Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 23. märts, 2017

Jäär (21. märts - 20. aprill)
oovid koos oma sõpruskonnaga ette võtta midagi huvitavat. Selleks võivad olla nii suusatamine, ühine toiduvalmistamine kui ka lihtsalt õhtu kaminavalgel.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Võib tekkida pingeväli isikuga, kellega oled sunnitud ühes ruumis viibima. Ka ei tohiks täna mitte mingil juhul alustada uute ettevõtmistega. Päev tervikuna on pisut nostalgiline, soosides kodust elu.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Üks sõber tuleb lagedale hiilgava ideega. Mõtle selle üle ja võta endale päevakorda, kuid ära torma. Võibolla on see liiga kallis lõbu? Võibolla annaks asja odavamalt korraldada?

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Olge täna ettevaatlik elektriseadmetega. Valitseb traumadeoht, parem, kui tegutseksite nüüd võimalikult rahulikult, kiirustamine ei too head!

Lõvi (23. juuli - 22. august)
äna tahaksid koju jääda ja oma kallimaga kudrutada. Ka lastega mängimine isutb hästi, tõenäoliselt võidaksid sa iga mängu. Naudi elu, homme ei pruugi see nii magus olla.

Neitsi (23. august - 22. september)
Suur kirg võib vaibuda sõpruseks. Alles pärast kainet kaalumist saad aru, et oled oma partneriga üsna sarnase maailmavaatega.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Jälgi oma kombeid; keegi oluline isik vaatab sind. See võib tähendada palgatõusu, nii et püüa jätta usaldusväärset muljet.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Väljendad oma lahkarvamusi verbaalselt. Nii mõnigi saab suure üllatuse osaliseks kui näeb, et sa pole suu peale kukkunud.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Oled vƵimeline selgelt nƤgema kƵike seda, millele sa peaksid rohkem tƤhelepanu pƶƶrama. Sest kui sa seda nĆ¼Ć¼d teed, saavutad oma elu Ć¼le tunduvalt suurema kontrolli. Ƅra lase hetke kƤest!

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Kui soovite saavutada edu, siis peaksite ennast kokku võtma ja ise jõupingutusi tegema. Keegi ei hakka teie eest rabelema. Püüdke olla otsusekindel!

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Rõhku tuleks panna tervislikele eluviisidele. Vältima peaks ületöötamist ja eriti unega koonerdamist. Võnked võivad esile kutsuda ka ebatavalisi reaktsioone seoses toiduga.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Sinu lähikonnas või töö juures on pahandusi, millest sul oleks targem distantseeruda. Muudatused tekitavad rahutust ja ebakindlust, kuid olukord paranb peagi. Soovita teistele kannatlikkust ja ole ka ise kannatlik.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook