Kas tihe ajakava, stressi tekitav töö või kool ja talvepimedusega kaasnev rusutus jätavad vähe aega oma kalli mehega nahistamiseks? Pead ise midagi ette võtma, et asju paremuse poole liigutada! Anna mehele teada, et nüüdsest muutub kõik hoopis meeletumaks. Siinkohal nõuandeid igast valdkonnast, kuidas seda saavutada:

1. Soojus tõmbab kogu pingestatuse kehast ära. Seega enne armatsemist mässi end otse kuivatusmasinast võetud rätikusse või soojenda veega pritsitud rätikut veidi mikrolaineahjus ja siis mässi see enda ümber.

2. Puuduta oma meest seksuaalse alatooniga ka väljaspool magamistuba – näpistus siit, väike massaa˛ sealt – see näitab, et kogu lõbu ei peitu mitte ainult magamistoas teki all.

3. Tee oma õhukesest siidisallist seksikas kehakate. Kuigi su mees on harjunud sind alasti nägema, tuletab see, kui end veidi kinni katad, talle meelde neid päevi, kui te teineteist veel nii hästi ei tundnud. Parima tulemuse annab see, kui seod salli ümber oma puusade.

4. Kui masseerid ta selga, seo ta silmad kinni. See lisab tegevusele salapära – mees ei tea iial kust ja millal sa teda järgmiseks katsud ja ootab seda pikisilmi.

5. Mehed seostavad kaneeli ja vanilje lõhna armastusega. Seega, pane kaneelirullid ahju küpsema ja su kodu lõhnab suurepäraselt – mees tahab su lausa nahka pista!

6. Ära karda ise esimest sammu teha, mehed lausa armastavad seda!

7. Mängi oma lemmikfilmi peakangelannat. Liiguta oma keha tavalisest erinevalt. Isegi kui sa mehele seda ei ütle, paneb ta seda kindlasti tähele.

8. Võta perepilt magamistoa seinalt maha!

9. Pane selga virsikuroosad riided. See värv väljendab haavatavust ja toob mehes esile kaitsereaktsiooni.

10. Veeda võimalikult palju aega alasti. Nii õpid armastama oma kehakumerusi ja saad tuttavaks oma seksikama poolega.

11. Alasti padjasõjad, kõdistamine ja maadlemine. Pea meeles, see kõik on eelmäng.

12. Lase tal sulle huulepulka huultele määrida. Su märjad huuled ja nende liikumine ajab ta peast hulluks.

13. Hullake niisama ringi. Just nagu keskkooli ajal, peaaegu tehke seda.

14. Kahekordista kõik: suudlus olgu kaks korda pikem, tee ta pluusinööbid lahti kaks korda aeglasemalt jne.

15. Mängige seksuaalse alatooniga tõde või tegu.

16. Jäta oma kallimale väikeseid kirjakesi, kus on peal vihjed su õhtuste kavatsuste kohta.