Sina oled päev läbi mõlgutanud mõtteid sellest, milline õhtu ja öö teil tulevad. Pimeduse saabumiseks oled juba päris tujus, aga siis selgub, et tema mingil põhjusel ei ole seksiks õiges tujus. Kuigi üldiselt arvatakse, et mehed ei keeldu seksist peaaegu kunagi, esineb ka neil muresid, stressi, halba tuju ja enesetunnet ja mida kõike veel. Mehed on ka ju inimesed, seega on ka neil täielik õigus ilma mingisuguse halvakspanuta seksist vahel keelduda.

Kuidas aga meest aidata siis, kui tal ikkagi on mingid takistused sinuga armatsemiseks, kuid sina seda tahad?

Mees on purjakil

Joomine ja seks käivad ikka käsi-käes. Kuid kahjuks ei tee seda pahatihti joomine ja erektsioon! Seega võib esineda probleeme.... Kui lähete näiteks peolt koju, siis minge jala. Liigutamine ja värske õhk võivad pead selgemaks teha. Kui mees on ikka veel liiga joogine, las ta teeb paar kätekõverdust või muud harjutust, et kainemaks saada. Samuti aitab see, kui juua suur klaasitäis vett. Voodis ei maksa kohe otsese seksi kallale asuda... püüa meest erutada igal moel, mis oskad ja las tema teeb sama ka sinuga. Kuna purjus peaga võib seks kesta kauem kui tavaliselt (orgasmini jõudmine nõuab rohkem vaeva), ei maksa ju kohe vahekorra kallale kiirustada.

Mehel on kõht liiga täis

Suur kaloririkas söögikord täidab küll kenasti kõhtu, kuid hiljem on raske tunne, mis ei võimalda paljude asjadega (eriti nendega, mis sisaldavad füüsiliselt aktiivne olemist) tegeleda. Mehel võib olla hoopis tahtmine lösutada ja leiba luusse lasta. Võid mehele anda mõnd meditsiinilist abivahendit, mis aitab seedida, kuid parem oleks taaskord veidi liikuda. Küll ei tohiks nüüd mehel soovitada raskeid harjutusi teha, siis võib tal hoopis paha hakata. Kuid minge koos romantilisele jalutuskäigule, peale seda on kindlasti ta enesetunne palju parem. Või võite koos mõnda filmi vaadata, see kestab piisavalt kaua, et mehe kõht jõuaks toidu ära seedida.

Mees on magamata ja väsinud

Vahel tuleb ikka ette raskemaid aegu, kui on palju teha ja magamiseks jääb õige vähe aega. Mees tahaks siis kõige enam teki all kenasti välja magada, kuid kui sinul on teised plaanid... Esimene mõte, mis võib pähe torgata on kohv... kuid ei! Kofeiin vähendab erektsiooni või muudab selle saavutamise hoopis raskeks. Palju targem oleks mehele juua anda puhast vett, mis äratab teda üles, kuid ei jama tema „tööriistaga“. Või teine valik on energiajook, kuid see ei pruugi nii kergesti kättesaadav olla kui vesi. Voodis ära nõua mehelt midagi liiga rasket. Ta on ju väsinud, seega püüa asi teha nii lühikeseks kui võimalik, kuid samas peaks teil mõlemal ikka hea olema.

Mees on füüsiliselt väsinud

Sportimine väsitab ju igat inimest. Ka siin aitab energiajook. Voodis peaksid sina olema see, kes teeb enamuse tööst, et ka mehel oleks hea ja ta ei peaks end veelgi enam füüsiliselt kurnama. Pealegi, vahetevahel on ta ju sellise hellitamise ka välja teeninud...

Kuigi enamus ajast kaldub selleks, kellel pole tuju, olema siiski naine, võib ka meestel seda ette tulla. Loodame, et teil on siis selleks puhuks nendest nõuannetest veidike kasu...