Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 06. august, 2020

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Nii palju ahvatlevaid ideid, nii vähe aega ja raha. Sa tahaksid maailma päästa, kuid kodused tööd ootavad tegemist. Sel nädalal neelavad nad kogu su energia, nii et meeldivamad asjad peavad ootama.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Kui tervisega on lood kehvad, siis on vaja aeg maha võtta. Tähtede seis soosib täna kodust ja vaikset eluviisi. Päev võib Sulle tuua ebameeldivaid üllatusi, ole nendeks valmis.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Mis on suitsukatte taga? Kas sinu enda kujutlusvõime või on tegelik olukord tõesti nii tõsine? Lase ajal mööduda, siis saad vastuse.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kui oskad oma energiat õigesti kasutada, on tulemuseks edu nii töös kui armuasjades. Aga kui sa kasutad seda energiat sihipäratult ja juhuslikult, tekitad endale vaid probleeme juurde.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Praegu peaksid enam silma peal hoidma oma tervisel, sest Sinu organism on väliste tegurite suhtes tavalisest tundlikum, mistõttu on tervisprobleemid kerged tekkima.

Neitsi (23. august - 22. september)
Kohustused hakkavad kuhjuma, kui sa ei tegele nendega. Ära loobi lubadusi, kui sa tead, et ei suuda neid täita. Lähedastes suhetes võivad tekkida konfliktid.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Tajud, et elu sinu ümber toimuks justkui aegluubis. Aga tegelikult ei pruugi see üldsegi nii olla. Pigem vastupidi - sul tuleks valmis olla vägagi erinevateks olukordadeks ning kiiresti arenevateks sündmusteks.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Võid sattuda ühel kammerlikul üritusel keskpunkti. Esmase kohmetuse möödudes tunned sealses valguses ennast ülihästi ning oled suuteline isegi mõne nalja kuuldavale tooma.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Kaldute täna olema püsimatu. Ettearvamatu käitumine ja ekstreemsed ideed võivad teid viia äärmustesse, kus keegi teid ei mõista. Õnnetusjuhtumite oht!

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Su elukaaslane või kaasüürnik on midagi välja mõelnud, mis ei pruugi õnnestuda. Ära sekku - las ta õpib ise oma vigadest.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Suudad anda endast rohkem, kui tavaliselt. See muudab Sind edukaks nii tööl kui ka suhetes. Kui julgus ja pealehakkamine otsa ei saa, võib tänane päev tuua suure pöörde Sinu elus.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Ajahetk sunnib pingutusele. Paljud olukorrad, mis seni on olnud mingis ebamäärases staadiumis, muutuvad nüüd palju selgemaks ja konkreetsemaks. Ja sul tuleb ehk otsus vastu võtta.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook