Mu mees aeles ringi prostituutidega ega rahuldanud mind seksuaalselt, kurdab Miss Estonia 2001 Inna Roos. Möödunud juulis sõlmitud abielu modell Roman Hensoniga lahutati seitsme kuu pärast.

Küsimusele, kas Roman teda abiellumisele eelnenud kaheaastasel käimisperioodil siiski rahuldas, vastas naine jaatavalt. Peale abiellumist aga jätnud mees nimetatud tegevuse sinnapaika, kirjutab Kroonika.

"Asi on selles, et inimesed vaatavad mind kui Miss Estoniat ja staari. Nii ka Romaniga. Ta oli uhke, et tema kõrval on naine, kellest lehepealkirjad kirjutasid: "Ta ajab mehi hulluks" ja "Inna Roos — naine kui torm"," arvab Inna teadvat kooselu luhtumise tagamaid. Samas rahuldunud mees Inna koduperenaise rolliga, naise meelest oleks mees siiski pidanud teadma, et ta abiellub tõusva staariga, mitte kodukanaga.

Ja selle juurde ei sobinud naise meelest ka mehe salaunistus strippariks saada.

"Iga naine," jätkab eksmiss, "vajab enda kõrvale meest, kes toetaks teda nii vaimselt kui rahaliselt. Mina ei saanud kumbagi. Ütlesin, et ta võiks minu Status Clubi trennikulud kinni maksta. Ta keeldus."

Seejuures valetanud mees, et Inna ise pressis talt abiellumise välja, et naise kaks korterit ja uhke mersu on mehe soetatud, ja et naine on üldse hull. Tagatipuks teinud Roman Innale peale lahutust ettepaneku koos laps saada, sest see aitaks neil asjad taas "jonksu" saada.

Roman ise ütleb oma kaitseks, et tal pole seksuaalse rahuldamisega mingeid probleeme.