Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 16. juuli, 2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Oskad jätta endast suurepärase mulje ja saad sellele tagasisidet. Oma ideede väljakäimiseks õigetele isikutele jätkub nii entusiasmi kui ka aega.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Kui sind täna keegi solvab, siis reageerid eriti valuliselt. Sa solvud väga kergesti, kuna su tunded domineerivad mõistuse üle. Seega allud ka teiste manipulatsioonidele.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Võimalik, et satute täna ootamatult tähelepanu keskmesse. Teie avalikkuse ette tulemine toob teile kasu eelkõige siis, kui suudate loomulikuks jääda.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kuidas sa jaotad neid ressursse, mis ei ole sinu omad, vaid ühisvara? Kuigi sind usaldatakse ja peetakse õiglaseks, oled raske valiku ees.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Vaatad tagasi oma luhtaläinud võimalustele. Järsku ei tunne sa enam kahetsust. Uued väljakutsed on palju huvitavamad. Elu läheb edasi.

Neitsi (23. august - 22. september)
Sul on täna õige aeg tegelda tõsiste probleemidega, mida seni ikka edasi oled lükanud. Olgugi, et see on tülikas, asu lõpuks asja kallale. Mida kiiremini alustad, seda kiiremini ka lõpetad ja suudad edaspidi tunduvalt produktiivsem olla.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Su teele võib kerkida uusi võimalusi, kuid sina saadad vastuolulisi signaale ja ajad teisi sellega segadusse. Pea silmas, et sa teistest õieti aru saaksid ja nemad sinust samuti. Suhtlemine on praegu kõige tähtsam.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Tänast päeva iseloomustab ootamatu ja impulsiivne meeleolu. Võimalik, et teil tuleb täna palju plaaniväliseid tegemisi. Uued suhted huvitavate inimestega.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Enesehellitamises ei ole midagi paha kui sa seda vajad, et ennast taastada. Väike ilusalongis käik või solaarium kulub enne kevade tulekut ära.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Sinu lähikonnas või töö juures on pahandusi, millest sul oleks targem distantseeruda. Muudatused tekitavad rahutust ja ebakindlust, kuid olukord paranb peagi. Soovita teistele kannatlikkust ja ole ka ise kannatlik.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Olete täna mõjutatud mugavusest ja luksusest. Hindate seda rohkem, kui muidu ning muutute närviliseks, kui midagi ei lähe päris nii, nagu tahtsite.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kes ei riski, see ei saa midagi. Pea seda meeles. Ilmselt ei saa sa nii palju kui loodad, kuid küsi siiski rohkem, kui arvad, et sulle antakse.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook