Kas leiad sel aastal tõelise armastuse või jätkad flirtimis- ja kohtamismänge? Kuna Saturn ja Jupiter vahetavad horoskoobis sel aastal koha, tõotab see ka olulisi muutusi armuelus.

Jäär 21. märts-20. aprill

Sinu soov armastuses alati võitjate hulka kuuluda on eriti tugev 20. märtsi ja 15. aprilli vahel, kui Veenus on Jääras ning võtab sinu kirgede juhtimise enda kätte. 8. aprilli päikesevarjutuse ajal on oodata eriti kuuma kohtingut, kui Veenus sind eriti kaugele lükkab. Suvel keskendud peamiselt oma rea ajamisele ning kuna 16. juulil jõuab Saturn sinu armusektorisse ning jääb sinna kaheks aastaks, ole valmis kas pikaks kohtingu-maratoniks või kallimaga kodu rajamiseks!

Sõnn 21. aprill-21. mai

Armastuseks on kõige kuumem aeg 15. aprilli ja 10. mai vahel, kui armastuseplaneet Veenus liigub Sõnnis. Naudi rahulikku armuaega täie rinnaga, sest juba 28. juulist alates kuni 2006. aastani paneb kireplaneet Marss sind armuvalus ringi jooksma. Ära arva, et 2005. aasta tuleb armastuse koha pealt rahulik - sinust on aeglase Sõnni-müraka asemel saamas sensuaalne ja kuum armastaja. Ning kui Jupiter 26. oktoobril sinu vastasmärki Skorpionisse jõuab, algab südameasjadeks parim aeg, mis sul 12 viimase aasta jooksul olnud on.

Kaksikud 22. mai-22. juuni

Sel aastal vaevab sind su alatine dilemma - kuidas leida aega, et tegelda nii huvide ja hobide kui ka armastatud kaaslasega. Kui su sünnipäev on mai lõpus või jääb 12. ja 15. juuni vahele, oled sel aastal eriti segaduses.

Siiski toob aasta 2005 ka piisavalt armusädemeid, sest Jupiter tiirleb sinu lõbujanu- ja flirtimissektoris. 10. maist 3. juunini oled tõeline armumagnet, sest siis jõuab Veenus Kaksikutesse. Tõeline armastus pole sinu jaoks aga midagi, kui mõlemad partnerid hingega asja juures pole. Juuli lõpp ja septembri algus on just see aeg, kui su hinge ja keha vaheline keemia kõige paremini tasakaalus on.

Vähk 23. juuni-23. juuli

18 viimast kuud on sind piinanud väsitav Saturn - seepärast ongi sind kimbutanud tunde- ja suhteprobleemid ning sisemine ebakindlus. Mõnele Vähile on see olnud aeg, kui on tulnud teha raskeid ja tõsiseid otsuseid. Saturni aeg jätkub kuni 2005. aasta juulini ning seepärast ei pääse sa ka aasta esimeses pooles sellistest probleemidest, eriti kui su sünnipäev on enne 12. juulit.

Hea uudis on see, et 16. juulil hakkavad asjad paika loksuma. Ja kui Jupiter oktoobris sinu südamesektorisse jõuab, oled armastuses juba sama enesekindel kui ehtne Casanova.

Lõvi 24. juuli-23. august

See aasta tõotab rohkelt sündmusi, sest esimest korda 28 viimase aasta jooksul jõuab Saturn Lõvi tähtkujusse. Heida oma suhetele hoolikas pilk ja mõtle, mida tahad saavutada. Kui oled juba pikemat aega tähtsaid asju edasi lükanud, võta need kiiresti käsile, sest Saturn ei kannata olukordi, mille «parim enne» on möödas. Kui näed probleeme, ära neile selga pööra. Lõvid otsivad kindlat lahendust - nad tahavad otsusele jõuda, kas tuleks end siduda, mingist suhtest edasi liikuda või lihtsalt asjad sirgeks rääkida. Nii paarisuhtes kui ka vallalised Lõvid otsivad 2005. aastal tõelist armastust. Lõvi suurte tegude kuuks kujuneb juuli, siis jõuab Veenus Lõvisse. Alates 16. juulist aitab kindlameelne Saturn sul otsusele jõuda, olgu see siis positiivne või negatiivne. Oktoobrist alates seilad jälle õnne ja armastuse lainetel.

Neitsi 24. august-23. september

Kui sinu sünnipäev langeb augusti lõpu või septembri alguspäevadele, või jääb 14. ja 17. septembri vahele, ootab sind sel aastal tõeline kire ja armastuse karussell. Kõik teised Neitsid peaksid oma armastusest või ideaalidest tugevasti kinni hoidma - terve mai ning juuni alguse pälvid kelleltki suurt tähelepanu ja armastust. Eriti sensuaalseks päevaks kujuneb 15. mai. Alates juuli lõpust suundud otsingufaasi - hakkad otsima kas uut armastust või püüad arendada käimasolevat suhet. Paigalseismine pole mingi võimalus, annab Saturn sulle teada.

