Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 20. märts, 2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Teed sisseoste, sest ilma mõningate tarbekaupadeta jääks elu seima. Kui palju sa oled nõus kulutama oma vajaduste rahuldamisele?

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Sa tunned, et sind juhivad arusaamatud jõud. Õnneks tulevad sõbrad sulle appi. Helista kellelegi, kellega sul on ühine keel ja lase tal end julgustada.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Niipea kui saad ühe asjaga valmis, tekib mingi uus probleem. Iga lahendus viib uute küsimusteni. Kui suudad teha kindla valiku, muutub asi lihtsamaks.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Perekondlikud suhted eeldavad praegu suuremat keskendumist ja tähelepanu, mistõttu leia selleks ka veidi enam ajalisi ressursse. Püüa rohkem elu nautida.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Su elu muutub lähemal ajal pisut keerulisemaks. Kuula oma nutika partneri nõuandeid.

Neitsi (23. august - 22. september)
Tänast päeva iseloomustavad lünklik mõttelaad, kergemeelsus ja tuulepäisus. Olge ettevaatlik oma isikliku varaga, oht varaste ohvriks saada.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võib toimuda mingi sündmus, mis sunnib sind oma plaane muutma. Tegelikult ongi täna igati sobiv päev suuremate muudatuste tegemiseks. Mõni uus idee võib su tegevusele hoopis teise suuna anda.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Nüüd aktiviseerub teie vaist ja intuitsioon. Suudate juba põgusa vestluse käigus ära tunnetada, kas inimene on ausate kavatsustega või mitte.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Ükskõik, mida sa täna ette ei võta, teed seda võrdlemisi hästi. Sinus on suur hulk optimismi, mis vajab mingil viisil väljaelamist ja rakendamist.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Võimalik, et satute täna tahtmatult seltskonda, kus räägitakse teemadel, mis on teile vastumeelsed. Jääge iseendaks, kuid vältige provotseerimist!

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Ära jäta tähelepanuta mõnda mõtet või ideed, mis võib aidata sul lahendada koduseid probleeme. Jää rahulikuks ka siis, kui kõik mis sind ümbritseb on sinu suhtes agressiivne. Midagi tähtsat on juhtumas.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Püüa teha mingeid vahekokkuvõtteid ja mõtle rohkem tuleviku peale! Kui sa paneksid nüüd mõne olulise märgi maha, siis saaks see tulevikus üsna suure tõenäosusega ka teoks.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook