Tänapäeva ilustandarditele vastava naise vormimine nõuab umbes 10 000-kroonist investeeringut, see summa sisaldab sportimisele kuluvat raha, kosmeetiku teenuseid, solaariumi, maniküüri, juuksurit, meigi tegemiseks vajalikke vahendeid ja riideid.

Kevadel kõlab reklaamides ja meedias aina sagedamini üleskutseid rannahooajaks valmistuda, tegemist on aga päris kuluka lõbuga, kirjutab Postimees Arter.

Et pepu oleks prink ja kõhulihased trimmis, tuleb käia kaks korda nädalas aeroobikas, mille eest tuleb maksta keskmiselt 500 krooni kuus.

Enne treeningsaali minemist ebameeldivatest ihukarvadest vabanemine maksab kokku 500 krooni, solaariumile kulub veidi rohkem - 540 krooni.

Maniküür ja pediküür nõuavad umbes 400 krooni, juuste lõikamine, värvimine ja soengusse sättimine 600 krooni, lisaks juuksehooldusvahendid ca 100 krooni.

Järgmisena võiks külastada kosmeetikut, sinna kulub vähemalt 300 krooni, põhjalikuma „hoolduse” puhul aga lisandub 490 krooni.

Meigivahendite miinimumprogramm maksab 870 krooni, uus garderoob 6200. Aluseks on võetud Tallinna ilusalongide ja poodide keskmised hinnad.