Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 20. märts, 2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tõsiste tulevikuplaanide tegemine haarab sind endasse ning sa ei pruugi märgata auku oma teel. Vaata ette, et sa käpuli ei käiks.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Saad ootamatu üllatuse, kui leiad oma uksele koputamas unustatud sugulased. Õnneks oled olnud ettenägelik ja külmkapi toitu täis laadinud.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kas madalseis konkurentsis? Proovid mitut moodi, kuid mingi lahendus pole seni aidanud. Võibolla tuleks kõigele lihtsalt selg pöörata.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Võimalik, et saate täna ootamatult laiema üldsuse tähelepanu osaliseks. Püüdke olla enesekindel ning usaldage oma oskusi. Hea päev teadmiste omandamiseks.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Tunnete täna soovi luua selgust oma suhetesse. Reageerite väga kiiresti ja näitate oma tundeid nüüd rohkem, kui tavaliselt ka teistele välja.

Neitsi (23. august - 22. september)
Homme Suhtlusring kas laieneb või kitseneb. Kõik sõltub olukorrast ja inimestest. Vaimuenergia kokkuhoiuks oled valmis mõnest suhtlusest loobuma.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Tänane päev võib tuua teie ellu uusi intelligentseid inimesi, kellega teil vägagi huvitav suhe kujuneb. Olge valmis ennast avama ja informatsiooni vastu võtma.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Planeetide asend on sinu jaoks igati soodne. Oled populaarne, nii-öelda seltskonna hing. Kuid sinu probleemiks võib olla liigne ebakonkreetsus ning soov kõigiga võrdselt hästi läbi saada.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Otsid tikutulega kaotsiläinud ideed ja nead ennast, et sa seda kohe kirja ei pannud. Midagi tuleb sulle küll meelde, kuid tunned, et see pole ikka see.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna oleks soovitav vältida liiga isiklikke suhteid inimestega, kes teile küll meeldida võivad, kuid keda te siiski täielikult usaldada ei saa.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna võib kellegi pahaaimamatu kommentaar teie välimuse kohta mõjutada teie enesekindlust sedavõrd, et muutute hoopis teistsuguseks, kui tegelikult olete.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Suurt rolli mƤngivad suhted sƵprade ja tuttavatega. Ehk isegi kontvƵƵrastega. Kusjuures neis suhetes on oluline just vaimne moment, teatud intellektuaalne kokkukuuluvustunne


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook