Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 19. jaanuar, 2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kuu liikumine Neitsi märgis muudab sind üsnagi tundlikuks ja pisut tujukaks. Selline seis on siiski soodne naistele, kelle emotsionaalne olemus nüüd paremini esile pääseb.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Olete täna oma tegemistes innukas ja jõuline. Teid inspireerib kiirus ning veidi ekstreemne olukord. Kipute teiste ees esinema ja edvistama.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kaalu kõiki riske enne kui ennast millessegi segad. Küsi ka nõu oma lähedastelt, sest sel kuul on vähese suhtlemise tõttu nii mõnigi suhe ohus.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Mis on sinu elu käimapanevaks mootoriks? Oled kahevahel, sest häid asju on mitu. Parimad neist annavd sulle tuule tiibadesse ja sa tunned ennast mõnusalt.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Iga suur asi saab alguse väikestest. Millised killud peaksid valima, et kõik ikka suunduks nii nagu sina oled plaaninud? Võta sammhaaval, ja sa jõuad tippu.

Neitsi (23. august - 22. september)
Lahkarvamused partneriga võivad tekkida nii tema robustse kõnepruugi kui ka harimatuse tõttu. Õnneks märkad endalt küsida, kas sul endal samu vigu pole.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Näed, et nii mõnigi su ennustus on täppi läinud. Täna tuled lagedale veel ühe uuega, kuid sinu ümber olevad inimesed ei pruugi seda kuigi tõsiselt võtta.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Kosmogramm on sinu märgi suhtes üsna jõuline. Seetõttu ole ettevaatlik, sest valitseb kõrgendatud tõenäosus traumadeks. Ka konfliktid ja ebakõlad on kerged tekkima. Kuid tunnetes on palju kirge!

Ambur (23. november - 21. detsember)
Võimalik, et teil on täna raskusi enese kokkuvõtmisel ja mingile konkreetsele asjale keskendumisel. Samas on teil hea meeleolu sõpradega suhtlemisel.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Idee, mis su alateadvuses mõnda aega ringi on tiirelnud, hakkab selgemat kuju võtma. Tee plaanid valmis, oled praeg loovas meeleolus. Tegelik töö tuleb homme.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tooni andev planeetide muster mõjub veidi pärssivalt su enesetundele ja meeleolule. Sa ehk alahindad ennast põhjendamatult ega suuda vabaneda teatud mõttekrambist. Külasta mõnda lõbusat inimest!

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võimuvõitlus autoritaarse isikuga ei tasu ennast. Ajaraiskamise vältimiseks eemaldu lühiajaliselt probleemidest ja püüa leida lahendusvariante.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook