Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 27. veebruar, 2020

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Muudad oma olmes asju käigupealt ja see võib tuua kaasa pingeid pereliikmetega. Närvilisuse hajutab kogu suguseltsi puudutav rõõmusõnum välismaalt.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Kui sul on vaja midagi edasi toimetada, varu selleks aega. Uuel aastal ei laabu asjad esialgu nii nagu varem, sest muudatusi on sisse viidud.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Võimalik, et puutute täna kokku närviliste ja kärsitute isikutega. Ettevaatust terariistadega ja elektriseadmetega. Püüdke olla tähelepanelik.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna on ideaalne päev teha muudatusi oma suhete vallas. Peaksite hoolikamalt valima, kelle nõuandeid tõsiselt võtta ja kelle omi mitte.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Seesmised impulsid võivad omada lammutavat efekti või põhjustada tasakaalustamatust. Tunnetate, et kaaslased ei mõista teid nii, nagu tahaksite.

Neitsi (23. august - 22. september)
Probleemid töö juures ei tee su isiklikku elu lihtsamaks. Eravestlusest kujuneb äge vaidlus. Miks mitte öelda sellele inimesele ausalt, mis sinuga tegelikult toimub? Võibolla ei olegi nii tark mõte oma koormat vaikses üksinduses kanda.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Parim aeg lahendada sassis suhteprobleeme. Väldi konflikte ülemusega, need võivad sulle maksta töökoha. Finantsprobleemidele peaks peagi saabuma lahendus.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Võite täna inimestega kergesti tülli minna, kuna olete võimukam, kui tavaliselt. Püüdke hinnata olukorda ja enda võimalusi selles, adekvaatselt.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Täna tunnete keelatud vilja magusust. See võib aga tulevikus tõelisi kannatusi valmistada. Huvi tekib müstika ja sügavate teemade suhtes.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Olete tundlik ja mõjutustele avatud ning teile on tähtis endas selgusele jõuda. Võite sattuda endaga vastuollu, kui teie elu on igav ja üksluine.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Oled paraja supi sees. Ära püüagi kõrvale hiilida. Astu raskustele kindlat vastu ja hoia pea püsti! Reedeks olukord paraneb.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Isik, keda sa veenda püüad, vist ei kuula sind või ei saa aru või mõlemat korraga. Ära närvi mine. Sul on ikkagi võimalus oma tahtmist saavutada.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook