Ameerika hambaarsti dr. John Halli endised kaastöötajad väidavad, et mees pani pahaaimamatutele patsientidele suhu oma spermat.

Kohalik hambaarstide ühing süüdistab dr. Halli arstieetika rikkumises, ebamoraalses tegevuses ning seksuaalse sisuga kallaletungis.
Kuus endist patsienti, sealhulgas 14-aastane neiu, väidavad, et ta sundis neid pettuse teel spermat alla neelama. Seitsmes patsient väidab, et arst hüppas talle peale ning hakkas oma alakeha tema vastu hõõruma.
Halli arstilitsents peatati mullu sügisel, kui politsei alustas kahe endise töötaja kaebuse uurimist. Veebruaris arsti litsents taastati tingimusel, et ta ei või viibida naispatsientidega nelja silma all.
Halli advokaadid väidavad, et kaastöötajad kaebasid tema peale pahatahtlikkusest ning et ta kogus spermat, kuna kartis, et juuste kasvu stimuleerimise ravim Propecia, mida ta regulaarselt tarvitas, võib omada kahjulikku kõrvalmõju ja soovis seda uurida lasta.
Arsti endine õde ütles, et tema meelest oli väga veider, kui doktor palus tal keset protseduuri lahkuda ning et ta lasi patsientidel midagi neelata.