Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 20. mai, 2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Põhitähelepanu pööra nüüd tööle ja argistele pisiasjadele. Sest need on küll kole tüütud, kuid mängivad hetkel olulist rolli. Ning hooletuse ja pealiskaudsuse korral tabavad sind ebameeldivused.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Väga head võimalused on nüüd nendel Neitsi märgi esindajatel, kellel on plaanis sobitada uusi tutvusi. Sest hetkel on sinu suhe oma partneriga eriti emotsionaalne. Ehk isegi ülemäära kirglik.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kipute mõtlema endast veidi rohkem kui olete. Kui tekib mõte, et olete tähtis ja eriline, siis istuge maha ja revideerige see mõte ilusti läbi.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Pole lihtne end kõigega kursis hoida, kuid sinul õnnestub see paremini kui enamikul inimestel. See ei olene mitte õnnest, vaid sinu loomulikust andest ja valmisolekust teha tööd.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kui sul ei ole piisavalt raha, et teha, mida tahad, siis õpi raha tegema. Võta näiteks kätte mõni selleteemaline raamat. Raha teenimine võib olla kergem kui sa arvad.

Neitsi (23. august - 22. september)
Kipute nüüd teisi inimesi enda ümber muudkui juhendama ja õpetama. Teete seda ka siis, kui keegi seda otseselt ei palu. Vältige pealetükkivaks muutumist.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Mida aasta edasi, seda suurem tung sul on omada kinnisvara. Uued tuuled puhuvad ka perekondlikus plaanis ning su pere on nüüd sellega nõus.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Päeva võnked on sinu jaoks veidi melanhoolsed. Võimalik, et tunned ennast kõrvale tõrjutuna. See on suures osas siiski vaid su enda ettekujutus. Selle tunde vältimiseks oleks kasulik teha rohkem füüsilist tööd või siis sportida.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Ära lase ühel südametevallutajal oma taskutesse pääseda. Su süda on üks asi, kudi rahakott hoopis teine. Ära oma krediitkaarti kellelegi laena!

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Nii palju ahvatlevaid ideid, nii vähe aega ja raha. Sa tahaksid maailma päästa, kuid kodused tööd ootavad tegemist. Sel nädalal neelavad nad kogu su energia, nii et meeldivamad asjad peavad ootama.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Võite avastada täna endas soove, mille olemasolust, teil siiani vaid ähmane ettekujutus oli. Aktiviseeruvad müstilist laadi tunded ja huvid.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Üks raske nädal on lõpuks selja taha jäänud. Sulle kuluks ära koos armastatuga loodusesse sõita. Minge kuhugi, kus te pole varem käinud ja tehke midagi vahvat. Veidike segadust positiivses mõttes oleks hea.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook