Seksiterapeudid soovitavad alljärgnevaid võtteid, et armuelu särtsakana hoida:

* 1. Koostage spetsiaalne fantaasiakarp. Pange erinevatele paberitükkidele kirja oma fantaasiad ja voltige paberid kokku ning asetage spetsiaalsesse karpi. Kui teil tuleb tuju, tõmmake üks juhuslikult välja.* 2. Käige koos seksimänguasju ostmas - kas kaupluses või internetis. See on suurepärane vahend meie-tunde loomiseks, samas selgub ka, mis teist kummalegi meeldib.

* 3. Värvige teineteise kehad söödava värviga ära. Või improviseerige külmikust leitud materjalide, nagu näiteks šokolaadisiirupi või vahukoorega.

* 4. Kaasake seksi väikesed vibraatorid ja kasutage neid näiteks suuseksi ajal.

* 5. Ärge kunagi sööge enne vahekorda kõhtu kõvasti täis. Kui te loodate astuda vahekorda, lubage endale midagi kergemat.

* 6. Siduge partneril silmad kinni ja keskenduge erinevate meelte erutamisele (suled, jää, õli jne.)

* 7. Looge meeleolu küünalde, muusika, hämara valguse ja võibolla väikese veiniga. Lubage enesele see luksus, et lasete end õigesse meeleollu viia!

* 8. Plaanige seksuaalseiklusi - üllatuslik öö, mil mõlemad peavad mõtlema teineteise jaoks valmis seikluse (ärge unustage kõiki vajalikke abivahendeid). Ärge end tagasi hoidke, olge loominguline, lõbutsege.

* 9. Jätke aluspesu selga. Selle asemele, et partnerit erinevate sensuaalsete vahenditega hõõruda, hõõruge teda läbi nende! Liikuge oma käega üle teise ja proovige suuseksi läbi pesu.

* 10. Kandke riiete all seksikat pesu - või ärge üldse pesu selga pange. Seejärel minge koos õhtusöögile ning õrritage partnerit oma paljaste kannikatega.

* 11. Poetage partneri portfelli aktifoto iseenesest ning teda tabab keset päeva riivatu väike üllatus.

* 12. Tilgutage kusagile oma kehale, kust te teate, et partnerile meeldib seda lakkuda, lõhnastatud õli.

* 13. Kasutage seksi ajal piparmündikomme.

* 14. Põnev seks. Üritage astuda vahekorda ohtlikes kohtades (liftid, autod ja näiteks garaazhis, kui lapsehoidja parajasti teie lapsi valvab, lennukis, restorani tualettruumis).

* 15. Pange magamistoa uksele lukk ning ärge kartke seda kasutada! Isegi mitte end laste eest lukustamiseks… nad peaksid õppima koputama.

* 16. Ja ärge unustage tupelihaseid. Kui partner tõmbab peenise välja, tõmmake lihased kokku, otsekui tahaksite teda kinni pidada.

* 17. Seiske vastu kiusatusele saada orgasm. Lükake seda edasi ning nautige seksuaalakti sensuaalsust ja erootikat. Kui see juhtub hiljem, on see palju intensiivsem.

* 18. Mõistke sugudevahelisi erinevusi. Naistele meeldib, kui neid erutatakse aeglaselt, ja neile ei meeldi, kui partner asub koha nibude või genitaalide kallale. Samas on meestel üks suur erootiline tsoon - genitaalid. Üks võimalus mõlemal poolel rahule jääda on, kui naine stimuleerib meest manuaalselt ja mees liigub edasi aeglaselt.

* 19. Mõne naise jaoks on otsene kliitori stimuleerimine liiga järsk, proovige veidi vasakult ja veidi paremalt poolt. Katsetage erinevaid võimalusi.

* 20. Hoidke seksi ja eriti orgasmi ajal silmsidet. See tekitab sügavamat intiimsust ja intensiivistab suhet.