Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 21. mai, 2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Sinu võime kõiges kahelda, kõike kontrollida ja kõike umbusaldada viib Sind tihti teistest pikemate sammudega edasi. Need, kes Sind tunnevad, teavad, et sa ei kohku tagasi millegi ees.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Päikese eemaldumine orbiidilt mõjutab täna Sinu käekäiku negatiivselt. Peaksid olema ettevaatlik ning ohtude ennetamiseks pigem kodus püsima. Sinu armuellu on vaja uusi vürtse.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Oled juba kaua kaalunud ilusat õhtut heade kaaslaste seltsis. Leiad, et jagatud aeg ja soojad inimsuhted on elu soolaks. Kõike ikka vajaduse järgi.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Oled nagu energiapall ja sinu energiat jätkub kaaslastelegi. Isegi kõige suuremad unimütsid ja laiskvorstid hakkavad ennast liigutama.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Olete täna veidi ülemeelikus meeleolus, püüate teha midagi originaalset ning võib-olla isegi hullumeelset. Otsite tavalisest rohkem teiste tähelepanu.

Neitsi (23. august - 22. september)
Täna on äärmiselt oluline see, et näitaksid välja suuremat kohanemisvõimet ning seda eriti siis, kui esile on kerkimas mõningad muutused. Praegu on hea aeg pöörata elus uus lehekülg.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võimalik, et teile avaneb täna hea võimalus oma kaotatud positsiooni tagasi saada või ihaldatud partneris huvi äratada. Olete tavalisest enesekindlam.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Edasijõudmine sõltub sellest kuivõrd suudate oma visioone materialiseerida. Püüdke oma kogemusi ja teadvustusi jagada ka teistele. Olge "teie ise".

Ambur (23. november - 21. detsember)
Võimuvõitlus autoritaarse isikuga ei tasu ennast. Ajaraiskamise vältimiseks eemaldu lühiajaliselt probleemidest ja püüa leida lahendusvariante.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Kui oled vallaline, on Sul head võimalused selleks, et leida enda kõrvale mõni selline inimene, kes Sulle tõeliselt meeldib. Võta elu pingevabalt, see mõjub Sinu tervisele positiivselt.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Oled õppimise ja õpetamise lainel ning jagad oma teadmisi teistega. Kui suudad, ära suru oma maailmavaadet peale, vaid küsi millised on teiste seisukohad.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Sinu elus on praegu rasked ajad. Mured murravad maha ning teevad tervise nõrgaks. Püüa leida abi lähedastelt. Hoidu uute suhete loomisest.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook