Alkoholitarbimisega koos kasvab seksihuvi normaalsega võrreldes, selle mõjul on aga kaks tahku. Alkohol toob inimeses välja muidu varjul olevad jooned. Õhetavate põskede kõrval tekitab alkohol muidkui maiseid ihasid.

Huuled tõmbuvad kriipsuks, silmad on erootiliselt udused, vilades saaki otsides ringi. Puusad teevad suuremaid kaari, käed haaravad esemetest kinni ja puudutused on kehal pehmed ja soojad.

Nii mõnigi kaunis romaan on saanud alguse väikesest julgusevõtust. Kerge alkoholi mõju all tundub vastassugupool olevat tavalisest vastupandamatum, sellele lisanduvad otsekui jumala kingitusena tavalisest suurem söakus ja enesekindlus.

Vaimukas kõnepruuk ning hea mängusilm annavad rõõmsameelses seltskonnas tulemusi, aga teatud promillide taseme juures muuutub alkoholi positiivne mõju kiiresti negatiivseks. Agresiivne pudrutamine ning ülevõimendatud seksuaalsus annavad tulemusi vaid lootuse kaotanud mehe ja/või niisama suures joobes oleva nümfomaani juures või kui purupurjus ilatseja on populaarne rokkmuusik.

Kerge joove mõjub suurepärase erootilise ergutina, mis lisab loovust ja söakust. Enamate promillide korral aga jääb eelmängu etapp ära ning tulemus võib olla üsna ilutu. Minnakse otse põhiroa kallale, kuigi just suupisted annavad toidukorrale värvi, nii nagu küünlavalgus/muusikagi. Siinjuures tuleb meeles pidada seda, et kaitsevahenditeta seksil purjus peaga ei ole midagi ühist seiksuslikkusega.

Nii nagu rõõmus alkoholiuim, on ka seksuaalne hurm vaid hetkeline. Tugeva möllu käigus on võimalik, et kui asi hakkab minema tõsiseks, hakkab teine osapool vastu punnima. Nii mõnigi mees on seda enda suureks pahameeleks kogenud. Mõnikord on see elu iroonia aga tegelikult vedamine ning inimene saab aru, et kõige liikuvaga ei tasu ühte astuda, kui ahvatlev see mõte alguses ka ei tundunud.

Kui partner tundub alkoholi mõju hajumise järel ikka veel sobivana, on teie käsutuses õnneks peojärgne ööpäev: kui teine osapool ei ole jõudnud hommiku saabudes sündmuspaigalt jalga lasta, võib üritada uuesti, nüüd juba selgema silmaga.

"Pidudel on punapõskne Amor sageli haaranud õrnade käsivartega kinni joobnud Bachose sarvedes. Ja kui vein on niisutanud Cupido januseid tiibu, on ta jäänud raugena paigale, kus ta sel hetkel sattunud olema. Ta on küll kiire raputama tiivad kuivaks, aga armastuse piserdamine rinnale on ohtlik."