Nüüd ma tean, et rahuldatus on tähtsaim asi ilma peal. Miks? Kõigel on oma reaalne eellugu, mille meenutamine kutsub veel praegugi mus esile naudinguvõbina ja iha tungib vägisi mulle kurku.

Ma olen programmeerija üpris heal järjel olevas firmas. Töötajaid on meil 50 ringis vanuses 25-45. Kontor asub kesklinnas kõrghoone 10. korrusel. Mu töö meeldib mulle, kuid nagu arvatavasti kõigil IT meestel, viskab pidevast kuvari ees istumisest villand ja sa hakkad sirvima internetist pornosaite.

Taoline periood tekkis ka minul. Seksjutte ja videoid vahtides jäin tihtipeale tööle kauemaks ning mõnikord tulin selleks välja isegi puhkepäevadel, kui kontoris teisi ei olnud. Iga kahe-kolme tunni tagant kiirustasin tualetti, et end rahuldada. Proovisin nii ja naa. Mõnikord kiire tempoga riista kõvasti pigistades, siis jälle sõrmeotstega tema pead õrnalt kõdistades. Sulgesin end kabiini ja riietusin täielikult lahti, et efekt kogu toimingust oleks vägevam. Mulle meeldis määrida riist kokku oma süljega ja seda siis pärast kõike käe pealt lakkuda. Veelgi erutavam oli nii pihku lüüa pissuaaride juures. Need asusid akna juures ning kõrvalmajast võisin ma päris hästi nähtav o11a. Lõpetasin ma tugeva purskega. Muidugi oli olemas risk, et keegi kollegidest võib mulle juhuslikult pealesattuda, kuid lootsin siiski õigeaegselt jäljed kaotada ja teeselda lihtsalt pissimist.

Ühel laupäeval tulin tavapäraselt kontorisse ning muidugi mitte töötama. Juba varasest hommikust tundsin pükstes pakitsust. Et juhtus olema pühadeeelne laupäev, siis kedagi tööl ei olnud. Seepärast istusin ma täiseti avalikult lahtise püksiauguga arvuti ette, silitasin ähe käega oma sõbrakest, teisega klõpsisin ühe päringu teise järele. Seekord kütkestas mind eriti anaalseks, isegi sel määral, et tundsin päraku kandis magusat kihelust.

Mul ei olnud meestega kogemusi, kui oma tagumist auku olin ikka aegajalt susinud küll küünla, küll banaani, küll pudelikaelaga. Minu vänt oli juba süljega määritud ning suus tundsin sperma maitset. Kätte oli jõudnud aeg kiirustada tualetti. Kabinetist oleks raske spermajälgi koristada.

Tualettruumis lasin püksid alla, toetasin tagumiku aknalauale ja jätkasin innukalt kabinetis alustatut. Sulgesin silmad, käsi tegi vilunult oma tööd... Järsku ma tajusin, et ma ei ole ruumis üksi. Avasin järsult silmad ning pidin ehmatusest peaaegu kukkuma. Otse minu ees seisis nooruke poiss naaberosakonnast, keda ma teadsin vaid nägupidi. Ta jälgis mu tegevust naeratades ja tema püksiesisel märkasin üha suurenevat kühmu. Ma olin juba valmis põgenema, kuid ta peatas mu. "Kui soovid, võid jätkata. Ma ei sega sind," lausus ta. Minu tahtmised olid aga otsas. Tundsin väikest kibedust, et ei jõudnud pauku lahti hõõruda.

"Ära nüüd häbene midagi," ütles see poiss. Tahad, teeme seda koos!" Nende sõnadega avas ta oma püksiluku ja tiris välja soliidse riista. Minu hinnangul võis see alla oma 22 cm pikk ja 4 cm läbimõõtu. Mulle meeldis seda vaadata, mulle meeldis, kui elegantselt ainult kahe sõrme vahel hoides ta oma riista minu poole koogutas.

"Kas tohib?" küsisin ma kuivaks tõmbunud suuga "Muidugi pole ma selle vastu," sõnas ta sar aaegselt seina vastu nõjatudes.

Ma laskusin põlvili ta ette ja sirutasin välja oma käe. Võtsin ta munni ettevaatlikult pihku ja hakkasin oma käitumist jälgima. Minu puudutusest see võpatas ja muutus veelgi kõvemaks ning eraldas määrdetilgakese, mis pani mind tahtmatult neelatama. Ma ei suutnud end enam valitseda ja puudutasin keeleotsaga tema otsakut. Tundsin tema tilgakese vapustavat maitset oma keelel. Ma hakkasin imema tema vapustavat vänta...

Ja siis ta peatas mind."Ma tean, kuidas me saame korraga orgasmi. Sellise, mida sa pole elus veel kogenud! Toetu küünarnukkidega aknalauale."

Ma aimasin, mis nüüd järgneb, kuid see ei morjendanud mind üldsegi. Keerasin oma tagumiku julgelt tema poole. Ta tõmbas kätega mu kannikad laiali ja hakkas sealt lakkuma. Ma tundsin, kuidas tema keeleots tungis minusse ja ma sain sellest otsekui elektrilöögi. Minu oiged pidid kuulda olema üle terve maja, nii hea oli mul.

Seejärel torkas ta sinna oma sõrme. Ma lõdvendasin oma pärakulihaseid, nagu siis, kui mängisin iseendaga. Ta sai aru minu märguandest, tõmbas sõrme välja ja hakkas mu persepragu silitama oma munniga. Ühel momendil ta suurendas survet ja ma tundsin, kuidas elav ihu liigutas end minu sees. See pole mingi elutu küünal! Tasapisi tungis ta minusse üha sügavamale ja sügavamale kuni lõpuks tundsin ta mune oma tagumiku vastas.

Aeglaselt hakkas ta mind keppima.

Teadmisest, et mind nikutakse nagu viimast litsi, tõusis adrenaliin mu verre. Ma hakkasin teda aitama, liigutades tagumikku vastu tema väsimatule vändale. Mu perse põles tules, kuid mulle meeldis see.

Siis lõpuks haaras ta minu riista oma pihku ja hakkas samas rütmis tööle. Tempo üha tõusis ning järsku tundsin, kuidas mu sisemus muutus soojaks ja märjaks. Sain aru, et ta oli lõpetanud ning selle teadmisega purskasin ka mina.

Mis puutub üheaegsesse orgasmi, siis oli tal täielikult õigus.

Mis edasi juhtus, mäletan vaid ähmaselt. Me lahkusime teineteisest, ma pesin end ja koju kõmpides otsustasin, et pean kõike seda kordama.