Hiljuti sai Moskva hädaabi teenus väga imeliku ja naljaka kõne. 25-aastane noormees helistas ja ütles, et tema tüdruksõber pistis elektrilise-hambaharja talle aanusesse. Hambahari oli selleks ajaks sisse lülitatud, täpsustas noormees.

Kui hädaabi küsis lisainfot, oli noormees vastustega väga ehmunud ja häbelik, ta hääletoon värsises, kommenteeris operaator. Nagu selgus, kasutas tüdruksõber elektrilist hambaharja selleks, et nautida hoopis teistsugust ja erinevat seksimõnu. Noorpaar otsustas seksi ajal kasutada harja ja neiu nõudis poisilt, et ta tohiks talle hambaharja tagumiku lükata, kahjuks libises libeainet kasutades hambahari kogemata mehe tagumiku, nii et seda oli ise võimatu kätte saada.

Paar kiirustas haiglasse, kuid doktrorid keeldusid aitamast, kuna neil ei olnud vastavaid vahendeid sellise juhtumi lahendamiseks. Sellest hoolimata helistas noormees Moskva hädaabi numbrile ja lootis sealt abi saada. Kui hädaabi meeskond kohale jõudis, oli hambahari tagumikus noormees ja tema ekstreemsete nõudmistega neiu kadunud. Paar oli otsustanud lahendada diskreetse ja häbenemist väärt probleemi iseseisvalt.