Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 23. oktoober, 2017

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Olete täna veidi nukrameelne ning võite kergesti ülisentimentaalseks muutuda. Vältige stressi tekitavat olukorda, parem puhake täna koos meeldiva kaaslasega.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Kui tegid viimastel päevadel rahaasjades valearvestuse, ära ehmu. Õpi kogemustest. Kui suutsid viga vältida, siis seda parem! Oled tubli.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tee rohkem sporti. Võta vaba aega ja tee midagi lõbusat. Ära mõtle sellele, mida sul pole, aga tahaksid. Mõtle parem sellele, mis sul olemas on.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kõik asjad ei pruugi sujuda nii lihtsalt, kui alguses lootsid. Meelt ei maksa heita, sest visadus viib sihile. Armuasjades ole ettevaatlik, keegi püüab Sinu partnerit üle lüüa.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Näed, et nii mõnigi su ennustus on täppi läinud. Täna tuled lagedale veel ühe uuega, kuid sinu ümber olevad inimesed ei pruugi seda kuigi tõsiselt võtta.

Neitsi (23. august - 22. september)
Kui püüad argumenteerida kellegagi, kellel on rohkem võimu kui sinul, siis esita oma argumendid targalt ja läbimõeldult. Kui vaja, siis hoia oma keel hammaste taga.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võimalik, et saate täna seletamatuid kogemusi ja teie tunnetus kasvab märgatavalt. Vältige asjatut sentimentalismi ja toetuge oma arukusele!

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Päev on vastuolulise mõjuga. On küll laupäev, aga sina ei suuda ennast lõdvaks lasta. Isegi kui midagi teha ei ole, tunned vajadust millegi kallal nokitseda. Pööra suuremat tähelepanu sellele, kuidas teistega räägid.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Oled millestki nii sisse võetud, et ei näe kedagi enda ümber. Mõtted uitavad ainult ühes suunas ja käitud nagu silmaklappidega hobune.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Sa tahaksid koos sõpradega nädalavahetuse lõbustusi jätkata, kuid see ei ole kuigi hea idee. Isegi kui oled rahaliselt iseseisev, ära üleliia kuluta.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Romantika ja kerge flirt on praegu su elus esikohal. Miks mitte nautida kõike seda, mida looduse poolt on antud. Sul on nii huumorisoont kui ka energiat.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Sul võib tekkida vastupandamatu tahtmine mööblit ümber tõsta. Võibolla tahad vanad asjad hoopis välja visata ja uued osta. Millal sa viimati uut mööblit ostsidki?


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook