Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 24. september, 2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna mängivad lähedased suhted Sinu jaoks üsna olulist rolli ning püüad neid veidi tugevamaks muuta. Võimalik, et mõni vana armastus puhkeb uuesti lõkkele.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Üks sõber on õhinal ametis sinu raha investeerimisega. Ole ettevaatlik ja ära lase raske vaevaga teenitud rahal tuulde lennata.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Võimalik, et teie ellu satub täna inimene, kellega teil ka pikemas perspektiivis tihe koostöö tuleb. Ärge alahinnake võimalusi, mida tänane päev toob!

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Püüate saavutada iseseisvust, võimalikud pinged lähedaste sõprade või sugulastega. Püüdke välida liigset mässumeelsust. Hea aeg spordiga tegelemiseks.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Paberitööd on esikohal nii töö juures kui kodus. Sul on läbi lugemata poole tellitud ajakirjadest. Võta endale aega ja loe läbi, enne kui mattud nende kuhja alla.

Neitsi (23. august - 22. september)
Täna võivad teil tekkida probleemid naabrite või sugulastega. Kuid samas on hea päev suhelda lastega või võtta ette ekstreemseid matku loodusesse.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Praegu peaksid enam silma peal hoidma oma tervisel, sest Sinu organism on väliste tegurite suhtes tavalisest tundlikum, mistõttu on tervisprobleemid kerged tekkima.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Räägid palju, kõvasti ja kiiresti. Sinu idee vajab väljaütlemist ja levitamist. Keegi teravkeel võib aga nähvata, et palju kisa ja vähe villa.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Püüate kontakti leida kellegagi, kellel palju kogemusi ja teadvustusi. Saate nüüd tõenäoliselt väärtmõtteid kuulda. Intellektuaalsed vestlused.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Oled tavalisest tundlikum ning võid kellegi mõju alla sattuda. NB! Kinnisvaratehinguid ei tohiks täna sõlmida, laiemas plaanis üldse lepinguid. Ka liiklus on sinu nõrk koht.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Võite täna oma liigse kriitilisusega nii mõnegi vaenlase saada. Keegi võib hakata teile lausa vastu töötama. Leidke eneses leebust ja heatahtlikkust.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võite täna ootamatult saada selliste inimeste soosingu osaliseks, kellelt te seda iial ei oleks oodata osanud. Teie populaarsus kasvab hetkega.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook