Itaalia seksiuurija väidab, et suudab naise rindade suuruse ja kuju järgi nende iseloomu määrata.

Seksuoloog Piero Lorenzoni sõnul määrab naise rind tema iseloomu samuti nagu tähtkujugi, teatab Ananova.

Lorenzoni on rindade tüübid ära lahterdanud puuviljadele vastavaks. Esimene tüüp on melon. Naistele, kelle rinnad suured ja ümarad nagu melon, omistatakse emalikku olekut, kuid seksuoloogi sõnul ei vasta see tõele. „Talle meeldib süüa,” kirjeldab Lorenzoni seda tüüpi. „Ta tahab, et teda hellitataks ja imetletaks. Talle meeldib harva seks.”

Meestele, kellele meeldib veidi rohkem särtsu, soovitab ta sidrunikujulise rinnaga naisi. Pringi ja kikkis rinnaga naised on „täis elu ja suudavad enda üle naerda. Nad soovivad tasakaalustatud elu ilma üllatusteta”.

Pringi ovaalse rinnaga naised paigutab Lorenzoni ananassi kategooriasse. Sellise rinnaga naine on tema sõnul intelligentne, sageli hea karjääriga, kuid ikkagi romantik. Ta on ka truu.

Greipfruudikujuline prink ja kõva rind pole samuti seksi seisukohalt parim. „Selline naine võib paista erootiline, kuid tegelikult on ta kodune ja häbelik. Ta hellitab oma partnerit, kuid eelistab seksile õrnust,” teab Lorenzoni.

Ka apelsinirindadega naine ei ole voodis kuum. „Kuigi ta on enesekindel ja teab oma eesmärke, on tal seksi vastu vähe huvi. Talle meeldib vestlus ja partnerlus.”

Ent väikeste rindadega naised ehk kirsi kategooria on „lõbusad ja väga põnevad. Nad on meelelahutuslikud ja intelligentsed. Nad on suurepärased partnerid nii argielus kui puhkusereisil. Neil on keskmine huvi seksi vastu.”

Ploomitaoliste rindadega naine on voodis parim. „Talle meeldib armastus igas vormis. Ta võib olla isegi usklik, aga tal on ikka armuafääre.”