Kaalud 24. september-23. oktoober

Kuna 26. oktoobrini on võimuplaneet Jupiter sinu sodiaagimärgis, tõotab 2005. aasta sulle suurepäraseid armu-uudiseid. Jupiteri soosing võib tähendada seda, et sind tabavad Cupido armunooled või hoopis seda, et sinu niigi püsiv suhe muutub veelgi kindlamaks. Kui Veenus augusti keskel Kaaludesse jõuab, oled kõigi tähelepanu keskpunktis. 1. september on eriti kuum kohtingupäev ning oktoobrikuune kuuvarjutus veenab sind, et oled leidnud selle õige.

Skorpion 24. oktoober-22. november

Kuna eelmisel aastal ei toonud Saturn ja Uraan sulle just suurepäraseid uudiseid, oled pisut kahtlev, et 2005. aasta parem tuleb. Kuid nagu kõik Skorpionid, oled ka sel aastal väga kirglik. Tundub, et mõned Skorpionid mõtlevad ainult seksist, kuid tegelikult otsivad nad kedagi, kes suudaks jõuda nende hingeni. Mai kohtumised on lõbusad, kuid alates 28. juulist tundub sulle, et üks kindel isik ei anna sulle rahu. Jah, sulle võib tunduda, et partner on liiga nõudlik, kuid tema jaoks oled sa rohkem kui lihtsalt kaaslane. 26. oktoobrist mõjutab sind Jupiter, mis soosib sind nii armastuse kui ka kiresektoris - saatus on sinu vastu jälle helde.

Ambur 23. november-21. detsember

Aasta algul kired möllavad, sest Marss ja Veenus loovad sinu sodiaagimärgis kuuma õhkkonna. See kõrgendatud armumeeleolu kestab kuni veebruarini. Kui oled sündinud 12. ja 16. detsembri vahel, tõotab 2005. aasta muutusi, sest oled juba pikka aega oma suhetele sügavamat tähendust otsinud. Mai toob võimaluse minevikuga hüvasti jätta ning panna alus õnnelikule ajale. 17. oktoobri paiku ootavad sind ärevad ajad - mõni sõprus võib võtta romantilise alatooni. Panused on kõrged, eriti 29. oktoobri paiku, kui Veenuse ja Pluuto vahel süttivad erilised pinged.

Kaljukits 22. detsember-20. jaanuar

Saturni mõjude pärast pole sa oma tundeid viimasel ajal hästi väljendada suutnud. See jätkub ka 2005. aasta esimesel poolel, kuid see-eest toob aasta teine pool su armuellu häid uudiseid. Kui Saturn su 16. juulil rahule jätab, oled oma sädelevas minas jälle tagasi. Juuli keskpaigast alates on su eesmärk lõbutsemine ning võrgutus-sädemeid lendab nii mis tolmab. Leitud suhe pole kuigi tõsine - vähemalt nii mõtled sina. Kuid kui sa ei taha jagada oma meelt, keha ja maist vara, pead olema valmis karmimat poliitikat kasutama. Alates 5. novembrist, kui Veenus jõuab Kaljukitse tähtkujusse, tunned, et oled kellegi väljavalitu.

Veevalaja 21. jaanuar-19. veebruar

Armastus võib sind küll kangeks ehmatada, kuid veebruari valentinipäev paneb su südame ärevalt põksuma, sest siis on Veenus sinu sodiaagimärgis. 20. märtsist kuni 1. maini oled tunnete väljendamises tõeline meister - tahad saavutada selle inimese tähelepanu, kes sulle meeldib ning mõttetuteks mängudeks pole sul mingit tuju. Kui Saturn suve keskel Lõvi tähtkujusse jõuab, tuleb sinu suhetesse hulgaliselt uut energiat ning juuli keskpaigast alates tunned, et inimene, kellega koos oled, tähendab sulle väga palju. Aasta teisel poolel veedad palju rohkem aega oma ainsa ja õige kui kõigi teistega.

Kalad 20. veebruar-20. märts

On karta, et muutud armastuses karmimaks, võib-olla isegi natuke ohtlikuks. Selle põhjustaja on metsik planeet Uraan, mis uitab sinu sodiaagimärgis. Nüüd saad kohtingumänge natuke teise nurga alt mängida. Esiteks, sina oled juhtiv pool. Ja kui su sünnipäev on enne 2. märtsi, oled tõeliste muutuste teel. 4. märtsi puhul tunnetavad kõik Kalad tõusuvett, mis nende armuelu segi paiskab. 1. maist alates toob sinu sodiaagimärgis olev Marss sinu ellu piraajalikku kirge, kuid juuni keskpaigaks oled oma isu täis saanud. 16. juulist alates oled jälle see vana hea romantiline Kala nagu ennegi.