Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 17. jaanuar, 2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kui oled suutnud ületada koera, siis saad ka üle saba. Pea meeles seda ütlust, kui seisad raske dilemma ees. Nii mõnigi võitmatu asi on võidetav.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Täna on sul rohkem maske ja nägusid kui Kaksikutel eales. Vahetad neid sulle sobivas rütmis. Sulle on ja köitev, ülejäänud Lõvid möirgavad.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Võimalik, et satute täna surve alla. Teile püütakse midagi meeleheitlikult selgeks teha, kuid tõenäoliselt see ei õnnestu, olete piisavalt iseteadlik!

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Vajad lõõgastust. Sa ei pea tingimata mingite ekstreemsustega tegelema – piisab vaid sellest, kui suudad end vabalt tunda ning olla see, kes sa tegelikult oled. Astu korraks oma pisut melanhoolsevõitu maailmast välja.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kodus on tuhat tegemist. Kas sa tõstad asju ümber, viskad vana rämpsu ära ja ostad midagi uut? Kui ei, siis peaksid seda tegema.

Neitsi (23. august - 22. september)
Sind võivad täna oodata ebakõlad ja viivitused. Ole selleks valmis, siis sa ei pettu. Suudad täna hästi teisi veenda, kuigi selleks kulub omajagu aega.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Nüüd tuleks kõik pisiasjadeni läbi mõelda. Tegele rohkem probleemide analüüsiga ning püüa mitte kiirustada otsuste langetamisega. NB! Asjade kaotamise kõrgendatud tõenäosus!

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Vaatenurkade paljusus konkreetses küsimuses. Erinevad isikud näevad asju erinevalt. Ka sinuga juhtub sama – sinu seisukoht ei ühti teistega.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Olete täna tavalisest heatahtlikum, leplikum ja pehmem. Teil on lihtne andestada ka neile, kellega just kõige parem läbisaamine pole olnud.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Mõnikord tuleb raha kulutada, selleks et raha teenida. Mõtle sellele ja võid oma sissetulekuid suurendada.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna suureneb teie kangekaelsus. Ajate oma joru ka siis, kui juba ise aru saate, et tegelikult teil polnud õigus. Vältige mõttetuid vaidlusi.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Valitsev planeetide seis toob ilusaid hetki neile, kes kodus ei kükita. Seltskond, tutvused ja armuasjad on nüüd rohkem fookuses. Publik on sinu rõõm. Ja ka vastupidi. Kuid õige tööloom sa täna pole – mõtted on kerglaste asjade juures.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook