Neitsinahale pööratakse üllatavalt palju tähelepanu, arvestades seda, et tal puudub kindel funktsioon. Aastasadu on neitsinahka peetud neitsilikkuse ja puhtuse valvuriks ja Veenuse värava vahimeheks. Miski ei saa olla tõest kaugem.

Naine võib olla mitukümmend korda päevas suguühtes, sünnitada tosinkond last ning säilitada sellele vaatamata tupe sissepääsu varjava neitsinaha. Kõik oleneb sellest, milline naise neitsinahk sündides oli.

Kuidas see on võimalik?

Seda võib visuaalselt ette kujutada. Kui hoida kätt püstiasendis ning moodustada nimetissõrme ja pöidla ühendamisega rõngas, jääb sinna auk, mis meenutab tuppe. Sõrme ja pöidla vahele jääv nahk esindab neitsinahka selle algupärases asendis. Tavaliselt tungib peenis esimese suguühtega sealt läbi ja rebib selle puruks. Korduvad suguühted lammutavad neitsinaha ning lõpuks on sellest järel vaid ribad. Mõnel juhul on aga neitsinahk nii elastne, et annab peenise survele järele ega rebi seda puruks. Nahk surutakse tupepõhja vastu ja peenis libiseb sellest üle. Sünnitamisel toimub sama vastassuunas. Mõnikord harva võib lapse pea läbida neitsinaha seda katki rebimata. Ehkki selliseid juhtumeid esineb harva.

Nii mõneski kohas maailmas on neitsinahk väga oluline. Nii mõnigi täismees tahab endale partneriks neitsit, pidades selle seisundi ainsaks ilmselgeks tõendusmaterjaliks neitsinaha olemasolu. Selline lihtsustatud suhtumine aitab nii mõnelgi noorusliku välimuse ja elastse neitsinahaga prostituudil neitsi mängimisega kena varanduse kokku ajada.

Mõnes Euroopa lõbumajas on sellest protseduurist tehtud omamoodi tseremoonia. Neitsit ihaldav klient (kes ei tohi olla püsiklient) saab, mida otsima on tulnud. Ainult rahakott jääb kolm korda õhemaks kui tavalise prostituudi eelistamise korral. Võrgutaja saab asja juurde kuuluvate kiljatuste ja ohete saatel selle, mida ta tahtis. Neitsilikkus on jälle röövitud. Poolteist tundi hiljem, pärast kuuma vanni ja massaazhi, on neitsinahk aga jälle paigas ning valmis kindlustama omaniku positsiooni prostituutide tippklassis.

Kas neitsinaha rebenemisega kaasneb alati verejooks?

Üldiselt küll, aga ka elukutselised neitsid jooksevad verd. Hoolikam analüüs näitaks, et see pärineb kana soontest, aga vaid vähesed kliendid on sellistest detailidest huvitatud.

Seega ei tähenda puutumatu neitsinahk veel neitsilikkust?

Sugugi mitte. Rebenenud ja puuduv neitsinahk ei tähenda samas ka seda, et neiu oleks lõdva püksikummiga. Mõnel naisel ei olegi neitsinahka, teised võivad olla selle kaotanud intensiivse spordi tegemisega. Puude otsas ronimine ning käsipuudel liulaskmine võib saada haprale koele saatuslikuks.

Teine tupevalvuri vaenlane on masturbatsioon. Sõrme tungimine tuppe võib läbida neitsinaha ja selle katki rebida.

Menstruatsiooni ajal kasutatavad tampoonid võivad samuti neitsinaha rebestada. Ainus kindel neitsilikule tupele viitav märk on täiesti kinnine neitsinahk ja seda näevad peale arstide vähesed inimesed.

Kuidas nii?

Selline neitsinahk sulgeb tupe täielikult. Seda ei panda tavaliselt tähele enne menstruatsiooni algust, õigemini enne selle algamata jäämist.

Kui tüdruku menstruatsioon ei ole kuueteistkümnenda sünnipäeva lähenedes alanud, viib enamus emasid tütre günekoloogi juurde. Tuppe uurides teeb arst tavaliselt probleemi kindlaks. Võimalik, et menstruatsioon algas juba mõne aja eest, aga tuppe täielikult kattev neitsinahk ei lasknud vedelikul välja voolata ja see valgus tuppe tagasi. Paari skalpellilõikega on ka see probleem lahendatav.