Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 01. mai, 2017

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Enesehellitamises ei ole midagi paha kui sa seda vajad, et ennast taastada. Väike ilusalongis käik või solaarium kulub enne kevade tulekut ära.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Kui sind on haaranud rännukihk, anna sellele järele. Kui sa seda teha ei saa, võid muutuda rahutuks ja tulistada vales suunas.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Su kodune remont läheb kalliks maksma, kuid ükskord tuleb sellega ju algust teha. Kuula kodu sisustamisel oma elukaaslase nõuandeid. Romantika osas on su intuitsioon täna eksimatu.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kuu liikumine Vähi märgis paneb sinus elumahlad pulbitsema. Kui oled vaba ja vallatu, siis kisub sind õhtul kuhugi pidutsema. Ära ainult üle pinguta, võid sattuda mõnda vahejuhtumisse.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Ära võta pangaarvelt raha välja, isegi kui selleks paistab tõsiselt hea põhjus olevat. Kui suudad homseni oodata, leiad paremaid lahendusi. Võibolla teed kulud sõbraga pooleks.

Neitsi (23. august - 22. september)
Sul veab nii armastuses kui mängudes. Julge liigutus võib hästi õnnestuda, eriti kui oled seda varemgi proovinud. Hinda olukorda ja tegutse.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Aitad rasket olukorda lahendada, kuid ole rahulik – sina ju seda ei põhjustanud. Püüa jääda objektiivseks ka siis, kui keegi üritab just sind süüdlaseks teha.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Tänane päev peaks olema Sinu jaoks rahalistes asjades üsna edukas ning Sul on head võimalused selleks, et nii mõnedki oma soovitud projektid edukalt ellu viia.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Tunnete täna soovi jääda kõrvaltvaatajaks omamata kohustusi kellegi ees. Püüate võimalikult kergelt läbi saada ning tõenäoliselt see teil ka õnnestub.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna aktiviseeruvad teie tunded, mida olete alati varjata püüdnud. Tunnistage endale oma soove, võib-olla vabanete nii ühest stressi tekitavast tegurist.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Oled liikuv ja sportlik kuju. Kaua aega ühe koha peal istumine tekitab sulle stressi ja teeb sind rahutuks. Ka kirjutuslaua taga võib joogat harrastada.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Suudad anda endast rohkem, kui tavaliselt. See muudab Sind edukaks nii tööl kui ka suhetes. Kui julgus ja pealehakkamine otsa ei saa, võib tänane päev tuua suure pöörde Sinu elus.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook