Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 20. august, 2017

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Üks mõtlematult lausutud sõna võib sinu suust vallandada terve triaadi. Saad aru, et solvumine tähendab enda nõrkuse tunnistamist.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Võib tekkida mingi probleem või ebameeldiv seik seoses võlgade ja laenudega, üldse seoses ühisomandiga. Eriti juhul, kui kasutad kellegagi kahe peale mingit asja või töövahendit.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tõesti suurepärane päev! Tunned end vabalt ja näed enda ümber uusi avarduvaid võimalusi. Võimalik, et satud päris romantilisse seiklusse, mis sulle pikaks ajaks meelde jääb.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Vaatad oma partnerile sügavalt silma, ulatad pokaali punast veini ja naeratad. Loodad, et see aitab siluda viimasel ajal tekkinud pingeid. Aitabki.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Tõsiste tulevikuplaanide tegemine haarab sind endasse ning sa ei pruugi märgata auku oma teel. Vaata ette, et sa käpuli ei käiks.

Neitsi (23. august - 22. september)
Võimalik, et kipute täna kummaliselt käituma ja tahtmatult oma kaaslaseid ära kasutama. Püüdke olla taktitundelisem ja tähelepanelikum teiste suhtes.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Sinu isiklik elu on hetkel rohkem teiste vaateväljas. Ka on sul raskusi oma tunnete ja meeleolude varjamisega. Samas kaldud oma isiklikke (armu)probleeme liiga tõsiselt võtma.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Kuidas sa jaotad neid ressursse, mis ei ole sinu omad, vaid ühisvara? Kuigi sind usaldatakse ja peetakse õiglaseks, oled raske valiku ees.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Satud mingi ekstreemse asjaolu tõttu avalikkuse vaatevälja. Et sa ei olnud selleks valmis, tekib tunne, nagu oleks sind tundmatus kohas vette visatud.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Päev on tempokas ja kiire. Samas suudad nüüd oma tähelepanu üllatavalt kiiresti ümber lülitada ühelt isikult teisele ning läbi selle leiad hea kontakti väga erinevate inimestega.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Võimalik, et satute mõnele teie jaoks igavale ning ametlikule olemisele. Teeselge peavalu ja ärge piitsutage ennast. Head suhted lastega.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Sinu sõbrad võtavad sinult küll mõningast energiat, kuid samas võivad anda ka äärmiselt väärtuslikku nõu. Tuleviku suhtes võib sulle pähe tulle mingi geniaalne mõttesähvatus.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook