Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 23. juuni, 2017

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tänane päev võib tuua teie ellu kummalisi meeleolusid ning sündmusi. Samuti võivad tekkida tervisehädad, mida on raske diagnoosida. Vältige alkoholi!

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Tunned end kui sõprade keskel. Need, kes viimasel ajal on sult igasugu asju nõudnud, on sulle igasugu ülesannetega pinda käinud, on leidnud endale teise ohvri. Sina aga tundud täna end ümbritsevatele inimestele mõnusa kaaslase ja hea vestluspartnerina.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Sind ajavad segadusse keerulised suhted inimeste vahel. Kui arutled kellegagi mingi probleemi üle, siis jälgi, et te püsiksite samal lainepikkusel.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Olete ülemeelikus meeleolus. Igasugune töö tegemine ja argipäevaste kohustuste tegemine on nüüd raskendatud. Te ei suuda täna midagi tõsiselt võtta.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Ära vii lahkhelisid materiaalsele pinnale. Esialgu võib see sulle anda võitja tunde, kuid hiljem pead millestki õige magusast suu puhtaks pühkima.

Neitsi (23. august - 22. september)
Üks idee paistab liiga hea, et olla tõsi. Nii ongi. Otsi parem viga üles, enne kui millegi olulisega alt lähed.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Tunned vajadust midagi suurt ette võtta. Samas ei ole seis selliseks sammuks siiski mitte kõige parem. Oota mõned päevad ja asu siis tegevusse! Täna pea rohkem plaane ja lõpeta poolikud tööd.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Kui üritad teha valjemat häält, võidakse seda tõlgendada kui sinupoolset rahulolematust. Seega püüa tasakaalustada enda soovid kollektiivi või grupi omaga ning kõik laabub suurepäraselt.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Sa ei saa aru, kas muutud näost punaseks häbist või vihast. Üks jultunud tegelane on hakanud sind hoopis teises suunas vedama, kui sina soovid minna.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Uute asjade õppimine toob kaasa nii vastuseid kui ka uusi probleeme. Ära anna alla. Iga näiline ummikseis on tegelikult samm edasi. Lõpuks jõuadki õige lahenduseni.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Sul seisab ees mingi eksam või katsumus. Küllap sa tead isegi, mida oodata, sest see pole esimene kord. Säilita rahu ja külma verd. Hiljem võid sõprade seltskonnas end vabaks lasta. Pidutsemiseks sobib väga hästi ka teisipäeva õhtu!

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Tunned end veidi pingulolevana ning mõtiskled elu üle. Võivad meenuda mälestused minevikust, mis mõjuvad enesetundele häirivalt. Kuid su intuitsioon on fantastiline.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook