Viimane Durex´i poolt läbiviidud küsitlus näitas, et keskmine statistiline briti mees tegeleb seksiga 149 korda aastas, nädalas - kekmiselt 2,9 korda.

Kõige suuremateks armatsejateks osutusid prantslased – 167 korda aastas, neile järgnevad hollandlased – 158 korda, taanlased – 152 ja kanadalased – 150 korda aastas!

“Globaalsest seksuaalsest uuringust” võttis osa rohkem kui 50 000 inimest, kes püüdsid avameelselt vastata ankeedi pikantsetele küsimustele.

Vastavalt küsitluse tulemustele osutusid ameeriklased - oma eurooplastest suguvendadega võrreldes - konservatiivsemateks. Nende hullumeelsel elurütmil on omad tagajärjed: sealsed elanikud tegelevad seksiga keskmiselt 138 korda aastas, veidi harvemini (135) teevad seda uusmeremaalased ning veelgi vähem – hispaanlased, keda jätkus vaid 121 korraks.

Nagu teatas Durex´i marketingi direktor, võtsid küsitlusest osa 22 maa elanikud. Küsimusele, “kellega kuulsustest sooviksite öö mööda saata?”, vastas enamik mehi – Kylie Minouge (18%), naiste valik langes aga planeedi ühele seksikaimale mehele – näitleja Brad Pittile (33% häältest).

Kui taevast maa peale laskuda, siis selgub, et 49% meestest unistab unustamatust ööst voodis … oma parima sõbra kallimaga! Naiste soovid on aga rohkem pragmaatilist laadi – 16% nendest unistab seksist oma ülemusega.

68% küsitletuist tunnistas, et suhetes partneriga on turvalisel seksil ning AIDSi kartusel mitte just viimane osa, ometi ei sega see 39%-l segamatult seksida ilma preservatiivita juhuslike partneritega.