Siin on ära toodud enam levinud märgid, mille järgi peaksid hakkama kahtlustama oma partnerit petmises.

- Sinu partner huvitub su vajadustest rohkem kui kunagi varem. Sulle osaks langenud suur tähelepanu on tekitatud mehe süümepiinade poolt. Mees soovib suhet jätkata, kuid ei taha ka sinust lahti öelda.

- Sinu partner ostab sulle kingitusi. Kui su partner sulle tavaliselt kingitusi ei tee, siis peaksid selle üle mõtisklema. Kingitused võivad olla jällegi mehe süümepiinade leevendamiseks.

- Kui sul on kõhus kohe sisetunne, mis ütleb, et midagi oleks nagu valesti... siis usalda oma sisetunnet. Kui sa ei usalda sisetunnet, ignoreerid sa probleeme. Sisetunne on tavaliselt sinu väga usaldusväärne sõber.

- Kui sinu mees norib sinuga pidevalt tüli, vihastub ning tormab siis kodust välja, võib see olla märk sellest, et ta peab armukest. Ta võib tülisid üles kütta vaid sellepärast, et siis vihahoogu teeseldes oma armukese juurde tormata.

- Kui sinu elukaslane enam sinuga ei vestle ning sinu tegemistest karvavõrdki ei huvitu, on samuti põhjust kahtlustamiseks...

- Sinu mehe muusikamaitse muutub ootamatult. See võib olla märgiks, et tema elus on teisigi muutusi...

- Sinu mees kritiseerib teisi naisi. Tegelikult võib ta seda teha oma huvi peitmiseks. Ta tahab sinus tekitada mulje nagu talle ei meeldiks ükski teine naine ning panna sind uskuma, et ta ei suudaks iialgi kellegi teisega lõbusalt aega veeta.

- Sinu mees kritiseerib asju, mis talle kunagi sinu juures väga meeldisid.

- Sinu mees solvub iga väiksema kommentaari peale, mis sa talle naljatades teed.

- Ta ei tee enam sulle komplimente.

- Ta ei ütle sulle enam „ma armastan sind”.

- Sinu mehe sõnavarasse ilmuvad uued sõnad.

- Ta ei tee enam välja teie lastest.

- Sinu kaaslane on endasse tõmbunud ning kui talt küsida kas kõik on korras, vastab ta et ei taha sellest röökida. Ta muutub oma privaatsuse suhtes väga nõudlikuks.