Et Eestis teadaolevalt S/M ja fetishiklubid puuduvad, ei tea enamus meist ilmselt arvatagi, mida mõne seesuguse klubi üritusel tehakse. Siinkohal uudishimu rahuldamiseks kirjeldus ühest mõni nädal tagasi toimunud üritusest põhjanaabrite juures Soomes.

Vana töölisklubi ei täitu tänapäeval enam tavalistest laupäevatantsijatest, vaid veidi erinäolistest fetishiinimestest. Soomes tegutseva Bizarre Clubi pidustused toimuvad Jyväskyläs Valorinne-nimelises vanas hoones. Ruumi on seal 450 inimesele, aga kuna saal täitub kõikvõimaliku sadomaso tehnikaga, jääb seal mängumaad umbes 180 sooja meeleolu nautima kogunenud inimesele.

Pidutsejad austavad teineteist, kuigi on kõik väga erinevad: homod, transseksuaalid, heterod. Omamoodi vaatamisväärsus on riietus: riietumiskood on andnud tulemusi, kuna saalis võib näha suurepäraseid kostüüme ning ohtralt paljast ihu. Ja mis kõige parem, seal võib häbenemata jõllitada!! (Kuigi mitte ilma luba küsimata katsuda).

Ühes asjas on pidulised jagunenud kahte leeri: suhtumises ajakirjanikku. Osa tungib lähemale ning tahab, et neid pildistataks ja et neist kirjutataks, teised jälle häbenevad ega taha mingil juhul avalikustamist. Mõlemal juhul seltskond lõõgastub, kui pildid on võetud. Ajakirjanik saab seltskonda sulanduda ja asuda kirjeldama, millest kinky-pidu on tehtud...

BC asutaja/organisaator Tapsa alustab ametliku kõnega. Tapsa tutvustab reegleid, millest kohapeal kinni tuleb pidada. Loata ei tohi kedagi puudutada ega sekkuda teiste tegemistesse, kuigi vaadata võib kõike, mis on teoksil.

Eksootiline Amrita

Jaapanist saabunud Amrita on seltskonna täht. Amrita on olnud Soomes umbes kuu aega ning teinud enda tuntuks. Kodumaal on see mitmekülgselt andekas inimene saavutanud juba suure populaarsuse. Neiu oskuste hulka kuuluvad laulmine, näitlemine, catfight-maadlus ja veel muid oskusi, dominatsioonist rääkimata. Juba Helsingi seksinäitusel esinenud jaapanitar vallutas publiku siingi.

Kinky-seltskonda huvitas oskuslik jaapani bondage-etendus, mille käigus väike, aga särtsakas Sara tegi õhulennu. Kaunilt seotud alasti Sara rippus vintsi abil üleval, rinnanibud klambritega kaunistatud, sellal kui domineerimisoskust demonstreerinud Amrita Sara kehale küünlarasva valas.

Sadomaso teema laienes, kui Amrita piitsutas Sara tuharaid südamekujulise piitsaga. Amrita teise etenduse ori oli gaasimaski kandnud noormees. Catfightshow ehk kassimaadlus algas. Enne etenduse algust avaldas gaasimaski kandnud noormees arvamust, et ta tõenäoliselt võidab Amrita, kuna on mees ja suurem... aga kuidas tegelikult oli?

Amrita praktiliselt viskas orja põrandale. Üsna seksikas etendus, kui napis riietuses orjad olid Amritaga lähikontaktis. Mees ilmselt kahetses, et kandis gaasimaski, kui Amrita ta näo oma reite vahele surus...

Etendus on läbi ja Amrita astub saali poolele publiku soove täitma. Amritale jagub kõvasti tööd, kuna piitsutamiseks on kogunenud järjekord.

Ajakirjanik piitsutajaks

"Appi," on esimene mõte, kui noor ja kaunis Elina ligineb sooviga, et ajakirjanik teda piitsutaks. Mõte kipub liikuma omasoodu ja lõpuks on nõusolek olemas. 18-aastane üliõpilane tõstab rahulikult pvc-seeliku sabad kõrvuni ning hüppab pukile.

"Appi," mõtleb ajakirjanik taas, kuna neiul ei ole aluspükse jalas. Kogenenumate abil hakkab töö ilmet võtma ning ajakirjanik õpib oma ohvri tunnetest aru saama. Sessioon tundub olevat pikk ja paneb imestama, kuidas inimesed selle vastu peavad. Elina istmik on punane, aga ta paistab soovivat asja jätkata.

Ajakirjanik saab tõhusama piitsa, et sessioon lõpetada. Mõne reipama hoobi järel hõikab orjatar kokkulepitud signaalsõna ja ta on vaba. Ta tunnistab, et naudib alistumist ning et nad harrastavad poiss-sõbraga sageli s/m-mänge, aga ihuüksinda seksiüritusel tunneb ta end turvalisemalt võõrale naisele kui mehele alistumas (sõber kuuldavasti ei pane pahaks naistevahelist sõprust). Väsinu, aga õnnelikuna suundub Elina otsima uusi seiklusi.

Tung pimeruumi

Peol on ka pimeruum, kus paarid/rühmad võivad harrastada tänu hämarale valgusele intiimsemat seksi. Ajakirjanik on näinud saalis nii mõndagi, aga see on kõige tipp. Kõik on otsekui pornofilmis: paarid ja grupid koos seksimas. Vaadata võib segamatult, aga puudutada EI tohi luba küsimata.

See ei ole tavaline pidu, kus istutakse, juuakse ja tantsitakse, vaid siin toimub aktiivne suhtlemine sama mõtteviisiga inimestega ja erootiline tegevus.

BIZARRE KLUBI lühidalt:

Bizarre Club korraldab regulaarselt stiilseid pidusid ning informeerib liikmeid kõigist selle ala sündmustest Soomes. Klubi korraldab ka loenguid ja esitlusi seksuaalsusest ja selle eripalgelisusest. Klubiga on kolme aastaga ühinenud 500 liiget, selle netiühiskonnas on 1000 liiget (sellega võivad ühineda ka mitteliikmed).