Esmakordselt kauplusse astuja peaks ehk hämmelduse varjamiseks esialgu suunduma süütute suveniiride riiuli juurde. Seal, mitmesuguste vigurite juures, on naeratused asjakohased ega häiri teisi ostjaid. Pärast naeruteraapiat võib üle minna vähe tõsisemale programmile. Alustuseks aga mõned soovitatavad käitumisreeglid täiskasvanute kaupluse külastajatele…

I Ärge palju rääkige!

Mõned hakkavad süüdlaslikult seletama:” Näe, sõidan mõneks ajaks ära ja tahan naisele vibraatorit osta”. Kogenud müüja teab, et inimene tahab vaid kuulda vastust:”Jah, te talitate õigesti. Kõik normaalsed inimesed teevad nii.”

Kuid on olemas ka teine tüüp ostjaid, need, kes asuvad erutatult ja pikalt avameelitsema kõige salajasematel teemadel. Seda suudab välja kannatada vaid seksuoloog ning sedagi ainult raha eest. Ärge koormake konsultanti oma intiimeluga, nii huvitav kui see ka poleks. Temal on oma.

II Otsige meeldivat

Poes peate end tundma kui kodus ja isegi paremini. Kui aga inimene leti taga vaatab teile otsa kusagilt kõrgustest, otsekui öeldes:”Mida sina, muti, siit otsid?!” , siis pöörake ringi ning astuge uksest välja. Peale veel ühe liigse kompleksi ei leia te siit mitte midagi. Otsige üles külalislahke kauplus, kus ei hinnata teie välimust, vanust ega eelistusi, vaid lihtsalt aidatakse valikuid teha. Viimasel ajal on moes kutsuda töö juurde konsultantidena intelligentseid eakaid naisi. Selgub, et nimelt selline tüüp müüjaid sisendab kõige rohkem usaldust.

III Küsige!

Pidage meeles, et kõige “loomuvastasemad” küsimused on juba enne teid ära küsitud. Seetõttu ärge häbenege. Konsultant ei punasta ega mõista hukka. Ta vaid seletab üksikasjalikult või näitab ettegi, kuidas ühte või teist kaupa kasutada.

IV Ärge jääge kauaks!

Sekspood pole kaunite kunstide muuseum. Seetõttu võib mitmetunniline kõndimine saalis äratada valvurite tähelepanu. Nemad võivad hakata teid pidama “vaadata ja katsuda” tahtvaks, mitte päris normaalseks asjaarmastajaks. Sellised astuvad ka poodi vahete-vahel sisse.

Et silmade ees kirjuks ei läheks…

Kõik sekspoes leiduvad kaubad võib tinglikult jagada kolme jakku: hügieenilised, tervistavad ja spetsiaalsed.

Esimeses on preservatiivid, massaa˛iõlid, niisutavad kreemid-lubrikandid. Kui kasutada üldist kaupluste analoogiat, siis võib seda liiki toodangut võrrelda leivaga. See on miinimum, tänu millele me ei jää nälga.

Sekspoe kaupade teise kategooriasse kuuluvad sisemised ja välimised stimulaatorid, massaa˛ivahendid, vibraatorid. Nende ülesanne on aidata neid, kellel on seksuaalseid raskusi, aga ka neid, kellel pole partnerit. Neid kaupu võib võrrelda “liha ja kala osakonna” kaupadega - igaüks tahab neid periooditi. Isegi taimetoitlased.

Kolmandasse kategooriasse kuuluvad imitaatorid, kunstlikud suguorganid, proteesid. See toodang võiks kuuluda “kondiitrikaupade” kategooriasse. Annab uue maitse põhitoidule, muudab selle pikantsemaks.

Eraldi seisab “Seksuaalse kosmeetika” osakond. Siit võib leida traditsioonilisi potentsi tugevdajaid (hipaania kärbes, yohimbe), salve ja kreeme suguakti pikendamiseks, afrodisiaakumeid seksiisu suurendamiseks. Komplektis on massaazhiõlid ja feromoonidega lõhnaõlid, mis vastavalt instruktsioonile kindlustavad kasutajale mitte ainult partneri, vaid ka ümberkaudsete tähelepanu.

Imiteeri

Kaasaegsetest materjalidest fallose- ja tupeimitaatorid, inimnäoga ja inimese keha ning -temperatuuriga nukud — need on tänase päeva saavutused. Kõik kunstlik püüdleb naturaalsuse poole.

Tõeline läbimurre seksitööstuses langes kokku kaasaegsete materjalide loomisega. Eristada odavat toodangut kallist võib käega katsudes. Kallis kaasaegne materjal on pehme ja soe, mis annab täieliku illusiooni elava puudutamisest.

Õigel nukul peab olema maniküür, pediküür ning kõik sõrmed ja varbad. Mida kallim see on, seda soojem ja täiuslikum.

Lihtsalt mäng

Ligikaudu 60% külastajatest astub sisse sekspoodi, et võimaldada endale mängu, vahetada osi. Ning see on üks kontrollitud viise psühholoogilise stressi maandamiseks ja oma intiimelu huvitavamaks muutmiseks.

Ühe, kahe või enama näitleja teatrit aitavad kaunistada kostüümid (ettekandjad, medõed, tiigrid, militaarrõivad…).

Sadomasohhistliku suunitlusega kaup on pidevalt nõudluses. Iga sadist otsib oma masohhisti… ja vastupidi. Potentsiaalsete ohvrite teenistuses on tugevad käerauad, suutropid… Türannidele on aga mõeldud seitsmeharulised piitsad ning nahast polüfunktsionaalsed portupeed.