Õrrita teda oma rindadega. Kummardu rindadega tema pea kohale, puuduta nibudega õrnalt tema suud, nina, kõrvu – õrrita teda nii kaua kui pead vajalikuks, kuid ära lase tal sinu rindu kohe suhu võtta.
* Paku talle naudingut vedades oma rinda mööda tema eriti tundlikku ala – munandite ja päraku vaheline piirkond on enamikul meestel puudutustele (eriti aga lakkumisele!) väga tundlik. Nii munandite kui ka peenise masseerimiseks rindadega võib appi võtta ka libestusaine, mis kahtlemata suurendab veelgi erutust. Ja mis kõige tähtsam – kasuta oma fantaasiat!
* Võta tema peenis oma rindade vahele, samal ajal kui tema neid kokku surub. Heaks asendiks oleks põlvitamine tema laialiaetud jalgade vahel või kui tema on kaksiratsa sinu kõhu kohal või nn 69 oraalseksi asend. Esimesed kaks võimaldavad sul samal ajal ka ennast rahuldada, kuna käed jäävad vabaks.
* Eksperimenteeri kuuma ja külmaga. Tee oma rinnanibud jääkuubikuga märjaks ja palu tal neile niikaua peale puhuda, kuni nad ära kuivavad. Või lase oma mehel lakkuda su rinnanibusid pärast kuuma tee joomist. Samu nippe võid proovida suuseksis.
* Masseeri teda rindadega. Ole tema selja kohal, siis kui ta on kõhuli ja masseeri oma rindadega ta selga, kannikaid, jalgu. Alusta kergete, õrritavate liigutustega, suurendades järjest survet.
* Eksponeeri oma rindu seksi ajal peal olles. Tee nad visuaalselt suuremaks, pigistades neid kätega kokku. Tõsta käed üles, justkui kohendamaks oma juukseid, ja su rinnad näevad välja palju pringimad.
* Rinnad on tundlikumad, kui nahk nende ümber on rohkem pingul. Tõsta käed kehast võimalikult kaugele ja lase tal vedada sõrmega su käe siseküljelt kuni rinnani välja. Selleks ajaks, kui ta on jõudnud su rinnanibuni, võdised sa üleni erutusest.