Grupp aktiviste otsustas korraldada internetis masturbeerimismaratoni, et võidelda tervisliku seksi ja maailmarahu eest ning tõsta inimeste enesetunnet.

Korraldajad väidavad, et onaneerimine on tähtis osa inimseksuaalsusest, mida paraku ülekohtuselt häbenetakse, teatab Wired.com.

Üritus leiab aset 14. mail portaalis orgyforworldpeace.com ja seda juhib erootikatäht Seska Lee koos grupi seksikate naistega, kes tegelevad kaks tundi masturbeerimisega.

Toimuvad intervjuud ja sooloesinemised. Jututoas saab vahetada kogemusi ja muljeid. Korraldajad loodavad, et päev lõppeb grupiviisilise onaneerimisega.

Ürituse taga seisab Torontos tegutsev sekspood Come As You Are, kes kogub üritusega raha organisatsiooni National Coalition for Sexual Freedom jaoks. Organisatsiooni eesmärk on väidetavalt demokraatia edendamine.

Et masturbaratonist osa saada, selleks tuleb demokraatia edendamise jaoks raha annetada. Annetus algab kümnest dollarist. Kes soovib aga üritusest otsepilti näha, peab kukrut kergitama 50 dollari võrra.