Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 22. veebruar, 2017

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kui tahate täna midagi olulist korda saata, siis peaksite püüdma oma mõtteid ja kohustusi süstematiseerida. Alustage esmatähtsatest asjadest.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Liigud ringi, naeratus näol ja tunned ennast üsna mugavasti. Sinu olemise võib ära rikkuda kellegi soov südant puistada.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kas kätte on jõudnud ülemine või alumine piir? Sa ei tea isegi kumb. Püüa selgeks teha, mida sa tegelikult tahad ja kas see on ka saavutatav. Kui mitte, siis muuda eesmärki.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Liigud täiskäigul edasi, kuid ära muutu ekstravagantseks. See, mida su armastatu soovitab, on liiga kallis. Ole kulutustega mõistlik.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Tööd on palju ja raha peaks ka sisse tulema. Miks sa siis kurvastad? Kas igatsed roheliste mägede järgi, selle asemel et nelja seina vahel tööd rabada? Sel juhul võid hakata puhkuseplaane tegema!

Neitsi (23. august - 22. september)
Olete nüüd inimeste suhtes skeptiliselt meelestatud. Samas on oht, et te ei suuda vahet teha neil, kes on teie poolt ja kes vastu. Vältige agressiivsust.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Näed järsku enda ümber inimesi, kellel on vähem kui sinul. Ühest küljest teeb see sinu tuju heaks, teisest küljest aga tunned neile kaasa. Abista, kui saad.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Vastavalt tujule võid täna oma diplomaatilisuse ja hea maitsega silmad ette anda isegi Skorpionile. Mesikeele õnge võivad minna väga paljud, ja sa saad oma tahtmise.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Peagi avanevad suured võimalused. Enne seda tuleks segaduse jäljed likvideerida. Tahad ju viimase peal välja näha, kui õnn uksele koputab.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Võimalik, et peate tegema täna vastutusrikkaid otsuseid oma materiaalse elu kohta. Juhinduge seejuures oma teadmistest, ärge laske teistel end mõjutada.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Ootate täna inimestelt klassikalist käitumist, kuid võite saada hoopis millegi muu osaliseks. Olge valmis ootamatusteks! Ebasoodne aeg reisimiseks.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Päev nõuab sinult enesevalitsemist ja korrektsust kõiges, mida teed. Sul ei maksaks end siduda ettevõtmistega, mille suhtes sul on kahtlusi. Tee vaid seda, mille tagajärgi suudad ette näha.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook