Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 21. november, 2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kuu liikumine Jääras toob jõuliselt esile sulle tüüpilised omadused. Ning püüa siis käituda nii, et sa oma kangekaelsusega liiale ei läheks. Kõik inimesed ei näe maailma nii nagu sina!

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Võite saada ootamatut informatsiooni või mõne hea pakkumise. Hea aeg uuringuteks ja reisimiseks. Otsides uusi võimalusi võib teid saata ootamatu edu.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Hea päev selleks, et nautida koduse elu meeldivaid külgi. Sinu suhted lähikondsetega on hetkel usalduslikud. Kui sul on ongi probleeme, siis võid loota perekonna või siis suguseltsi toetusele.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Võimalik, et teid hinnatakse vaid väliste asjade põhjal ning teie tegelikud anded jäävad märkamata. Ärge laske teistel ennast ära kasutada.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kui peaksite täna vaidlusesse sattuma, siis püüdke iseenda põhimõtetele kindlaks jääda ning ärge taganege ka juhul, kui kellelegi see ei meeldi.

Neitsi (23. august - 22. september)
Püüate täna kõiki oma tegemisi teha võimalikult hästi. Otsite täiuslikkust nii eneses kui ka teistes. Sellise lähenemisega aga võite küll pettuda.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Suudad anda endast rohkem, kui tavaliselt. See muudab Sind edukaks nii tööl kui ka suhetes. Kui julgus ja pealehakkamine otsa ei saa, võib tänane päev tuua suure pöörde Sinu elus.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Oskad jätta endast suurepärase mulje ja saad sellele tagasisidet. Oma ideede väljakäimiseks õigetele isikutele jätkub nii entusiasmi kui ka aega.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Edasijõudmine sõltub sellest kuivõrd suudate oma visioone materialiseerida. Püüdke oma kogemusi ja teadvustusi jagada ka teistele. Olge "teie ise".

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Tänane päev on kõike muud, kui rutiin. Otsite seiklusi ja tutvute uute inimestega, võite sattuda ka veidi ebameeldivatesse sekeldustesse.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Su elukaaslane või kaasüürnik on midagi välja mõelnud, mis ei pruugi õnnestuda. Ära sekku - las ta õpib ise oma vigadest.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Püüdke täna ennast veidi rohkem kontrollida. Võite kergesti inimestega tühja asja pärast tülli minna. Tegelege asjadega, kus koostöö pole vajalik.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook