Enamus mehi ja poisse viivad end ise käega, kätega ehk muude vahenditega sugutit - türa erutades, naudingu ja mõnuastmesse - erektsiooni ning lõpuks orgasmini, sperma purskeni...

Onanism, masturbatsioon, käsinuss, käsikiimlus, pihkupeks, pihkulöömine, pihkutagumine... on olnud ja on absoluutne poiste ja meeste "lemmikhobi". Oma türaga mängimine ja selle nautimine ja mõnu saamine ei ole ainult mäng, vaid see on lausa vajalik meessoole kuuluv tegevus. See on kaasasündinud organismi stimuleerimise, parandamise ja kaitse funktsioon, eelkõige aga sugulise potensiaali reguleerija, arendaja, hoidja - keha seksmootori käivitaja ja põhikomponente. See hoiab korras ainevahetuse, reguleerib paremini suguhormoonide tööd ning suurendab meeshormooni teket, mis omakorda parandab ja efektiseerib kogu mehe immuunsüsteemi ning sugutungi ja jõuallikat.

Poisid, keda pole lapseeas keelatud mängida oma suguelunditega ning on saanud vabalt (ilma psüühilise pressita) masturbeerida, on tunduvalt parema sekspotentsiaali, tervisega, psüühiliselt rahulikumad ja kehaliselt sitkemad jne. Paljud spordikutid onaneerivad vahetult enne võistlust, et, stimuleerida ainevahahetust ja sisemist energiabalanssi - saada rohkem jõudu. Kuid see on ka vahest väga individuaalne. Mõned saavad peale sperma purset tohutut jõudu jne, teised aga äärmise lummava lõdvestuse, rahu ja isegi kerge väsimuse, mis on seletatav adrenaliini ja veresuhkru protsessidega, kuidas nood erinevates kehades tegutsevad.

Enamus poisse ja mehi soovivad peale esimest "paugu väljalöömist" jätkata oma sugutiga mängimist ning sada mõne aja pärast taas orgasm.Masturbeerimine ei ole mitte ainult haruldane lõdvestaja ja jõustimulaator, vaid see on ka väga vajalik selleks,et poisid õpiksid paremini tundma oma erogeenilisi kohti kehal, arendama välja paremini suguti ja saavutama tugevamat erektsiooni ning paremat orgasmi. Koos kehalise naudinguga ja pikema erutusega saavutab ka tugevama orgasmi ja spermahulga jne. Kogu seksuaalne süsteem kehas areneb paremini välja ning ka suguelundid koos sellega.

Mitte ainult naised, vaid mitte keegi ei tohiks mingil juhul keeleta meestel ja poistel onaneerida ja seda mingiks paheks nimetada on äärmine primitiivsus ja võhiklikkus. Sugutiga mängimine on tegevus mis valmistab ka suuresti ette poisse tulevaseks sekspartneriks abielus ja üldse sugulisteks vahekordadeks. See on absoluutne kogu kehale vajalik ja tähtis tegevus - mõnuallikas.

Poisid võivad ka julgelt proovida seksnaudinguid oma vanuste kuttidega ja miks ka mitte vanemate sõpradega, kes juba seksuaalsemalt rohkem väljaarenenud ning oskavad ja tahavad kõike proovida ja katsetada... vahetada kõikvõimalikke võtteid - teha teineteisele käsimasturbatsiooni, proovida suu ja keelega erutada sugutit, keelega lakkuda rinnanibusid ja anust ning sugutit proovida viia anusesse jne.

Pole ka vaja karta, et nii kujunevad vaid homod ja naistepõlgajad - tulemus on hoopis vastupidine, näitab uurimus. Kui ei kasutata mingeid muid erutajaid (keemilisi preparaate), reguleerib organism ise kui palju keegi tahab onaneerida. Seda võib teha ka mitu korda päevas, kui ollakse just taolises seksitujus. Sekstuju ja mängimise vajadus aga sõltub paljustki sotsiaalsest ümbrusest, keskkonnast, toidust, kliimast, aastaajast, arusaamadest jne. Elukorraldusest, mis tihti ei jätagi aega mängurõõmudeks, vaid soovib teha inimestest kiirrobotid...

Mõnel tagasihoidlikuma potentsiaaliga poisil, kes järjest mitu korda on proovinud saada orgasm, võib tekkida kerge valu sugutis ja ka omamoodi tüdimus, siis tuleks puhata ja teha paus. Enamikel juhtudel tekib see aga vaid halvast segavast pingest ja sellest, et ei suudeta täielikult alateadvuses lõdvestuda. Kui aga valuaisting on pidevalt peale seemnepurset ehk ka onaneerimise ajal, siis tuleks julgelt minna arstiga konsulteerima.

Poistel, kes on hilja alustanud oanismiga, on tihti probleeme suguti nahaga, mis ei liigu hästi üle suguti pea. Sellel juhul on hea kasutada pehmendavaid õlisid ja ettevaatlikult liigutada nahka üle türa pea. Kui see on aga väga suletud ja ei käi üle ka pärast aastast onaneerimist, siis tuleks samuti pöörduda arsti poole, et teha pisioperatsioon, mis on täiesti valutu ja ohutu. Tähtis on jälgida puhtust ja, et suguti naha alune ja pea, kürba randi ümbrus oleks puhas, sest sinna koguneb tihti spermajääke ja muid pigmente, mis kergesti roiskuvad ja bakteriseeruvad, tekitades põletikku ja sügelemist ning ka ebameeldivat lõhna jne.

Noored kutid, kelledel ööseti pidev ovulatsioon - sperma eritumine, peavad eriliselt hoidma puhtust jne. Seda, et sperma otsa saab pole küll vaja karta. Selle koostis ehk muutub lahjemaks pärast kolmandat n.ö. paugu välja löömist, kuid see ei oma tähtsust ja vajalik vedelik - lima saadakse ka prostatast.

Ka on ainuüksi prostatale kasulik, kui onaneeritakse, sest see stimuleerib ka prostata tööd jne. Pole vaja seda karta, et keegi liig tihti masturbeerib, vaid karta tuleb seda, millises õhkkonnas ta seda teeb, eelarvamusi, mis kahjustavad psüühikat, ning kogu närvisüsteemi ning füüsilist ja vaimset ja kogu sekspotentsiaali, mõne rumala tegelase valepropaganda ning igasugune topeltmoraal, valed arusaamad, primitiivsed ja inimohtlikud käsitused, nagu usuline manipuleerimine jne. mis toob kaasa rasked süümepiinad ja psüühilise rivist väljalangemise. Kõigest sellest tuleb vabaneda, kui soovitakse täielikku seks - ja masturbatsiooninaudingut, vabadust.

Kompleksidega mis tahes seks, tekitab ainult rasket peavalu ja närvilisust, psüühilist ebatasakaalu ning on tervisele äärmiselt kahjulik!

Niiet olgem oma keha teenistuses, mitte rumalate eelarvamuste ja targutajate küüsis. Vabane kompleksidest ja korralda oma elu nii, et sul oleks vabalt aega ja võimalust pakkuda oma kehale täielik nauding ja mängurõõm!